הממשלה וקהילת העסקים בישראל

הממשלה וקהילת העסקים בישראל

כן, כך צריך לנהוג ראש הממשלה.

נכון זה לא פופולארי לכתוב כי כך צריך לנהוג ראש הממשלה בחודש יולי 2012, אזרחים לא יואבו את זה, העם המעשן סיגריות ושותה בירה לא צריך להיות הראשון שיפגע מגזרות כלכליות של  עליית מיסים, וגם העשירים שמרויחים את כספם ביושר ולא בשקר גם הם לא צריכים לשאת בעוד נטל מיסים, וכך גם החברות, והמע"מ.

אבל כול מי שמוח בראשו יכול להבין שהמהלכים של ממשלת ישראל, לאחר הניסיון שלא לעלות מיסים ע"י הגדלת הגרעון היה מהלך לא נכון, כנראה שאת הגרעון אי אפשר היה לעצור אבל את הדרדור מהגרעון הנוכחי כן אפשר היה לעצור וזה באמצעות הפעולות שנקט שר האוצר וראש הממשלה, ועוד לפני בחירות.

רבים הם המאמרים שכתבתי באתר שלי בוא  קראתי לראש ממשלת ישראל להתנהג באצילות ואחריות, ולבוא ישיר עם העם, להגיד לעם את האמת שהם יודעים, שהמצב הכלכלי בארץ ובעולם לא טוב ואפילו גרוע, שמדינת ישראל עם תקציב בטחון המהווה כמעט חצי מהתקציב כולו לא יכול להיות  להתנהל כמריונטה, שאזרחי מדינת ישראל סובלים מקיצוץ ברמת החיים שלהם, שעסקים קורסים בגלל הנטל המופעל עליהם. בקשתי מראש הממשלה ושר האוצר כי אכן יעלה מיסים ולא יבחר בכלכלת בחירות שאת מחירה היינו משלמים בריביצ דריבית. ואכן ראש הממשלה ושר האוצר נהגו בצורה נכונה והביאו את הבשורה לעם.

קל מאד להאשים את האחר בחרפה או בכשלון אישי, זה אפילו אנושי, אך לא ממשלת ישראל הזאת ולא ממשלות העולם המכהנות הם אלה שאחרעים למצב הכלכלי שבו אנו נמצאים.

המצב הכלכלי שאנו נמצאים הוא מריבוי ארצות שעד לפני עשור היו ארצות נחשלות, עם משטרים אפלים, ועם צרכים מינימלים, המצב הכלכלי שאנו נמצאים הוא מפתיחת שווקים של מיליארדי אנשים שמבחינתם יצאו מעבדות לחרות ואני מדבר על המזרח, אשר יצר את השפע,הריבוי,התחרות,והקושי. אני מדבר על הטכנולוגיה שהחליפה את האדם ויצרה אבטלה לא מועטה כתוצאה משימוש טכנולוגי ולא אנושי. אני מדבר על האנושות שיצרה את המצב ולא ראש ממשלה כזה או אחר.

חייבים להיות מציאותיים ולתת רוח גבית לממשלות בעולם כולו.

כאשר האפוזיציה תחליף את הקואליציה לא יהיה שום שינוי חוץ משינוי פרסונלי-כולם יעמדו מול אותה השוקת

דורון עמית יועץ אסטרטגי, יועצים אסטרטגיים

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן