המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

 מה יכול לעשות יועץ עסקי בימים טרופים אלה שהמשק הישראלי הולך לקראת פיטורים ומכירת חברות בנזיד עדשים או בחינם..

אם מישהו מעלה בדעתו כי הכלכלה הרעה ההולכת ומגיע לא תפגע בכול אחד מאתנו, וכול בעל עסק יסתתר בעסקו בחזקת "ביתו הוא מבצרו" הרי שהוא טועה טעות מרה ועגומה.

כאשר יש פיטורים המוניים, כמו שאני נחשפים אליהם בתקופה האחרונה, וכאשר יש פיטורים סמויים שאף אחד לא שומע עליהם אבל הם ברורים מאליו אנו צריכים להבין שמבחינה עסקית אנו רק יכולים להתדרדר.

כאשר עובדים מפוטרים כוח הקניה במשק יורד, שלאנשים אין כסף וחבל הפיטורים מאיים עליהם הם לא רוכשים, וכאשר הם לא רוכשים עוד אנשים מפוטרים וכך הולך לו המעגל ומתרחב.

נכון הוא שאין חיים בלי רכש של מוצרים או מזון, זה לא קיים אנשים יצטרכו לרכוש את הלחם ואת המוצרים החיוניים לקיומם, אבל זה יהיה במנות הרבה יותר קטנות וכול השפע הענק שיש לנו במרכזי הקניות ובקניונים ובאתרי האינטרנט פשוט יהיה גדול על אזרחי מדינת ישראל פי עשרות מונים- שצריך לדאוג ללחם ולריבה לא חושבים על הנהלה ביגוד או טלוויזיה חדשה. כאשר מעגל האבטלה מתרחב. והוא יתרחב עוד יותר, כול אחד מאתנו ירגיש את זה.

יותר מזה, כאשר חברות גדולות ציבוריות מתחילים במכירת חיסול של חלקים מהעסקים שלהם ב"חינם" ראו את עסקת המשביר לצרכן אופיס דיפו שהולכת ומתגבשת כאשר המשביר הולכת למחוק את כולל השקעה שלה באופיס דיפו ולמסרה בחינם לקבוצת משקיעים חיצוניים זה סימן לדאגה, התופעה הזאת במגזר הפרטי היא לא חדשה, רבים הם בעלי העסקים בשנתיים האחרונות שסגרו עסקים או שמכרו אותם בנזיד עדשים ואפילו בחינם. רק להפטר מההוצאות.

זוהי תחילתה של אנדרלמוסיה כלכלית, זהו גלגל מתנפח והולך, זוהי שואה כלכלית אמתית למשק הישראלי שאין לו פוטנציאל לצמוח כתוצאה ממיקום גיאוגרפי, ריבוי עסקים, ותחרות עצומה.

כ-יועץ עסקי אני קורא לכול עסק בישראל שעדיין חי ונושם להתחבר עם יועץ עסקי (לא פיננסי) יועץ פיננסי בעסקים לא יכול לעשות שום דבר מעבר לניתוח המספרים הקיימים) המספרים צריכים להשתנות ואת השינוי של המספרים יכול לעשות רק יועץ עסקי גרידא.

היום, ורק היום, זה הזמן לעשות מעשה, כי מחר זה יהיה מאוחר, זכרו כול יום שעובר עוד מסמר ננעץ חזק מאד על פתחו של העסק שלכם, ואילו אתם אולי חושבים שהמצב יחלוף לו כל סתם בלי שום סיבה, אבל לא. חייבים לעשות פעולות בשביל לשרוד.

התקשרו לדורון עמית כדאי לכם לא להפסיד

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן