זכיינות המלצות

זכיינות, זכינות, זכינים, זכיינים זכיונות!
האם אנו צריכים לקנות חתול בשק!
האם כול מי שיש לו עסק ש"נראה מצליח" אכן יכול למכור זכיון,
האם קבוצת סטרטאפיסטים שהחליטו לזנוח את המחשב והחליטו להקים מיזם (לא משנה באיזה תחום)
אכן זכיינים יכולים להצליח גם הם מהמיזם!
יכול להיות שזכיינות זה המודל הבא של "לעשות כסף מכלום" ולגרום לאנשים (בפרט בגילאים 24-32) ללכת שבי אחרי…
כ יועץ עסקי יש לי תחושה "שמישהו כאן עלה על דרך לעשות כסף קל"

אז מה בדיוק קורה כאן!
התופעה הרווחת היום בקרב חברה צעירים כי המפתח לעשייה של עסקים טובים, קלים, מתגמלים, מחזירים את ההשקעה מהר ויותר מזה מפרנסים את בעליהם כבר בהתחלה זה לרכוש זכיינות! כול אחד בוחר לו את התחום שהוא רוצה, את השטח שהוא חושב כי הוא מצליח, ובכלל לא משנה מה כול קיצור דרך שיביא חברה צעירים אל עולם העסקים, מבורך ומקודש. לכאורה ולהבנה פשוטה ברור שאם מישהו משלם עבור זכיינות הרי שהוא מצפה כי שכרו יגיע כבר בחודש הראשון (מחוץ להשקעה) שהרי מדוע הוא משלם עבור זכיון, הרי אם לא כך אזי היה פותח עסק בתחום שהוא רוצה לא משלם דמי זכינות ובדמי הזכינות היה מתאים את הנכס אשר שכר לצרכיי העסק אשר החליט להקים.

למה לבחור בנו 

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מוצא א) בורות עמוקה אצל חברה צעירים המגיעים עם הרצון לעסקים ללא כול הכשרה, או ניסיון, או ידע, הגם שהם מודים בכך, ולכן הם "נדלקים" מהר על כול הצעה או רעיון עסקי או הזדמנות של זכיון ב) כאלה אשר מוכרים זכיון "עסקים" ללא כול בסיס עסקי, ללא תוכנית סדורה, ללא כול הוכחת רווח, ללא כול מידע אשר יאפשר לזכיין המתעניין לבדוק את הזיכיון שהוא קונה ואם מדובר בעסק אשר "לדבריו" הוא מצליח אזי המידע היחידי שמקבל הזכיין הפוטנציאלי הוא "מילים"

זכיינות היא עניין של "מותג" ותכנית עסקית לזכיין צריכה להזכיר לנו את הזכינות של הרשתות הגדולות אשר שם זכיינות זה שם עם הוכחות, עם מספרים, עם תכנית עסקית ברורה, עם הוכחות חותכות לקיום ההבטחה של מוכר הזכיון, ורק בדרך זאת אפשר לבחור זכיון כן או לא.

ברוב המקרים אשר פונים אלינו מדובר בהצעות של זכיון שאין בהם לא אח ולא רע, לא בשר, תחושה של רכישה כחתול בשק, ובאמת אנשים נופלים בפיתיונות האלה.

יכול להיות שבמאמר זה אני מקדם את עיסוקי, אבל אין חובה להגיע דווקא אלי ! חובה להיעזר ביועץ עסקי או בייעוץ עסקי על מנת לבדוק את אופי הזכינות, התנאים, התשלום, המחזור ועוד הרבה מאד פרמטרים שבהשגתם ניתן יהיה לקבל החלטה ברורה ושקופה אם העסקה כדאית או לא. מי שחושב שלרכישת זכינות צריך לקחת עורך דין או רואה חשבון טועה טעות מרה וזה רק בגלל שקלול כול הפרמטרים המביאים לתוצאה סופית.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן