הממשלה וקהילת העסקים בישראל

הממשלה וקהילת העסקים בישראל

כן, כך צריך לנהוג ראש הממשלה.

נכון זה לא פופולארי לכתוב כי כך צריך לנהוג ראש הממשלה בחודש יולי 2012, אזרחים לא יואבו את זה, העם המעשן סיגריות ושותה בירה לא צריך להיות הראשון שיפגע מגזרות כלכליות של  עליית מיסים, וגם העשירים שמרויחים את כספם ביושר ולא בשקר גם הם לא צריכים לשאת בעוד נטל מיסים, וכך גם החברות, והמע"מ.

אבל כול מי שמוח בראשו יכול להבין שהמהלכים של ממשלת ישראל, לאחר הניסיון שלא לעלות מיסים ע"י הגדלת הגרעון היה מהלך לא נכון, כנראה שאת הגרעון אי אפשר היה לעצור אבל את הדרדור מהגרעון הנוכחי כן אפשר היה לעצור וזה באמצעות הפעולות שנקט שר האוצר וראש הממשלה, ועוד לפני בחירות.

רבים הם המאמרים שכתבתי באתר שלי בוא  קראתי לראש ממשלת ישראל להתנהג באצילות ואחריות, ולבוא ישיר עם העם, להגיד לעם את האמת שהם יודעים, שהמצב הכלכלי בארץ ובעולם לא טוב ואפילו גרוע, שמדינת ישראל עם תקציב בטחון המהווה כמעט חצי מהתקציב כולו לא יכול להיות  להתנהל כמריונטה, שאזרחי מדינת ישראל סובלים מקיצוץ ברמת החיים שלהם, שעסקים קורסים בגלל הנטל המופעל עליהם. בקשתי מראש הממשלה ושר האוצר כי אכן יעלה מיסים ולא יבחר בכלכלת בחירות שאת מחירה היינו משלמים בריביצ דריבית. ואכן ראש הממשלה ושר האוצר נהגו בצורה נכונה והביאו את הבשורה לעם.

קל מאד להאשים את האחר בחרפה או בכשלון אישי, זה אפילו אנושי, אך לא ממשלת ישראל הזאת ולא ממשלות העולם המכהנות הם אלה שאחרעים למצב הכלכלי שבו אנו נמצאים.

המצב הכלכלי שאנו נמצאים הוא מריבוי ארצות שעד לפני עשור היו ארצות נחשלות, עם משטרים אפלים, ועם צרכים מינימלים, המצב הכלכלי שאנו נמצאים הוא מפתיחת שווקים של מיליארדי אנשים שמבחינתם יצאו מעבדות לחרות ואני מדבר על המזרח, אשר יצר את השפע,הריבוי,התחרות,והקושי. אני מדבר על הטכנולוגיה שהחליפה את האדם ויצרה אבטלה לא מועטה כתוצאה משימוש טכנולוגי ולא אנושי. אני מדבר על האנושות שיצרה את המצב ולא ראש ממשלה כזה או אחר.

חייבים להיות מציאותיים ולתת רוח גבית לממשלות בעולם כולו.

כאשר האפוזיציה תחליף את הקואליציה לא יהיה שום שינוי חוץ משינוי פרסונלי-כולם יעמדו מול אותה השוקת

דורון עמית יועץ אסטרטגי, יועצים אסטרטגיים

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן