הנגשת אתרים למה צריך את זה בכלל

הנגשת אתר

הנה יורדת עלינו בעלי העסקים עוד גזרה/רגולציה מהשמיים.

חוק הנגשת אתרים לבעלי נכות כזאת או אחרת.

"בשבוע הראשון של חודש דצמבר 2015 עמדה הכנסת לחוקק חוק אשר יכפיל את קצבת הנכות שמקבלים היום נכים מסכום של בין 2400 ₪ ל-2700 ₪ לסכום כפול (שזה אפילו לא שכר מינימום לאדם) החוק הזה נפל בקול אחד נפילה אשר תשאיר את ציבור הנכים בישראל בפת לחם וחוסר יכולת קיום) לעומת זאת לאותם יפי הנפש שזרקו את הנכים לרחוב יש זמן להטיל רגולציה שתעמיק את כיסם של מחזיקי האתרים, מנהלי אתרים חברות להקמת אתרים במי יודע כמה כסף… עכשיו בואו נשאל את הנכים מה היו מעדיפים יכולת פרנסה בכבוד או הנגשה של אתרים למוגבל יכולת דהיינו נכה.

את התשובה אתם בטח יודעים

חוק הנגשת אתר טומן בחובו מספר שינויים אשר צריך כל בעל עסק לערוך באתר שלו על מנת לעזור לנכים להשתמש טוב יותר באתרים שהם נגשים עליהם, זה בטח לא מבטיח עוד לקוחות לעסק, עוד כניסה של כספים מה שזה מבטיח זה שבעלי עסקים ימשיכו להוציא כספים בנוסף לכל ההוצאות המוטלות עליהם למען דבר שאף אחד לא מבטיח לו שיכניס לו הכנסה בטח באותה רמה שתעלה לו התאמת האתר להנגשה.

מדוע מדינת ישראל הדואגת כל כך לאוכלוסיות הנכים והמוגבלים לא תשקיע היא ב הנגשת האתרים לנכים, מדוע הממשלה המחויבת לעזור לחוליה החלשה שוב מלבישה את ההוצאה על בעלי העסקים שגם ככה סובלים, ויותר מזה מדוע מדינת ישראל מאיימת על כל מי שלא ינגיש את האתר שלו בקנסות והחרמות.

מדינת ישראל רוצה בחלקים מפעילותיה להיות כמו מדינות ה-OECD בבקשה שישקיעו ולא יסחטו את בעלי העסקים שכבר ככה עמוסים באגרות, ארנונות, מיסים, רגולציה, תנאים סוציאליים, חוקי עבודה נוקשים, בתי משפט לעובדים שכל פסיקה שם היא נגד המעביד. מדוע???

ברור שאין לי כלום כנגד נכים ההפך גם אני נמנה עם הקבוצה הזאת אך לא יכול לראות את דו הפרצופיות של המדינה שבצד אחד סוטרת לאוכלוסית הנכים מצד שני סוטרת לבעלי העסקים ומצד שלישי מחפשת להראות נאורה על מנת שבמסיבות הקוקטייל של צמרת מדינות ה-OECD תוכל להתפאר בהנהלותה

אפשר לקרוא לזה רק שערורייה. עוד אחת מבית היוצר של מדינת ישראל

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו