הקשיים בכלכלה חובקים עולם

הקשיים בכלכלה חובקים עולם

כלכלת ארצות הברית עומדת בפני מיתון קשה  איך זה ישפיע עלינו כאן בכלכלה ובעסקים בישראל. ישפיע וגם ישפיע..כיועץ לעסקים ברחובות  אני יכול לנעוץ את הדברים הבאים: ארצות הברית של אמריקה היא הכלכלה הראשית (בינתיים) שמניעה את גלגלי הכלכלה והעסקים בכול העולם..ארצות הברית של אמריקה. מכתיבה כלכלה, שולטת במטבע הנסחר בכול העולם, תומכת מדיניות חוץ גבוהה מאד ולמעשה רבות מהכלכלות בעולם מתקימות בזכותה ובזכות המימון שהיא מעניקה (כמובן כולל ישראל) התרסקות הכלכלה האמריקאית קרובה מאד, ה לא התחיל היום או אתמול, ארצות הברית סוחבת גירעון עצום בתקציב שלה עד לכמעט  מצב של (חדלות פרעון) לפני מספר חודשים והיום מדובר על אבטלה שתגרור את כול המשק האמריקאי למיתון ענק…מיתון שישפיע על העולם כולו ובעיקר ישראל אשר לה קשרים כלכליים ענפים בתחומים שונים כולל מעניקים…אז זה נכון לבוא ולהגיד שמדובר כאן בעסקין בין חברות גדולות..אך החברות הגדולות שלא יקבלו מענקים מארצות הברית או שיצוא הטכנולוגיה והסחורה ירד אזי כול המעגל המתפרנס מאותם חברות הקשורות בקשר כלכלי אם ארצות הברית לא יוכלו להמשיך ולפרנס את המעגל השני שנהנה מעבודה ופרנסה בזכות מערכת יחסים זאת..זאת עוד מעבר להשפעה הפסיכולוגית הכללית בעולם ובארץ לאפקט מיתון וקריסה בכלכלה האמריקאית. כיועץ עסקי אני שב ומזהיר את בעלי העסקים בישראל. אנא, התאימו את ההוצאות שלכם להכנסות שלכם, אנא הפסיקו לקחת הלואות לכיסוי תזרים המזומנים והקופה המתדלדלת שלכם…קחו לכם יועץ עסקי טוב ומנוסה שיוביל אותכם בתקופה קשה זאת לשרידות . דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן