המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

 מה יכול לעשות יועץ עסקי בימים טרופים אלה שהמשק הישראלי הולך לקראת פיטורים ומכירת חברות בנזיד עדשים או בחינם..

אם מישהו מעלה בדעתו כי הכלכלה הרעה ההולכת ומגיע לא תפגע בכול אחד מאתנו, וכול בעל עסק יסתתר בעסקו בחזקת "ביתו הוא מבצרו" הרי שהוא טועה טעות מרה ועגומה.

כאשר יש פיטורים המוניים, כמו שאני נחשפים אליהם בתקופה האחרונה, וכאשר יש פיטורים סמויים שאף אחד לא שומע עליהם אבל הם ברורים מאליו אנו צריכים להבין שמבחינה עסקית אנו רק יכולים להתדרדר.

כאשר עובדים מפוטרים כוח הקניה במשק יורד, שלאנשים אין כסף וחבל הפיטורים מאיים עליהם הם לא רוכשים, וכאשר הם לא רוכשים עוד אנשים מפוטרים וכך הולך לו המעגל ומתרחב.

נכון הוא שאין חיים בלי רכש של מוצרים או מזון, זה לא קיים אנשים יצטרכו לרכוש את הלחם ואת המוצרים החיוניים לקיומם, אבל זה יהיה במנות הרבה יותר קטנות וכול השפע הענק שיש לנו במרכזי הקניות ובקניונים ובאתרי האינטרנט פשוט יהיה גדול על אזרחי מדינת ישראל פי עשרות מונים- שצריך לדאוג ללחם ולריבה לא חושבים על הנהלה ביגוד או טלוויזיה חדשה. כאשר מעגל האבטלה מתרחב. והוא יתרחב עוד יותר, כול אחד מאתנו ירגיש את זה.

יותר מזה, כאשר חברות גדולות ציבוריות מתחילים במכירת חיסול של חלקים מהעסקים שלהם ב"חינם" ראו את עסקת המשביר לצרכן אופיס דיפו שהולכת ומתגבשת כאשר המשביר הולכת למחוק את כולל השקעה שלה באופיס דיפו ולמסרה בחינם לקבוצת משקיעים חיצוניים זה סימן לדאגה, התופעה הזאת במגזר הפרטי היא לא חדשה, רבים הם בעלי העסקים בשנתיים האחרונות שסגרו עסקים או שמכרו אותם בנזיד עדשים ואפילו בחינם. רק להפטר מההוצאות.

זוהי תחילתה של אנדרלמוסיה כלכלית, זהו גלגל מתנפח והולך, זוהי שואה כלכלית אמתית למשק הישראלי שאין לו פוטנציאל לצמוח כתוצאה ממיקום גיאוגרפי, ריבוי עסקים, ותחרות עצומה.

כ-יועץ עסקי אני קורא לכול עסק בישראל שעדיין חי ונושם להתחבר עם יועץ עסקי (לא פיננסי) יועץ פיננסי בעסקים לא יכול לעשות שום דבר מעבר לניתוח המספרים הקיימים) המספרים צריכים להשתנות ואת השינוי של המספרים יכול לעשות רק יועץ עסקי גרידא.

היום, ורק היום, זה הזמן לעשות מעשה, כי מחר זה יהיה מאוחר, זכרו כול יום שעובר עוד מסמר ננעץ חזק מאד על פתחו של העסק שלכם, ואילו אתם אולי חושבים שהמצב יחלוף לו כל סתם בלי שום סיבה, אבל לא. חייבים לעשות פעולות בשביל לשרוד.

התקשרו לדורון עמית כדאי לכם לא להפסיד

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן