הצלחה מובטחת במכירות

הצלחה מובטחת במכירות

יועץ שיווק, הגדלת מכירות בארגון ושיטות מכירה בארגון….כתבה זאת באה לתת לכם מספר טיפים והמלצות כיצד לקרב את המכירה אליכם בדרך חכמה …מאחר ואנו מכירים אנשי המכירות את האקלים השורר היום בישראל (בעולם כולו) בו השפע נמצא בכול מקום ואם מדובר גם במוצרים ייחודיים עדין יש מקום לתחרות בקרבות היבוא המקביל…אף מכירה לא מובטחת לספק הגם שהוא חושב או מרגיש או לחילופין יודע ובטוח כי המוצר שלו הוא מוצר שאין לו תחרות….גם אם אין למוצר תחרות לא יעבור זמן רב עד שתהיה לו תחרות ואם הספק הנוכחי לא ינהג בלקוח שלו כיעד למכירה על פי כול הקריטריונים כיצד מוכרים היום נכון  ומחזיקים מכירה לאורך זמן אזי כול מוצר מתחרה שיכנס יחליף את המוצר של אותו ספק…ולענינינו….מאחר והתיחסתי במאמר זה לחברות גדולות ולמכירות גדולות חשוב שגם אלה שמוכרים ברזים לשירותים יקראו מאמר זה כי כול המוסיף לידע האישי שלו אזי זה עבור התפתחותו ולמען ישכיל עוד במקצועו ויהיה לאיש מכירות ראשון מסוגו….כאשר שואלים ציידים באוסטרליה מה הדבר החשוב ביותר שהם צריכים ואז המענה שלהם רובה צלפים אטב, חבל עם קשירה נכונה, וסכין משובחת…הדבר היחידי שהם לא ענו זה הסביבה אליה הם הולכים לצוד האם זו סביבה שוממה עם חיות רזות ומפוחדות (ואני מדבר על צייד חוקי) או שזה מראה גדול, ירוק, עם חיות שמנות שבעות המותירות הרבה בשר לצדים אותם…..עד כאן היה המשל ומכאן בא הנמשל…שאתם מרכזים את המכירות שלכם…נסו לרכז אותם בחברות הגדולות או בעסקים שאתם יודעים שהם רוכשים הרבה מהמוצרים שלכם…נסו להגיע למספר חברות גדולות בתחילת דרככם שישמרו על רמה כספית סבירה עבור הארגון שלכם ועבורכם ורק אחר כך תעברו ללקוחות יותר קטנים…אל תפסחו על זה ועל תפסחו על זה….מכירות או יותר נכון עוגת מכירות זה תמהיל מכירות…אצל הלקוח הגדול אתה מוכר הרבה ובמחיר פחות אבל אצל הלקוח הקטן אתה מוכר פחות ובמחיר מוגבר בסך הכול הכללי שאתה מחבר את העוגה לשלם אתה מקבל מכיר מכירה במחיר שרציתה…רוצים לשמוע עוד על כיצד מוכרים ב-121 התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן