השקר הגדול ב ייעוץ עסקי

השקר שבשקר

רשת האינטרנט "מוצפת" באנשים אשר קוראים לנו ללכת אחריהם, לבוא לשמוע את הרצותיהן, להגיע לסדנאות, לקרוא את ספריהם, לאמץ את השיטה שלהם מסין יפן, קטמנדו, וארצות המערב.

אבל האם בעלי העסקים או מנכ"לי החברות באמת יוכלו ללמוד משהו מכל המתקפה ברשת האינטרנט הנופלת עליהם, האם אין כאן ניסיון ע"י כמה אנשים/נשים שיודעים לדבר, להתנסח, לנאום, ובמילים אחרות להעביר הצגה קוסמת, מרתקת ומעניינת המביאה בסופו של עניין למחיאות כפיים סוערות.

מי לא רוצה שהעסק שלו יצליח, איזה בעל עסק או מנכ"ל חברה לא רוצים פתרונות "קלים" לניהול החברה שלהם, והנה באים עליהם פרסומים המבטיחים חיים ורודים בתחום העסקים, מודעות מפוצצות "תירשם כאן" ומיד נשלח לך את ספר הקסמים איך העסק שלך יצליח ובדרך קולטים את כתובת האימייל שלך שמאותו רגע מתחיל לשלוח לך מסרים להגיע לסדנא "ששם השרלטן או השחקן עושים את הכסף הגדול"

וזה הכול שטויות במיץ עגבניות, אחיזת עיניים, שימוש בסופרלטיבים, סיסמאות, מילים הלקוחים מהאגדות או מחכם כזה שאמר ככה בשנת 1988 . והמעניין, אנשים נמשכים לזה, יוצאים מההרצאה או מההטפה מלאים באנרגיה שמתרוקנת לאחר 3 ימים בלבד.

מדוע? כי המציאות העסקית והבמה המרכזית נמצאת בשוק המרכזי שם מתנהלים דברים בצורה אחרת לגמרי, חסרת הגיון, ובהחלט לא תואמת תאוריה מלפני שנים רבות. כן החכם, המהיר, זה שממציא את עצמו כל יום מחדש, זה שיודע לנהל את עסקיו בחוכמה ולא לבדו אלה בהצמדת מנטור עסקי צמוד שילך אתו יד ביד.

דיבורים לחוד ועשייה לחוד ומה שקובע זה לא הדיבורים של השרלטן שבקיבוץ של 40 איש רוצה "לדפוק קופה" עד הגיוס של ההרצאה הבאה.

אני נתקל בבעלי עסקים שמוכנים לשלם הון עתק לשרלטנים כאלה עם פה מדהים ויכולת רטורית מטרפת ולשלם 2500 ₪ לפגישה כאשר השרלטן מפרסם "אני הטוב ביותר ואצלי תשלמו 2500 ₪ לשעה"

אנשים חכמים מבינים שבכדי להצליח במקצוע מסוים חייבים לגייס מורה פרטי, כן זה עולה כסף אבל בכדי שהבן שלך יצליח בלימודיו לא תיקח לו מורה פרטי" ?ו

חשבו על זה

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן