הפחד מלפנות לייעוץ עסקי

אתם לא צריכים לפחד!

אתם לא צריכים לפחד לפתוח עסק ומיזם לעצמכם!

עסק או מיזם חדש יכול לרקום אור וגידים עם עושים אותו נכון.

עסק חדש חייב להיפתח ביחד עם יועץ עסקי או מי שעוסק בייעוץ עסקי. נקודה, עובדה וכבעל ניסיון של עשרות שנים. זה חובה!

לצערי יש עדין בורות בישראל המערב רואה חשבון ועו"ד כ יועץ עסקי, ומכאן מגיע הכישלון לאחר שנה שנתיים שלוש.

 בסקר שערך GEM GLOBAL ENTERPRENEURSHIP MONITOR סקר הבודק את היזמות והצמיחה הכלכלית ב-67 ארצות עולה כי בישראל למעלה מ-52% מהיזמים שרוצים לפתוח עסקים חוששים לעשות זה וזאת מאחר ולא הבינו מה היתרונות של יועצים "עסקיים" ואני בכוונה חוזר "יועצים עסקיים" להצלחתו של מיזם או עסק שנפתח. נתון זה מראה גידול של 10% משנה קודמת בחשש של יזמים להקים עסקים, והרי זה רק ברור כאשר אנשים שומעים על קריסות של עסקים כה מרובים הם בטח יביעו חשש מלפתוח עסק מבלי שיבינו את יכולות היועץ העסקי להפריח את העסק ולהוביל אותו בין הטיפות במגזר העסקי הישראלי.

 נתון מעניין בסקר שיש בו תובנה גדולה הוא אחוז האנשים 47.6% (אשתקד 2012 הנתון עמד על 26%)  מאמינים כי אין להם את היכולת לנהל עסק…והם צודקים!!! מאחר וניהול עסק היום דורש התמצאות בניהול, בכלכלה, בתקשורת עם הבנקים, בשיווק, וגם במקצועיות העסק הרי זה ברור כי היזם לא יכול לעשות את כול הדברים יחד ולכן שיעור הנעזרים היום ב יועץ עסקי בארצות הברית לדוגמא עולה על 62%.

יועץ עסקי להצלחת העסק

המלצות לפתיחת עסק

איך יוצאים ממשבר בעסק 

אם נתרכז בכישלונם של עסקים במהלך השלוש שנים הראשונות להולדתם או בעסקים ובחברות קטנות ובינוניות נבין כי עיקר הבעיה נובעת בגלל ניהול לא תקין, וניהול הוא מושג כללי, יש בו את הכול, למעשה ניהול הוא שרביט המנצחים של התזמורת הטובה ביותר בעולם.

מניסיוני כיועץ אסטרטגי אני שומע בעלי עסקים קיימים שכבר מנהלים עסקים את המשפט "למה לא חשבנו על זה קודם" או מיזמים חדשים אשר לא היה להם כול ניסיון בעולם העסקי מביעים את החרטה שלפעמים עולה להם בקריסת העסק עם ההמראה.

לתפקיד הזה של ייעוץ עסקי במערכות העסקים הקיימים והחדשים חוט שדרה אחד ובלעדיו לא יכולה להתרומם או לקיים חברה חדשה כישנה.  העובדה כי בעל הניסיון, בעל התושייה, האדם היצירתי בכול מחלקות הניהול, הצוות המקצועי העומד מאחוריו הם למעשה סוד הצלחת המיזם החדש או המשכיות החברה הקיימת

 הכותב הוא מומחה בפיתוח עסקי  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן