המסחר ההורס עם סין

המסחר ההורס עם סין

הכותרת אומרת כלכלת סין תצמח ב-2013 ב-8%

כלכלה שתצמח פי 2 מכול כלכלות העולם.

מה זה אומר? כיועץ שיווק וכיועץ עסקי אני מניח כי כלכלת סין תצמח על חשבון העולם כולו, וזאת למה? כפי שהעולם העביר את התעשיות שלו לסין, פתח משרדי אינטרסים כול אזרחי מדינה בפני עצמה המתווכים בין העסקים במדינה שהם מייצגים לבין העסקים בסין, וכמו שהיבוא מסין הרג כול חלקה טובה של עסקים בריאים שייצרו במחיר סביר אך באיכות טובהץ כול אלה יעלמו עוד יותר בשנת 2013 בו הכלכלה הסינית תמשיך ותצמח על חשבון מדינות המערב והעולם כולו. עד כאן מדובר על סין ועסקים רבים צריכים לקרוא את המפה ולהתכונן בהתאם. עדיין לא דיברתי על המדינות המתפתחות האחרות שלכולם יש מכנה משותף והוא עלות ייצור נמוכה כתוצאה מטכנולוגיה וכוח אדם מאד זול…כן למרות הספקולנטים שיודעים להגיד כי השכר בסין עלה אבל עלייתו היא לא בפרופורציה של מדינות המערב הקפיטליסטיות בהתנהלות אך סוציאליסטיות בתנאים לעובדים.

לאור הנתון של 8% עליה יהיה טוב אם באמת אצלנו כאן בישראל נבין לקראת מה אנו הולכים למרות שאנו מרגישים זאת כבר מספר שנים.

רוצים לקבל חוות דעת מקצועית על עסקכם

התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן