הפרסומאי הכי טוב זה בעל העסק

הפרסומאי הכי טוב זה בעל העסק

יועץ שיווק, יועץ עסקי בשוהם, מיזם השרדות בניהולו של דורון עמית נוצר על מנת לייעץ לעסקים וללוות עסקים בשוהם וקריית שדה התעופה כיצד שורדים את התקופה וצולחים אותה לכוון הצלחה בעתיד…אין זה סוד שהאקלים הישראלי בכול מה שקשור בעסקים, פיתוח עסקים, הישרדות של עסקים עובר תקופה קשה עד קשה מאד…אם אני מנתח את האוכלוסיה היושבת ביישוב כמו שוהם לדוגמא אני מזהה ציבור סוציואקונומי גבוהה בחלקו שכיר ובעל עסקים שלא ממוקם בעיר ואילו חלקו האחר של האוכלוסיה עוסק בעסקים קטנים אך יצירתיים בתוך היישוב….אני מכוון לאותם מקצועות שנעשות מהבית כמו רפואה אלטרנטיבית, סדנאות למינם, העשרה בתחום הלימוד או החוגים שגם פעילויות אלה למעשה הם עסקים המייצרים כסף לבעליהם..בכלל בישוב כמו שוהם ניתן לפתח עוד יותר את כול הסקטור שהזכרתי ואפילו לייצא אותו מעבר ליישוב או לדאוג להביא ליישוב לקוחות מהסביבה הנושמת והקיימת סביב היישוב….יזם או בעל עסק בשוהם שחושב על עתיד טוב יותא יפה אם ימצא לו גןרם שיתמוך אותו וילווה אותו לכוון המטרה. דורון עמית יועץ שיווק, יועץ עסקי בשוהם וקריית שדה התעופה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן