זכייניות האם יש טעם בכלל לרכוש זכינות

זכייניות האם יש טעם בכלל לרכוש זכינות

איך מתמודדים עם התחרות העסקית?

איך מתמודדים עם מחירים בלתי שפויים "שפתאום" קופצים לעולם הצרכני!

איך יכולה להחזיק מעמד תוכנת עסקית ותוכנית של החזר השקעה בשוק כול כך רותח!

איך יכולה להתקיים משוואה בין השקעה בעסק הכוללים מים, תשלום אגרות, מיסים, שלטים, עובדים, תנאים סוציאליים, ארנונות, רישיונות, וכ"ד. לרגולציה שרוצה רק להיטיב עם העם אך לא מוכנה בשום פנים ואופן להוריד את העלות ה"רצחנית" שהיא משיטה על עסקים חברות וסוחרים.

בואו נעלה אל שולחן הניתוחים את "הלהיט" החדש בתחום הקפה "קופיקס"

ברור הוא כי הרשת החדשה מדברת לאותו קהל שלוקח את הקפה שלו ב-TAKE AWAY (ויש הרבה כאלה) ולכן העלות התפעולית שלה היא נמוכה "קיוסק".

לעומתם יש את בתי הקפה המסורתיים אשר את סניפיהם אני מסכם במאות סניפים, בהם יש מקומות ישיבה, שטח גדול, תשלום מלצרים, תשלום תפעולי רחב מאד על כול הוצאותיו.

ברור הוא לכולנו  כי אין כוח בעולם שהרשתות הקפה יוכלו להתחרות ברשת החדשה או בקונספט החדש והנכון של קופיקס.

 כ יועץ עסקי וכמי שנותן ייעוץ עסקי הנה אני מגלה כי כמה מבעלי הרשתות הגדולות התראינו לתקשורת והצביעו כביכול כי "הם" בעלי הרשתות הגדולות לא יורידו מחירים!

כך תמנע מצרות בעסק העתידי שלך 

לפני שרוכשים עסק או זכיון חושבים!

 האמת, כיצד הם יכולים להוריד מחירים, תוכנית עסקית בסיסית מורכבת מעלות גולמית, עלות תפעולית, החזר השקעה וביסוס על כמה לקוחות יבקרו את העסק וכמה תהיה סה"כ הקופה. מכאן נגזר עלות התפעול, הרווח, והחזר ההשקעה. (שהרי להשקיע בפתיחת סניף של בית קפה ובמיוחד אם נבין כי מרבית סניפי בתי הקפה הם זכיינים שנדרשו להשקעה מוסדרת ומדוקדקת שעלתה הון כסף)  

 לאחר הכרזה כזאת קפץ מיד הממונה על ההגבלים העסקיים והכריז "הופ" יש כאן התארגנות, יש כאן קרטל, יש כאן פשע פלילי, (נאמר כי הממונה על ההגבלים העסקיים היום הוא  קשוב מאד לטענות הציבור בעניין יוקר המחייה ולכן כול התארגנות כזאת מקפיצה אותו" הכול טוב ויפה, היכן נמצא בדיוק הצד השני של המתרס, היכן נמצאים אלה שבאים מהכוון של הפחתת מיסים, הפחתת ארנונות, הפחתת עלות מחזיק כשרות, הפחתת עלות מס שלטים, הפחתת עלות חוקים דרקוניים למעבידים, היכן השתתפות הממשלה ברצון הצרכנים לשלם פחות כסף על מוצרים. מדוע זה לא זכותם של בעלי עסקים "גם רשתות וזכיינים של רשתות" מדוע המדינה הרוצה להיטיב עם העם עושה זאת על חשבונם של בעלי העסקים בישראל, שהרי כול דבר הוא פלילי, חקירה, האשמות, תמונות בעיתון ולהראות את בעל העסק הכי רע שאפשר ויותר מזה לתת במתנה לרשת החדשה מסע ציבור כול כך רחב שיביא אותו בסופו של דבר למכור יותר יקר ממה שהוא מוכר עכשיו.

 האם כול ההתנהלות הזאת לא צריכה להפחיד בעלי עסקים או בעלי רשתות או זכיינים הרוצים להיכנס אל אחת מהרשתות להשקיע הון כסף על תוכנת עסקית ברורה שלא יכולה להחזיק מים יותר מ-X תקופה.

כמי שעוסק ב  ייעוץ עסקי אני לא יודע אם יש עסק שאפשר לקרוא לו עסק "יציב" לאורך זמן או שהתוכנית העסקית שלו יכולה להחזיק אותו לאורך זמן, המדינה רוצה שאזרחיה ישלמו פחות, אבל בטח לא פחות לשלם למדינה! האם זו לא מדינה האוכלת את עסקיה? ראו כמה עסקים קורסים היום מהנטל הנוראי שמשיטה המדינה והרשויות על עסקים! האם אחרי כול זה הם יכולים להיות תחרותיים.

 אני רוצה לספר לכם סוד כמוס כי בתקופה האחרונה מגיעים אלי יותר ויותר זכיינים של רשתות על מנת למצוא פתרונות כי פרנסתם והתוכנית העסקית שהרשת הציגה להם הולכת ונמסה. וזאת מנורת אזהרה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עיסקי

אנו מציעים לכם ליווי מלא ובנוסף ייעוץ עיסקי המוביל ל-100% הצלחה מוכחת בהגדלת המכירות והרווחים שלכם. מטרתנו שתבואו להרוויח יותר מהכסף ומהעסק שלך ותעבדו פחות

ליווי עסקים

אם אתם בעלים של עסק או חברה ואתם רוצים להצליח, להיות הטובים ביותר, לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלכם ולהנות מרווחים ואיכות חיים גבוהה אבל

בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים

מדוע למעשה עסק זקוק לתכנית עסקית? מהי בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים? והאם בכלל זה נחוץ בהתחלה או באמצע התהליך. מי שרוצה להקים עסק חדש

יועץ שיווקי מומלץ

בחירת יועץ שיווקי שיצליח ליצור שינוי אמיתי בעסק היא למעשה משימה לא פשוטה כלל. כדי להמנע מטעויות, להלן כמה טיפים לזיהוי יועץ שיווקי מומלץ, ואיך

חברת ייעוץ לעסקים

אצלנו תמצאו חברת ייעוץ לעסקים אשר משלבת ייעוץ עסקי פרקטי ממוקד עם יצירתיות וגמישות שמאפשרת לנו להוביל אותך להצלחה שלך. אנו לא יושבים סתם ומחכים

שיווק מוצר יועץ אסטרטגי

לגבי שיווק מוצר יועץ אסטרטגי לקראת תהליך של שיווק מוצר יועץ אסטרטגי יכול לסייע בבניית התוכנית האסטרטגית והשיווקית. את התוכנית השיווקית יש לבנות לאחר האבחון של

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן