זהו! פתחנו עסק! ועכשיו?

זהו! פתחנו עסק! ועכשיו?

זהו, סגרנו הכול ועכשיו אנו מוכנים להתחיל לקבל לקוחות!

 הגינו את רעיון העסק, הכנו תוכנית עסקית, פתחנו עוסק מורשה או חברה, קיבלנו אשראי מהבנק, גייסנו מתווך לשכירת מיקום הפעילות, השקענו בשיפוצים, התקשרנו עם ספקים, עטפנו את המוצרים/השירותים למכירה, הדפסנו עלונים, קבענו את יום הפתיחה, עשינו חנוכת ביית, קיבלנו עציצים ושוקולדה טעימה, והנה הגיע היום שלמחרת ואנו עם עסק פתוח. לאחר שנים חודשים של רעיון ומספר חודשים של עבודה על פתיחת המיזם, הנה אנחנו פתאום לבד בתוך העסק שלנו מחכים ללקוח הראשון שיכנס וירכוש את המוצרים או את השירותים!

ואנו יושבים בעסק, מסתכלים בדלת והדלת מסתכלת עלינו, מביטים על הטלפון והטלפון מסתכל אלינו, בוהים שוב באתר האינטרנט המושקע שיצרנו יחד עם בונה האתרים, והלקוחות לא מתקשרים, הלקוחות אפילו לא מצלצלים! מדוע? הרי בתוכנית העסקית שעשינו ראינו כי הרבה מאד לקוחות מעוניינים במוצרים או בשירותים שאנו מציעים, איך זה שהם לא עמדו בפתח וחיכו שנפתח את הדלת.

כמי שנותן ייעוץ עסקי ומשמש יועץ ומלווה עסקי, אני בכלל לא מתפלא כי זה המצב! שילא כול עסק המוכר מוצרים או הנותן שירותים ברגע שאתה פותח אותו מתנפלים הלקוחות, רק בכדי לרכוש או לצרוך את השירותים!

השאלות המתבקשות הם: האם עשית פרסום?

האם קדמתה את אתר האינטרנט היפה שבנתה?

האם פרסמת בעיתון/בעלון/וחלקתה במקומות הרלוונטיים?

ואם עשית? האם העברתה מסר נכון? האם חשבת נכון, או אולי עשית מגנטים וחלקתה על דלתות השכונה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי, אני חייב לספר לך כי מה שהתאים פעם לשיטות שיווק לא כול כך מתאימות היום. זה לא מספיק להצהיר "נפתחה חנות בגדים למטה במתחם" זה חשוב להצהיר "מדוע נפתחה חנות בגדים למטה בשכונה" זה חשוב לכוון ללקוח לצרכים שלו ולא כרזה המודיע "היי" אנחנו כאן, לא כול עסק הוא "מקדונלנד"  לא כול עסק הוא "סופרפארם" היום יותר מתמיד צריך לשדר לצרכן "מדוע אני כאן" מה יעשה טוב לצרכן הפוטנציאלי שהעסק שלי פתוח ונמצא כאן מתחת לאף שלו או מחובר אליו בעולם האינטרנט. היום הקביעה והנכון הוא "למה אני כאן" ולא "אני כאן"

וכמי שמקפיד גם על ייעוץ עסקי, ויועץ שיווק יד הדמיון הוא כגודל הרקיע השביעי, בכדי להיות מעניינים ללקוח אנו צריכים ליצור את ה"למה"  ה"למה" זה מה שמעניין את הלקוח הפוטנציאלי, ה"למה" החנות את השירות נמצאים כאן ובכלל למה הם נמצאים! ובכדי להצליח ולדאוג כי לעסק שנפתח יכנסו הלקוחות צריך לעשות עבודה שיווקית חכמה ומתוחכמת, ולא רק להודיע במגנטים ובפליירים "אנחנו כאן"

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן