השרלטנים חוגגים, ואנו משלמים, הכיצד?

השרלטנים חוגגים, ואנו משלמים, הכיצד?

האם הלחץ, שיטות השיווק, הפסיכולוגיה ההפוכה, משכנעים אותנו לבצע מהלך.

האם באמת ניתן בצורה לחצנית שכזאת לקבל החלטות.

האם כול ה-NEWSLATER  שאנו מקבלים למייל אכן מניעים אותנו לפעולה?

 האמת שזה די מעניין ובכדי להמחיש לכם במה דברים אמורים אני יעשה "קופי פייסט"  על אחד מהמילים שנשלחים אלי בקביעות בנושא של קורס עסקי, אימון עסקי, הרצאת אינסטנט איך להיות איש עסקים, ולאחר שתקראו את המייל אצביע על כמה נקודות הנובעות מניסוחו.

"הי,

הנה מה שאמרה עדה, אחת המצטרפות החדשות לתכנית: "אני כותבת הרבה, יש לי בלוג, ואני מפרסמת מאמרים, ואני מרגישה שזה מאד חסר לי, ידע בכתיבה. במקום להתלבט כל הזמן, ולחשוב ולתקן ולמחוק, כך אני אדע את הבסיס ואיתן אני אכתוב כל דבר. על יואבי שמעתי מזמן וכל פעם הוא נתן טיפים מעניינים שמאד עזרו לי, ואמרתי שבמקום כל פעם טיפ, אני אעשה את הקורס הזה מהתחלה ועד הסוף" אני יודע, שלחתי הרבה תזכורות, אבל זה רק בגלל שמהניסיון שלי, גם אלה שרוצים להירשם לפעמים מחכים, ואז קורה שמפספסים את ההרשמה, ומתאכזבים…אז מבטיח שזו הקריאה האחרונה בהחלט :)בעוד 3 שעות נסגרת ההרשמה לתוכנית, "האות להגדלת מכירות" רוצה הרבה יותר לקוחות? עכשיו זה כבר ממש בידיים שלך! להצטרפות דרך האתר המאובטח"

עד כאן המייל שהתקבל.

למעשה המייל הזה עושה מניפולציה, הפחדה, תחושה של פספוס, מנסה בכול כוחו להניע לפעולה, ועוד מצהיר בסוף "היזהרו" "אני מבטיח שזו הקריאה האחרונה להירשם דרך האתר המאובטח"

 יש כאן לדעתי, שרלטנות, שמביאה אנשים לחשוב כי זה הקורס שהם צריכים, זה הקורס שיפתור את בעיותיהם, זה הקורס הממצא בתחום, ובסיום הקורס כול בוגר שלו ייצא ככתב עיתונות או קופירייטינג מומחה.(הקריאה לקורס הזה עוסקת בכתיבה שיווקית) ואני שואל: האם זו הדרך הנכונה "לעבוד" על אנשים, לספר לאנשים סיפורים, להבטיח הבטחות, כול זאת רק על מנת שישלפו כרטיס אשראי וישלמו באתר המאובטח.

כמקצוען, אני יכול להצהיר שזה "חרטה ברטה" אין דבר כזה קורס מזורז, שיטה זאת מני רבות אשר אנו מקבלים למייל שלנו מדי יום ביומו שוב מוכיחה לכול איש ואישה כי המוח היהודי לא מפסיק לייצר לנו אשליות ולמכור לנו חלומות שלא יכולים להתגשם אבל בינתיים שלפנו את כרטיס האשראי ושילמנו באתר המאובטח.

 בכדי להיות מקצוענים אנשים לומדים שנים, ומתמחים עוד מספר שנים, קורסים והרצאות בזק זה עבור כאלה שמחפשים את הרגיעה הזמנית, וההתפעלות מאותו שרלטן נואם שכול מטרתו לעשות כסף וכסף קל. עדיף לרכוש ספר בתחום, לקרוא אותו לבד, לנהל רישום לגביו ולהטמיע כך יותר שיטות מהלכים ותהליכים.

שרלטנים יכולים להפליג בתחכומים שלהם עד אין סוף בגלל קהל מאמינים, אך זה הכול, הקהל המאמין הוא זה שיוצר ומייצר את כוחו של השרלטן, השרלטן נבנה על כספיו והשתתפותו של "הפראייר" התורן, וכפי שנאמר "הפרירים לא מתים הם רק מתחלפים"

 כך שאתם מקבלים מייל "טורבו" המשתמש בכול המילים המדליקות את המוח האנושי, פשוט התעלמו, ואם באמת אתם רוצים הכשרה בנושא מסוים, לכו למומחים. ולא לשרלטנים.

קראו עוד על שיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן