המערב הפרוע של עולם העסקים

המערב הפרוע של עולם העסקים

זהו! החלטתם לפתוח עסק! החלום של פתיחת עסק או מיזם כבר לא יכול לחכות מבחינתכם!

אתם מבינים שאת ההגשמה העצמית, הרווחה והעצמאות הכלכלית תשיגו רק כתוצאה מפתיחה של עסק משלכם! נמאס לכם מעולם השכירים, נמאס לכם לשרת אחרים, אתם יודעים ובטוחים כי המיזם שלכם או העסק שתרצו לפתוח ירקום עור וגידים ויהיה ל"שוס" בעולם העסקים.

רגע לפני שאתם מחליטים לעשות את הצעד ובטח תעשו אותו עם יועץ ומלווה עסקי בוא ניקח את הצד השני של עולם העסקים ולא רק את הרעיון, הדמיון, ההסתכלות על הרווחים, המעמד, הרכישה הראשונה של הציוד המשרדי ברצפת המכירה של "אופיס דיפו" והאנרגיות להצליח בעסק, בואו נבחן אם אנו מסוגלים לעמוד ולהתמודד גם עם הצד הפחות נעים בניהולו של עסק או חברה בעולם העסקי החדש , עולם אכזרי שכול כולו "כסף" "כוח" "ניצחון" ולא חשוב על איזה גופות נדרך בדרך להגשמה.

גם אתם כיזמים חדשים או כאלה שרוצים להקים עסקים רוצים "כסף" "ניצחון" "מעמד" אבל בטח אתם לא רוצים לדרוך על גופות בכדי להגיע למטרה זאת. אבל בעסקים כמו בעסקים הכול חייב להילקח בחשבון כולל התסריט הגרוע ביותר, מה שחשוב כי תפנימו כי לכול אירוע או מהלך הפועל נגדכם יש פתרון כזה או אחר.

יזמים חדשים, כאלה שרוצים לפתוח עסק או חברה (הכול תלוי ע"פ המלצת היועץ העסקי שנבחר) חייבים להכין את עצמם גם למקרים הגרועים, ריב עם עובדים, ויכוח עם ספקים, התנהלות קשה מול הרשויות, התנהלות מול תביעות וניהול תביעות כנגד, לחצים של המוסדות, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ, ביטוחים, נפגעים, צדי ג, התנהלות מול מתחרים, התנהלות מול קושי בתזרים המזומנים, סירוב של הבנק, אולי קריסה של העסק, מעמד של פושט רגל באופן אישי או כונס נכסים לחברה, כול אלה חייבים שיילקחו בחשבון ע"י יזמים או בעלי עסקים וחברות שכול חלומם לפתוח עסק, להביא רווחה כלכלית, לעסוק במה שרוצים בלי בוסים על הראש, וגם גאווה פנימית "הנה הצלחתי"

אלה הרוצים מאד בעסקים משלהם צריכים וחייבים להביא בחשבון גם את הצד הזה ואם הם מבינים כי לעולם לא יוכלו לעמוד בפני שופט, בפני פקיד מבס ההכנסה, בפני התנהלות קשה עם לקוחות וספקים ובכלל בפני "כול העולם" ומאמינים כי בעסק או בחברה שלהם לא יהיו בעיות, עצתי המקצועית והנובעת מתוך ניסיון "חזרו להיות שכירים"  

 למי למסור את מפתחות החברה/עסק

קחו לדוגמה אדם שהקים עסק עצמאי לתיקוני חשמל, הנה הגיע לעבודה אצל לקוח וכתוצאה "מרשלנות" ואפילו לא רשלנות "טעות" גרם נזק ברכוש או בנפש. הרי ברור שמכאן תתחיל סאגה קשה לאותו חשמלאי אשר עבד אצל קבלן ועכשיו הוא בעלים ומעסיק קבלנים וקורה לו מה שתואר! כיצד יגיב? האם ישבר? האם יוכל לעמוד מול כול העולם ולהגן על עצמו, ראו את קבלני הגז בירושלים ונתניה שגרמו לכאורה נזק בלתי הפיך, האם יוכלו להתמודד מול זה. שהרי הם בסך הכול רצו עסק לעצמם, רווחה כלכלית,

עולם העסקים הנוכחי רצוף בצע כסף, אינטרסים אישיים, הרמת כפפה מתי שניתן לצורך ניגוח האחר, והישרדות בכול מחיר. אם אתם חושבים כי לא תוכלו לעמוד בזה, אנא מכם, הישארו בבית כי בבית חוץ אולי מ"טיל" מכוון הדרום דבר לא יכול להיפגע (לכול הפחות לכאורה) אך אם יצאתם לכביש (לעסקים) זכרו כי כול רגע יכול לפגוע בכם משהו!!!!

על מנת להקטין נזקים שכרו לכם יועץ ומלווה עסקי, לפחות הוא יוכל להיות לכם מורה נבוכים. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן