השקר הגדול ב ייעוץ עסקי

השקר שבשקר

רשת האינטרנט "מוצפת" באנשים אשר קוראים לנו ללכת אחריהם, לבוא לשמוע את הרצותיהן, להגיע לסדנאות, לקרוא את ספריהם, לאמץ את השיטה שלהם מסין יפן, קטמנדו, וארצות המערב.

אבל האם בעלי העסקים או מנכ"לי החברות באמת יוכלו ללמוד משהו מכל המתקפה ברשת האינטרנט הנופלת עליהם, האם אין כאן ניסיון ע"י כמה אנשים/נשים שיודעים לדבר, להתנסח, לנאום, ובמילים אחרות להעביר הצגה קוסמת, מרתקת ומעניינת המביאה בסופו של עניין למחיאות כפיים סוערות.

מי לא רוצה שהעסק שלו יצליח, איזה בעל עסק או מנכ"ל חברה לא רוצים פתרונות "קלים" לניהול החברה שלהם, והנה באים עליהם פרסומים המבטיחים חיים ורודים בתחום העסקים, מודעות מפוצצות "תירשם כאן" ומיד נשלח לך את ספר הקסמים איך העסק שלך יצליח ובדרך קולטים את כתובת האימייל שלך שמאותו רגע מתחיל לשלוח לך מסרים להגיע לסדנא "ששם השרלטן או השחקן עושים את הכסף הגדול"

וזה הכול שטויות במיץ עגבניות, אחיזת עיניים, שימוש בסופרלטיבים, סיסמאות, מילים הלקוחים מהאגדות או מחכם כזה שאמר ככה בשנת 1988 . והמעניין, אנשים נמשכים לזה, יוצאים מההרצאה או מההטפה מלאים באנרגיה שמתרוקנת לאחר 3 ימים בלבד.

מדוע? כי המציאות העסקית והבמה המרכזית נמצאת בשוק המרכזי שם מתנהלים דברים בצורה אחרת לגמרי, חסרת הגיון, ובהחלט לא תואמת תאוריה מלפני שנים רבות. כן החכם, המהיר, זה שממציא את עצמו כל יום מחדש, זה שיודע לנהל את עסקיו בחוכמה ולא לבדו אלה בהצמדת מנטור עסקי צמוד שילך אתו יד ביד.

דיבורים לחוד ועשייה לחוד ומה שקובע זה לא הדיבורים של השרלטן שבקיבוץ של 40 איש רוצה "לדפוק קופה" עד הגיוס של ההרצאה הבאה.

אני נתקל בבעלי עסקים שמוכנים לשלם הון עתק לשרלטנים כאלה עם פה מדהים ויכולת רטורית מטרפת ולשלם 2500 ₪ לפגישה כאשר השרלטן מפרסם "אני הטוב ביותר ואצלי תשלמו 2500 ₪ לשעה"

אנשים חכמים מבינים שבכדי להצליח במקצוע מסוים חייבים לגייס מורה פרטי, כן זה עולה כסף אבל בכדי שהבן שלך יצליח בלימודיו לא תיקח לו מורה פרטי" ?ו

חשבו על זה

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן