העם רוצה שיוויון

העם רוצה שיוויון

עולם העסקים קשור בטבור אל הממשל, התקשורת והמותגים הגדולים.

אני רוצה להישאר בעולם הפרסום, השיווק, יחסי הציבור, היועצים למיניהם הנמצאים כמעט בכול פאנל של שיח תקשורתי אם בעיתונות ואם במדיה האלקטרונית והטלוויזיונית. ואני דווקא יתחיל אם האמירה המיוחדת שהביא לנו השבוע (שבוע ראשון בחודש יוני 2013 ) שחר סגל אחד מהתסריטאים של סרטי הפרסומות המובילים בשנים האחרונות שמחובר חזק לאייל שני האיש והמסעדות או אם תרצו לקרוא לזה האיש שעסקיו קרסו ומצא את הדרך חזרה למעלה! אבל לא בזה עסקינן, הדברים שנאמרו מפי של שחר סגל הוא אומר " רני רהב לא קיים יותר, יחצנות ושיווק זה עולם שלא קיים יותר, זה לא מה שאתה אומר על עצמך זה מה שאומרים עליך" והמילים האלה למרות שהם מוחצנות, עשו לי משהו, הביאו אותי לתובנה שהגיונית היא נכונה! ואני אפרט.

אין לי סיבה לאהוב את רני רהב ואין לי בוודאי סיבה לשנוא את רני רהב באופן אישי, אבל אני חושב כי כול החברה הגבוהה הקיימת במדינת ישראל, אותם אלה שהעם רואה בטלוויזיה השכם והערב, שומע על ההצלחות ועל הכישלונות שלהם מפי התקשורת שכול מה שקורה אצלם הלוא הוא כ-חדשה מרעישה, ומי למעשה מזין את התקשורת, כן זה אותם יחצנים יידועי שם מהתקופה הקודמת, או דוברי צה"ל לשעבר שהקשר שלו עם השלטון, ההון והתקשורת הוא מקדם ה-PR שלו! וזה אותם אנשים שנמצאים שם למעלה בתקשורת המרפדים כול פאנל אפשרי במדיה, וכמובן אותם כוכבי הראליטי שכול בעל חברה גדולה ובפרט חברה ציבורית מרגיש טוב להראות לידו, וזה הכול זיוף אחד גדול, הטלוויזיה רוצה למכור כותרות, בשביל להתפרנס, העיתון שייך לקבוצות שלטון כאלה ואחרות, ותוכניות הטלוויזיה המוגשות לנו הקהל מה שנקרא ה"עם" מובאות לנו ע"י כוכבי ראלי המתחברים למפיקים, ליוצרים, ומלוהקים עוד טרם גמרו את התוכנית בה השתתפו!

סתם כמה דוגמת המחשה כ-יועץ שיווק ומדיה, האם לדעתכם גרושתו של אייל גולן הייתה יוצאת עם אלירז שדה בהיותו מלצר אם הוא לא היה כוכב ראליטי? חשבו בהגיון, האם אתם באמת חושבים שרני רהב עושה טוב לשרי אריסון בדיבור שלו אל התקשורת, האם רני רהב מבין שלמי שהוא מדבר זה רק למדינת תל אביב, לעשירון העליון, להון, תקשורת ושלטון! האם מישהו באמת חושב שאת תושבי מדינת ישראל "אותה ריקי כהן החדשה שכולם אוהבים לדבר עליה אחרי הפליטות פה הלוא כול כך מוצלחת של שר האוצר, מעניין צורת הדיבור של רני רהב והמסר שהוא מעביר! האם הוא באמת חושב שמישהו בפריפריה מחוץ למדינת תל אביב מאמין לדברים שהוא אומר (ובוא נכיר בעבודה שההתבטאויות שלו מוחצנות בכוונה בדיוק כמו כול איש יחסי ציבור אחר במדינה התל אביבית)

רבותי אנשי התקשורת, שרי הממשלה, כוכבי ראליטי נשים עשירים, טייקונים, החברה הגבוהה התל אביבית, צאו מהסצנה. העם היושב מחוץ למדינת תל אביב לא מאמין לכם, לא אוהב אתכם, בלי שום סיבה ורק בגלל הסיבה כי אתם מגיעים מגבוהה, מלווים באנשים שמזמן עבר זמנם. אם הגברת שרי אריסון תיקח לה ליועץ תקשורת, למרות שעל פי דעתי היא יכולה לדבר לבד כפי שלמדנו יש בה נשמה מחוברת ואני מאמין שדבריה שיישמעו מפיה יהיו הרבה יותר חזקים ומשכנעים ממה שנשמע מקולו של איש יחסי הציבור שלה.

מדוע חברות או חברות ציבוריות לא שוכרות לעבודה אנשים מהעם שיודעים לדבר אל העם! למה הם חושבים שהם צריכים להתהדר בשמנה וסלטה של המדינה, הם הרי רק מרחיקים את עצמם מהעם במו ידם, מדוע הפאנלים בתקשורת יושבים רק אנשים מהאסכולה הגבוהה של המדינה! האם התקשורת לא למדה את השיעור החשוב של עולם השיווק והפרסום העכשווי, מגע ישיר בגובה העניים עם העם ולא רק עם מדינת תל אביב. האם לא למדנו בקיץ 2010 שקרה משהו בישראל, וקרה הרבה בעולם, שהעמים רוצים שוויון, שתקופות האבן, התקופה הרומית, התקופה היוונית בה היו עריצים ומשרתים נגמרה הלכה לה מהעולם! יש עוד כול כך הרבה נושאים שאפשר לדבר עליהם בתקשורת ולא להתעסק בנוחי דנקנר למשל שבועות וחודשים! האם התקשורת לא מבינה שהיא מעצימה כול סיפור מעבר לפרופורציה הנכונה?.

אם יבינו בממשל, בתקשורת ובחברה הגבוהה כי השוויון והאמירה הנכונה בלי מתווכחים כאלה ואחרים תועיל להם ולעסקיהם פי עשרות מונים, אזי זאת תהיה מדינה של אזרחיה ולא מדינה המשרתת אוכלוסייה קטנה רובה כחולה ממדינת תל אביב.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן