זכייניות האם יש טעם בכלל לרכוש זכינות

איך מתמודדים עם התחרות העסקית?

איך מתמודדים עם מחירים בלתי שפויים "שפתאום" קופצים לעולם הצרכני!

איך יכולה להחזיק מעמד תוכנת עסקית ותוכנית של החזר השקעה בשוק כול כך רותח!

איך יכולה להתקיים משוואה בין השקעה בעסק הכוללים מים, תשלום אגרות, מיסים, שלטים, עובדים, תנאים סוציאליים, ארנונות, רישיונות, וכ"ד. לרגולציה שרוצה רק להיטיב עם העם אך לא מוכנה בשום פנים ואופן להוריד את העלות ה"רצחנית" שהיא משיטה על עסקים חברות וסוחרים.

בואו נעלה אל שולחן הניתוחים את "הלהיט" החדש בתחום הקפה "קופיקס"

ברור הוא כי הרשת החדשה מדברת לאותו קהל שלוקח את הקפה שלו ב-TAKE AWAY (ויש הרבה כאלה) ולכן העלות התפעולית שלה היא נמוכה "קיוסק".

לעומתם יש את בתי הקפה המסורתיים אשר את סניפיהם אני מסכם במאות סניפים, בהם יש מקומות ישיבה, שטח גדול, תשלום מלצרים, תשלום תפעולי רחב מאד על כול הוצאותיו.

ברור הוא לכולנו  כי אין כוח בעולם שהרשתות הקפה יוכלו להתחרות ברשת החדשה או בקונספט החדש והנכון של קופיקס.

 כ יועץ עסקי וכמי שנותן ייעוץ עסקי הנה אני מגלה כי כמה מבעלי הרשתות הגדולות התראינו לתקשורת והצביעו כביכול כי "הם" בעלי הרשתות הגדולות לא יורידו מחירים!

כך תמנע מצרות בעסק העתידי שלך 

לפני שרוכשים עסק או זכיון חושבים!

 האמת, כיצד הם יכולים להוריד מחירים, תוכנית עסקית בסיסית מורכבת מעלות גולמית, עלות תפעולית, החזר השקעה וביסוס על כמה לקוחות יבקרו את העסק וכמה תהיה סה"כ הקופה. מכאן נגזר עלות התפעול, הרווח, והחזר ההשקעה. (שהרי להשקיע בפתיחת סניף של בית קפה ובמיוחד אם נבין כי מרבית סניפי בתי הקפה הם זכיינים שנדרשו להשקעה מוסדרת ומדוקדקת שעלתה הון כסף)  

 לאחר הכרזה כזאת קפץ מיד הממונה על ההגבלים העסקיים והכריז "הופ" יש כאן התארגנות, יש כאן קרטל, יש כאן פשע פלילי, (נאמר כי הממונה על ההגבלים העסקיים היום הוא  קשוב מאד לטענות הציבור בעניין יוקר המחייה ולכן כול התארגנות כזאת מקפיצה אותו" הכול טוב ויפה, היכן נמצא בדיוק הצד השני של המתרס, היכן נמצאים אלה שבאים מהכוון של הפחתת מיסים, הפחתת ארנונות, הפחתת עלות מחזיק כשרות, הפחתת עלות מס שלטים, הפחתת עלות חוקים דרקוניים למעבידים, היכן השתתפות הממשלה ברצון הצרכנים לשלם פחות כסף על מוצרים. מדוע זה לא זכותם של בעלי עסקים "גם רשתות וזכיינים של רשתות" מדוע המדינה הרוצה להיטיב עם העם עושה זאת על חשבונם של בעלי העסקים בישראל, שהרי כול דבר הוא פלילי, חקירה, האשמות, תמונות בעיתון ולהראות את בעל העסק הכי רע שאפשר ויותר מזה לתת במתנה לרשת החדשה מסע ציבור כול כך רחב שיביא אותו בסופו של דבר למכור יותר יקר ממה שהוא מוכר עכשיו.

 האם כול ההתנהלות הזאת לא צריכה להפחיד בעלי עסקים או בעלי רשתות או זכיינים הרוצים להיכנס אל אחת מהרשתות להשקיע הון כסף על תוכנת עסקית ברורה שלא יכולה להחזיק מים יותר מ-X תקופה.

כמי שעוסק ב  ייעוץ עסקי אני לא יודע אם יש עסק שאפשר לקרוא לו עסק "יציב" לאורך זמן או שהתוכנית העסקית שלו יכולה להחזיק אותו לאורך זמן, המדינה רוצה שאזרחיה ישלמו פחות, אבל בטח לא פחות לשלם למדינה! האם זו לא מדינה האוכלת את עסקיה? ראו כמה עסקים קורסים היום מהנטל הנוראי שמשיטה המדינה והרשויות על עסקים! האם אחרי כול זה הם יכולים להיות תחרותיים.

 אני רוצה לספר לכם סוד כמוס כי בתקופה האחרונה מגיעים אלי יותר ויותר זכיינים של רשתות על מנת למצוא פתרונות כי פרנסתם והתוכנית העסקית שהרשת הציגה להם הולכת ונמסה. וזאת מנורת אזהרה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי שעובד
אימון עסקי

למה בעלי העסקים מאוכזבים מייעוץ עסקי

למה בעלי העסקים מאוכזבים מייעוץ עסקי ההבטחות גדולות, ההבטחות בשמיים. "בוא איתי, ואראה לך את העולם". מדובר בשטיק שבעלי עסקים אוכלים, כי מי לא רוצה

יועץ עסקי
עובדים

ואוו כמה קשה להשיג עובדים ב-lowe-tech

לואו טק   בעולם בו ניתן לעשות המון כסף מהמחשב בלי לצאת מהבית, מה יכול לעודד אנשים לצאת לעבר "עבודות מסורתיות", ולמלא את השוק בכל

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

איך שומרים על הלקוח המלצת ייעוץ עסקי

מתן שירות לצמיחה עסקית   "מנהיגים מתחילים עם הלקוחות, ועובדים אחורנית. הם עובדים ללא חת כדי להרוויח ולשמר את אמון לקוחותיהם. על אף שמנהיגים שמים

ייעוץ עסקי
מכירות

למה אנו חושבים שהלקוח שלנו

איך למצוא נותני שירותים שמלווים אותך גם לאחר שלב גביית התשלום   כתבה זו עלתה לאוויר, לאחר שאדם יקר לליבנו שאל אותנו, מדוע נותני שירותים,

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

איך לאכול את הבייגלה

אילו עסקים יכולים להמשיך לשגשג גם לאור המצב הביטחוני?   לפני שנדבר על התחזיות שלנו, באשר להשפעת האירועים הביטחוניים על העסקים במדינת ישראל, הבה נקפוץ

כולם רצים להייטק
ייעוץ אסטרטגי

כולם רצים להייטק, למה?

כולם רוצים להגיע להייטק – או לחופש כלכלי אמיתי?   מה ההבדל בין עבודה בהייטק לבין חופש כלכלי ואישי אמיתי? יש אנשים שמחפשים לעבוד בהייטק

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן