התחיבות להביא תוצאות מיידיות לעסק

התחיבות להביא תוצאות מיידיות לעסק

 תוצאות, זה מה שמבקש עסק חפץ חיים מבקש כאשר הוא שוכר עובד או יועץ חיצוני תוצאות. זו מילת המפתח כאשר אתה שוכר עוד עובד או מיקור חוץ לעסק שלך.

בעולם העכשווי, כאשר כול יום לא דומה למשנהו, התחרות רק גוברת, המיתון משפיע, התוצאות המידיות הם אלה שמכתיבות עם העובד הנוסף או היועץ שנשכר אכן יכולים להביא תוצאות מידיות לעסק או החברה שלך.

עסקים בישראל מתמודדים ביום יום עם מגוון התמודדויות, בתחום המחיר, בתחום המוצרים, בתחום הפיננסים והכספים, וכמובן בניהול השוטף של העסק. התמודדויות אלה צורכות אנרגיה רבה מעסקים אשר לא מרופדים בעובדים רבים, ריבוי מחלקות, יועצים פנימיים, או אפילו אנשי מכירות. בעסקים מהסוג הזה עובד נוסף או יועץ חיצוני אחד יכולים לעשות את המהפך של הזנקת העסק למקומות שבטח בעליו של העסק אפילו לא חשב עליו. 

לכן, חשובה התוצאה המידית, תוצאה מידית של עובד או יועץ היא הכרחית להמשכיותו של העסק הן בזמן גאות והן בזמן שפל.

 אבל איך מגיעים למידיות? איך יכול עובד או יועץ עסקי או מלווה אישי להביא תוצאות מידיות לעסק על מנת שלא ימשיך להפסיד, לא ימשיך לזרוק ולשפוך כספים לתוך העסק, לא יצטרך לקחת עוד הלוואות, ובעסק שרק מוקם לא יחרוג מהתקציב או היכולות של היזם. נכון, אין תרופות פלא, אבל יש שיטות פלא, שיטות ומעשים שעסקים יכולים להנהיג בעסקיהם על מנת שרווחה וזינוק יגיע מיד בד בבד עם תיקון המעוות בעסק והובלתו לעבר שפע. 

אנו יודעים על קורסים בשיטת אינסטנט ואולי משם אנו לא מאמינים למילה "תוצאות מידיות" אך יש הבדל בין לימוד אינסטנט כיצד להביא עסק לתוצאות טובות יותר מאשר מלווה עסקי או עובד שנשכר לצורך זה אשר מטפל בעסק באופן פרטני ומלווה יד ביד את בעלי העסק בצעדים הנדרשים להביא את רווחת העסק לתוצאות מידיות וכמובן ארוכות טווח. 

דורון עמית בהחלט יכול להתחייב בפני לקוחותיו לתוצאות מידיות ויש כבר רבים כאלה אשר חוו את החוויה להיות מלווה ע" דורון ולהשיג תוצאות מידיות. 

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן