המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

המלצות של יועץ עסקי בזמן האטה עסקית

 מה יכול לעשות יועץ עסקי בימים טרופים אלה שהמשק הישראלי הולך לקראת פיטורים ומכירת חברות בנזיד עדשים או בחינם..

אם מישהו מעלה בדעתו כי הכלכלה הרעה ההולכת ומגיע לא תפגע בכול אחד מאתנו, וכול בעל עסק יסתתר בעסקו בחזקת "ביתו הוא מבצרו" הרי שהוא טועה טעות מרה ועגומה.

כאשר יש פיטורים המוניים, כמו שאני נחשפים אליהם בתקופה האחרונה, וכאשר יש פיטורים סמויים שאף אחד לא שומע עליהם אבל הם ברורים מאליו אנו צריכים להבין שמבחינה עסקית אנו רק יכולים להתדרדר.

כאשר עובדים מפוטרים כוח הקניה במשק יורד, שלאנשים אין כסף וחבל הפיטורים מאיים עליהם הם לא רוכשים, וכאשר הם לא רוכשים עוד אנשים מפוטרים וכך הולך לו המעגל ומתרחב.

נכון הוא שאין חיים בלי רכש של מוצרים או מזון, זה לא קיים אנשים יצטרכו לרכוש את הלחם ואת המוצרים החיוניים לקיומם, אבל זה יהיה במנות הרבה יותר קטנות וכול השפע הענק שיש לנו במרכזי הקניות ובקניונים ובאתרי האינטרנט פשוט יהיה גדול על אזרחי מדינת ישראל פי עשרות מונים- שצריך לדאוג ללחם ולריבה לא חושבים על הנהלה ביגוד או טלוויזיה חדשה. כאשר מעגל האבטלה מתרחב. והוא יתרחב עוד יותר, כול אחד מאתנו ירגיש את זה.

יותר מזה, כאשר חברות גדולות ציבוריות מתחילים במכירת חיסול של חלקים מהעסקים שלהם ב"חינם" ראו את עסקת המשביר לצרכן אופיס דיפו שהולכת ומתגבשת כאשר המשביר הולכת למחוק את כולל השקעה שלה באופיס דיפו ולמסרה בחינם לקבוצת משקיעים חיצוניים זה סימן לדאגה, התופעה הזאת במגזר הפרטי היא לא חדשה, רבים הם בעלי העסקים בשנתיים האחרונות שסגרו עסקים או שמכרו אותם בנזיד עדשים ואפילו בחינם. רק להפטר מההוצאות.

זוהי תחילתה של אנדרלמוסיה כלכלית, זהו גלגל מתנפח והולך, זוהי שואה כלכלית אמתית למשק הישראלי שאין לו פוטנציאל לצמוח כתוצאה ממיקום גיאוגרפי, ריבוי עסקים, ותחרות עצומה.

כ-יועץ עסקי אני קורא לכול עסק בישראל שעדיין חי ונושם להתחבר עם יועץ עסקי (לא פיננסי) יועץ פיננסי בעסקים לא יכול לעשות שום דבר מעבר לניתוח המספרים הקיימים) המספרים צריכים להשתנות ואת השינוי של המספרים יכול לעשות רק יועץ עסקי גרידא.

היום, ורק היום, זה הזמן לעשות מעשה, כי מחר זה יהיה מאוחר, זכרו כול יום שעובר עוד מסמר ננעץ חזק מאד על פתחו של העסק שלכם, ואילו אתם אולי חושבים שהמצב יחלוף לו כל סתם בלי שום סיבה, אבל לא. חייבים לעשות פעולות בשביל לשרוד.

התקשרו לדורון עמית כדאי לכם לא להפסיד

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן