השקר הגדול ב ייעוץ עסקי

השקר שבשקר

רשת האינטרנט "מוצפת" באנשים אשר קוראים לנו ללכת אחריהם, לבוא לשמוע את הרצותיהן, להגיע לסדנאות, לקרוא את ספריהם, לאמץ את השיטה שלהם מסין יפן, קטמנדו, וארצות המערב.

אבל האם בעלי העסקים או מנכ"לי החברות באמת יוכלו ללמוד משהו מכל המתקפה ברשת האינטרנט הנופלת עליהם, האם אין כאן ניסיון ע"י כמה אנשים/נשים שיודעים לדבר, להתנסח, לנאום, ובמילים אחרות להעביר הצגה קוסמת, מרתקת ומעניינת המביאה בסופו של עניין למחיאות כפיים סוערות.

מי לא רוצה שהעסק שלו יצליח, איזה בעל עסק או מנכ"ל חברה לא רוצים פתרונות "קלים" לניהול החברה שלהם, והנה באים עליהם פרסומים המבטיחים חיים ורודים בתחום העסקים, מודעות מפוצצות "תירשם כאן" ומיד נשלח לך את ספר הקסמים איך העסק שלך יצליח ובדרך קולטים את כתובת האימייל שלך שמאותו רגע מתחיל לשלוח לך מסרים להגיע לסדנא "ששם השרלטן או השחקן עושים את הכסף הגדול"

וזה הכול שטויות במיץ עגבניות, אחיזת עיניים, שימוש בסופרלטיבים, סיסמאות, מילים הלקוחים מהאגדות או מחכם כזה שאמר ככה בשנת 1988 . והמעניין, אנשים נמשכים לזה, יוצאים מההרצאה או מההטפה מלאים באנרגיה שמתרוקנת לאחר 3 ימים בלבד.

מדוע? כי המציאות העסקית והבמה המרכזית נמצאת בשוק המרכזי שם מתנהלים דברים בצורה אחרת לגמרי, חסרת הגיון, ובהחלט לא תואמת תאוריה מלפני שנים רבות. כן החכם, המהיר, זה שממציא את עצמו כל יום מחדש, זה שיודע לנהל את עסקיו בחוכמה ולא לבדו אלה בהצמדת מנטור עסקי צמוד שילך אתו יד ביד.

דיבורים לחוד ועשייה לחוד ומה שקובע זה לא הדיבורים של השרלטן שבקיבוץ של 40 איש רוצה "לדפוק קופה" עד הגיוס של ההרצאה הבאה.

אני נתקל בבעלי עסקים שמוכנים לשלם הון עתק לשרלטנים כאלה עם פה מדהים ויכולת רטורית מטרפת ולשלם 2500 ₪ לפגישה כאשר השרלטן מפרסם "אני הטוב ביותר ואצלי תשלמו 2500 ₪ לשעה"

אנשים חכמים מבינים שבכדי להצליח במקצוע מסוים חייבים לגייס מורה פרטי, כן זה עולה כסף אבל בכדי שהבן שלך יצליח בלימודיו לא תיקח לו מורה פרטי" ?ו

חשבו על זה

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן