הפחד הטבעי לפתוח עסק

הפחד הטבעי לפתוח עסק

ישנם אנשים שמאד רוצים לעשות עסקים!

ישנם אנשים שמתגלגל להם בראש "ים" של רעיונות לעשות עסקים!

ישנם אנשים שאפילו רואים בדמיון שלהם את העסק שלהם עובד ומכניס תוצרת!

ישנם אנשים שמפחדים לנסות כי הם פוחדים מ: פתיחת תיק במס הכנסה, עזיבת מקום העבודה, פתיחת חשבון בנק ולקיחה של אשראי, השקעה בעסק, וחס וחלילה מה יקרה עם המיזם, העסק יקרוס.

הרבה פחדים יש לו ליזם הפוטנציאלי, הרבה פחדים שבגללם הוא פשוט לא מנסה, ואולי הוא מפספס, אולי הרעיון שלו כול כך טוב שהוא פשוט מחליט לגנוז.

אילו רק היה היזם יודע את רזי המקצוע, מקצוע, "איש העסקים" או מקצוע "בעל עסק" אילו רק היה יודע בטוחני כי למיזם שייצר היה אץ רץ.

פחדים וחששות זה רק במוח האדם, האדם הוא זה שמכניס לעצמו פחדים בצורה טבעית "כי הוא באמת לא יודע איך עושים זאת" ואין להאשים אותו. אך כפי שכתוב "מכול מלמדי השכלתי" יהיה ראוי שיזם שיש בראשו רעיון יזמי, יבדוק תחילה לא אם החבר או החברה, לא אם האב או האם, לא עם רואה החשבון או יועץ המס שעובד אם השכן. יהיה ראוי שיתייעץ עם יועץ עסקי, כזה שמכיר עסקים, כזה שיכול לקחת רעיון ולהגשים אותו ביחד עם היזם תוך הליכה בפיתולי שוחות הקרב הלוא הוא המלחמה הבלתי מוצהרת של עולם העשייה והעסקים בישראל. 

לעשות עסקים בישראל, לבלוט בתחום השיווק, לדעת כיצד לפרסם, להיות מעורה בכול שטחי המסחר בישראל, להכיר את קיצורי הדרך, להבין בפיננסים או במבנה, לדעת לתמחר, לדעת לסכן כמה שפחות, והכי חשוב לדעת להוביל. כן לא רק לדעת גם להיות עם ניסיון מעשי בכדי להוביל יזם להגשים את חלומו וגם שיעשה כסף מחלום זה. חלום לא מספיק, חלום עם עשייה בצידה זאת המטרה. 

כמי שנותן ייעוץ עסקי יזמתי בעצמי, ועברתי על בשרי ובשר משפחתי את ההצלחות, הכישלונות, העליות, המורדות, לימוד שיכול לחסוך מיזם צעיר או מבוגר זמן יקר, כסף רב, בטחון, והתקרבות להצלחה. 

גם ספורטאי בכול תחום דרוש לו מאמן וספורטאי טוב מאד או מצטיין דרוש לו אפילו מאמן אישי. כך שגם ליזם צעיר או יזם או יזמית בכלל מוטב שילוו ע"י מאמן עסקי שיקח אותם היישר אל מקום חפצם ומשם אפשר רק לעלות למעלה. 

מאמן טוב ליזם חכם מביא את המיזם שהתרגום החופשי שלו הוא הצלחה בעסקים.

ואם מדברים על יזמות: גם עורך דין צעיר, כלכלן שסיים את התואר, בוגר במדעי המחשבים או רואה חשבון שנכנס אל שוק העבודה יכולים בקלות לשכור מאמן שיוציא אותם משוק השכירים ויוביל אותם לעולם העצמאים בבטחה. 

חשבו טוב על הרצון שלכם להצליח בחיים ולקצר תהליכים 

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן