זכייניות האם יש טעם בכלל לרכוש זכינות

זכייניות האם יש טעם בכלל לרכוש זכינות

איך מתמודדים עם התחרות העסקית?

איך מתמודדים עם מחירים בלתי שפויים "שפתאום" קופצים לעולם הצרכני!

איך יכולה להחזיק מעמד תוכנת עסקית ותוכנית של החזר השקעה בשוק כול כך רותח!

איך יכולה להתקיים משוואה בין השקעה בעסק הכוללים מים, תשלום אגרות, מיסים, שלטים, עובדים, תנאים סוציאליים, ארנונות, רישיונות, וכ"ד. לרגולציה שרוצה רק להיטיב עם העם אך לא מוכנה בשום פנים ואופן להוריד את העלות ה"רצחנית" שהיא משיטה על עסקים חברות וסוחרים.

בואו נעלה אל שולחן הניתוחים את "הלהיט" החדש בתחום הקפה "קופיקס"

ברור הוא כי הרשת החדשה מדברת לאותו קהל שלוקח את הקפה שלו ב-TAKE AWAY (ויש הרבה כאלה) ולכן העלות התפעולית שלה היא נמוכה "קיוסק".

לעומתם יש את בתי הקפה המסורתיים אשר את סניפיהם אני מסכם במאות סניפים, בהם יש מקומות ישיבה, שטח גדול, תשלום מלצרים, תשלום תפעולי רחב מאד על כול הוצאותיו.

ברור הוא לכולנו  כי אין כוח בעולם שהרשתות הקפה יוכלו להתחרות ברשת החדשה או בקונספט החדש והנכון של קופיקס.

 כ יועץ עסקי וכמי שנותן ייעוץ עסקי הנה אני מגלה כי כמה מבעלי הרשתות הגדולות התראינו לתקשורת והצביעו כביכול כי "הם" בעלי הרשתות הגדולות לא יורידו מחירים!

כך תמנע מצרות בעסק העתידי שלך 

לפני שרוכשים עסק או זכיון חושבים!

 האמת, כיצד הם יכולים להוריד מחירים, תוכנית עסקית בסיסית מורכבת מעלות גולמית, עלות תפעולית, החזר השקעה וביסוס על כמה לקוחות יבקרו את העסק וכמה תהיה סה"כ הקופה. מכאן נגזר עלות התפעול, הרווח, והחזר ההשקעה. (שהרי להשקיע בפתיחת סניף של בית קפה ובמיוחד אם נבין כי מרבית סניפי בתי הקפה הם זכיינים שנדרשו להשקעה מוסדרת ומדוקדקת שעלתה הון כסף)  

 לאחר הכרזה כזאת קפץ מיד הממונה על ההגבלים העסקיים והכריז "הופ" יש כאן התארגנות, יש כאן קרטל, יש כאן פשע פלילי, (נאמר כי הממונה על ההגבלים העסקיים היום הוא  קשוב מאד לטענות הציבור בעניין יוקר המחייה ולכן כול התארגנות כזאת מקפיצה אותו" הכול טוב ויפה, היכן נמצא בדיוק הצד השני של המתרס, היכן נמצאים אלה שבאים מהכוון של הפחתת מיסים, הפחתת ארנונות, הפחתת עלות מחזיק כשרות, הפחתת עלות מס שלטים, הפחתת עלות חוקים דרקוניים למעבידים, היכן השתתפות הממשלה ברצון הצרכנים לשלם פחות כסף על מוצרים. מדוע זה לא זכותם של בעלי עסקים "גם רשתות וזכיינים של רשתות" מדוע המדינה הרוצה להיטיב עם העם עושה זאת על חשבונם של בעלי העסקים בישראל, שהרי כול דבר הוא פלילי, חקירה, האשמות, תמונות בעיתון ולהראות את בעל העסק הכי רע שאפשר ויותר מזה לתת במתנה לרשת החדשה מסע ציבור כול כך רחב שיביא אותו בסופו של דבר למכור יותר יקר ממה שהוא מוכר עכשיו.

 האם כול ההתנהלות הזאת לא צריכה להפחיד בעלי עסקים או בעלי רשתות או זכיינים הרוצים להיכנס אל אחת מהרשתות להשקיע הון כסף על תוכנת עסקית ברורה שלא יכולה להחזיק מים יותר מ-X תקופה.

כמי שעוסק ב  ייעוץ עסקי אני לא יודע אם יש עסק שאפשר לקרוא לו עסק "יציב" לאורך זמן או שהתוכנית העסקית שלו יכולה להחזיק אותו לאורך זמן, המדינה רוצה שאזרחיה ישלמו פחות, אבל בטח לא פחות לשלם למדינה! האם זו לא מדינה האוכלת את עסקיה? ראו כמה עסקים קורסים היום מהנטל הנוראי שמשיטה המדינה והרשויות על עסקים! האם אחרי כול זה הם יכולים להיות תחרותיים.

 אני רוצה לספר לכם סוד כמוס כי בתקופה האחרונה מגיעים אלי יותר ויותר זכיינים של רשתות על מנת למצוא פתרונות כי פרנסתם והתוכנית העסקית שהרשת הציגה להם הולכת ונמסה. וזאת מנורת אזהרה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן