האם הרשתות החברתיות תרופה לעסקים

האם הרשתות החברתיות תרופה לעסקים

כפי שאנו כבר חוזים ומרגישים עולם האינטרנט התפתח להרבה מאד כיוונים…Facebook והרשתות החברתיות הם אלה שאפשרו להעצים מקצועות ותחומים בסיווגים: העצמות אישיות, טיפוח הנפש, התבוננות אל הגוף והנפש, מדיטציות, יועצים בתחום העיסוק, הקידום, ועוד הרבה מאד פעילויות עסקיות המתרכזות רובם ככולם באדם, במעשיו, וביכולות ההצלחה שלו. אלה המפרסמים באתרים או בדפי הרשתות החברתיות רושמים את החברים לניוזלטר כזה ואחר תוך שהם מבטיחים תשובות לכול דבר ועניין והצלחות בלתי נלאות בתחום בהם הם עוסקים…בנוסף למלל המופיע בדפים אלה אנו גם פתוחים להרצאות ממש של כול סוג עיסוק שתיארתי קודם ברשת ה-U-TUBE ואחרות…ואני שואל האם זה מה שיביא את האדם לשינוי? ואני שואל האם כול ההיצף הזמין הזה יכול להפוך חתול לכלב או עני לעשיר? ואני שואל האם באמת העולם כול כך נקי והכול זורם בו בטבעיות ובשרלטניות ומה שעלינו לעשות על מנת להטיב עם חיינו הוא להשתתף בפורום כזה או אחר, בסמינר כזה או אחר? אני טוען שלא. ולמה לא?. האקלים הקיים היום בעולם שונה, אחר, הישרדותי יותר מתמיד, רוב הספרים והסיפורים שעדיין קיימים בשוק בתחום ההצלחות הכלכליות מדברות על תקופה אחרת. תקופה שונה לחלוטין. (ואני לא מדבר על מיקרוסופט-גוגל-ופייסבוק) תקופות בו היה מעמד הביניים והיה מעמד העשירים, תקופות בו לא היה ריבוי ושפע כמו שקרה לעולם ב-20 שנים האחרונים, תקופות בו מדינות המזרח היו מדינות קומוניסטיות ועסקו בגידולי אורז למחייתם, ולא כמו היום הינם המדינות המתקדמות והתעשייתיות המשיגות את המערב וארצות הברית של אמריקה,  תקופות בו הודו הייתה (ועדיין הינה) מדינה ענייה מאד אך הצעירים שלמדו בתוכה משמשים אנשי המחשב בגרושים של העולם המערבי) אני מדבר על תקופה שעל כול קילומטר רבוע מגוון עסקים זהה ותמהיל מוצרים דומה, אני מדבר על טכנולוגיה שמפטרת אנשים. אני מדבר על עולם שונה לחלוטין. שכול סופר או ספר או חוק טבע כזה או אחר לא צפה אותו….מאד נעים לדעת שמדיטציה טובה לבריאות וכאשר טוב לבריאות החשיבה מתנקה ויש את האפשרות לחשוב על קיום. אבל מדיטציה לא תצמיח לידה שקי כסף ואושר כלכלי או יותר נכון עושר קיומי…עושר קיומי מביא לאושר קיומי אלה עובדות החיים…ולכן בג'ונגל של היום אתה חייב להיות מאד מיוחד בכדי להרים את הראש מעלה לשרוד ואפילו לצמוח…את זה לא תקבל מאתרי האינטרנט, מהרשת החברתית, ומעצות אחיתופל הניתנות ע"י שרלטנים במדיה החברתית. בכדי לשרוד, להתבדל, להתקיים, לשאוף לחיים טובים יותר…אתה יכול לעשות זאת לבד או לשכור לך מנטור אמיתי שידריך אותך לדבר…דורון עמית יועץ עסקי ואישי

קרא עוד בנושא פייסבוק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן