המלצות לשיטות מכירה

המלצות לשיטות מכירה

יש היום אפשרות לעשות עבודה הרבה יותר טובה עם תחום השיווק והמכירות.

בזמנו הכרנו ולמדנו שיטה של מכירות על פי קריטריונים מסויימים, והיום אנו נדרשים לרמה אחרת לגמרי של שיטות שיווק ומכירה. פעם לימדו אותנו כי צריך לשאוף לסגור מכירה ואילו היום אנו מדברים על פתיחה של מכירה ולא סגירה של מכירה.

על מנת לקדם מכירות ולהצליח במכירות חובה עלינו לפתוח מערכת יחסים  עם הלקוחות אליהם אנו פונים. וכאשר אנו מדברים על פתיחה של מכירות זה בבסיס ללמוד על הלקוח (אפשרי כמובן בפייסבוק או באתר האינטרנט) ללמוד מה הלקוח אוהב, מה התחביבים שלו, מי החברים שלו (למרות שדווקא כאן זה לא משקף כי חברים בפייסבוק זה באמת לא בהגדרה של חברים) לעומת זאת באתר האינטרנט ניתן ללמוד על המוצר או השירות של הלקוח שלעשייתו זאת הוא בטח קרוב במחשבותיו ובליבו.

לפיכך, שאנו באים מוכנים ללקוח ויכולים לשקף את הלקוח בהתנהגות שלנו, (אנשים אוהבים אנשים שדומים להם) ולכן מאד חשוב הנושא של שיקוף הלקוח בשיחת המכירה. בדיוק בשביל זה לומדים היום אנשי מכירות את שפת הגוף אשר מנחה אותם איך הם משקפים את הלקוח ואיך הם מתקרבים בשפת הגוף אל הלקוח.

גם שאנחנו מדברים עם הלקוח, אנחנו פחות מדברים על המוצרים שלנו, ופחות מראים לו מצגות שלנו, או פחות מראים לו את המפעל שלנו, או פחות והרבה פחות מספרים לו על הארגון שלנו ועובדיו…כול תאור שכזה לא מוסיף אמון או בטחון ללקוח השבע כבר מכול השטי'ים והטריקים…

עם לקוח אנחנו מדברים על המוצר שלנו אבל בדרך עקיפה, אנו מדברים איתו על התועלות שהמוצר שלנו יגרום לו, אנו מעבירים לו את חווית הקניה בצורה מוחית מראש לראש. בדיוק כמו שהלקוח מגיע לסופר והריחות, הצבעים, השפע מעלים לו את מיצי הקיבה מה שמביא אותם יותר קלים בתהליך קבלת ההחלטות על הקניה או הרכישה.

גם נושא התשלום וקבלת התשלום מהלקוח צריכה להיות נכונה ושפתה צריכה להיות שפת הגוף ושפת ההגיון. לעולם לא אציג ללקוח מחיר אחד (למעשה לקוח באמת שלא יודע להעריך מחיר-אין לו איזה משהו מבוסס כמה עולה המוצר) איש המכירות צריך לכוון אותו-הוא צריך להציג לו 3 רמות של מחיר כאשר המוצר נמצא על השולחן, ובדרך של קוסם להוביל את הלקוח למכשיר או למוצר הטוב ביותר שתואם ללקוח מבחינה אישית וכספית.

אני מבקש מאנשי המכירות הקוראים את המאמר להתיחס אל עצמם כאל קוסמים ואת הלקוחות לכאלה שנאחזים וחוזים בהצגה של קוסם…קוסם טוב הוא איש מכירות טוב שיכול להוביל מחשבה של לקוח לכוון המוצר אותו הוא רוצה לשווק.

יש הרבה מאד שיטות מכירה עכשוויות, צריך רק ליישם אותם ולא לדבוק  בשיטות ישנות ומיושנות.

בואו ללמוד יותר על שיווק ומכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

 –

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן