הפוטנציאל של ייעוץ שיווקי לעסקים

הפוטנציאל של ייעוץ שיווקי לעסקים

מצב נפוץ למדי הוא פתיחת עסקים שמציעים את המוצר הטוב ביותר מבחינתם או לחילופין מציעים שירותים מקצועיים והכל מבוסס על כוונות טובות, אולם העסק לא מצליח להתרומם ומחזורי הרווחים שלו נמצאים בירידה מתמדת, למרות ההשקעה הגדולה באיכויות של חומרי גלם או בכוח אדם מתאים. עסקים שכאלה צריכים לחשוב על הפוטנציאל שלהם ולהבין שהוא לא יתממש, אלא אם כן הם יבינו כיצד פורצים את מחסום התודעה הציבורית והצרכנית. לשם קידום מהלך שכזה, הדבר הטוב והמומלץ ביותר הוא דווקא למצוא איש מקצוע חיצוני לעסק, מומחה בתחום השיווק, שיוכל להביע דעה ולעזור בכל דרך אפשרית להציע את המוצר או השירותים ללקוחות הפוטנציאליים.

גברת שבתאי יוצאת לקניות

לא אחת נראה כי המצבים הללו מתחילים בבעלים, שאינם רוצים לבקש את העזרה המקצועית הזו ויודעים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. גם אם זה נכון, עדיין במרבית המקרים חסרים לא מעט פרטים שצריך להכניס למשוואה השיווקית ועם כל הצער שבדבר, אמונה בעסק היא לא תמיד מה שירים אותו למעלה, יממש את הפוטנציאל שלו ויקדם אותו במסלול חיובי ועקבי בהגדלת מחזורי הרווחים. ייעוץ שיווקי לעסקים הוא הפיתרון הטוב ביותר שניתן להציע במצבים שכאלה ואחרים. שיווק משמעו החדרת מעמדו של העסק ומיתוגו בתודעה הצרכנית הכוללת וכמובן בפרט לקהל היעד.

כדי להבין מיהו קהל היעד, יש לקיים היערכויות ומחקרי שטח, להצליב בין העסק ובין הלקוחות הפוטנציאליים, אלה שהעסק יוכל לענות על צורך מסוים ולתת את המענה. בזכות הייעוץ השיווקי אפשר יהיה למצוא את הנקודות שבהן ניתן לחבר בין היצע המוצרים והשירותים ובין סך כל הצרכים והרצונות של כל לקוח פוטנציאלי באשר הוא. כמובן שצריך להגדיר את קהלי היעד באופן מסודר יותר, משום שעל פי הגדרות מוכרות מראש, אפשר למקסם את אפיקי השיווק, בין אם מדובר על מדיה דיגיטאלית, חלוקת עלוני פרסום ואחרים. הנקודה החשובה ביותר היא המשאבים שצריך להשקיע. הוצאה מן הסוג הזה חייבת להיות מודעת ואם עושים זאת נכון, ההשקעה תחזיר את עצמה במהירות כחלק מהתכנית.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן