המלצות לפתיחת עסק קטן

המלצות לפתיחת עסק קטן

ייעוץ עסקי-אם נסכם את דוחות המגזרים העסקיים במשק הישראלי בשנת 2011 נבין כי הרווחים ושווי החברות נחתכו בעשרות אחוזים משנים קודמות….ואם ניתן לחזות את שנת 2012 וזאת שאחריה 2013 הרי שהאקלים העסקי לא מראה לנו שיפור מי יודע. בכדי להמחיש אני דווקא רוצה לקחת את חברות הסלולר אשר במצטבר רווחיהם נחתכו בשנת 2011  ב- 23%. לחברות הסלולר אין כבר מה לחדש ולרגש את הלקוחות הפוטנציאלים הרעבים לגדג'טים כאלה ואחרים. למעשה לכול אחד יש מכשיר סלולרי ואפילו יותר. בנוסף אם ניקח כניסה של עוד שתי חברות חדשות וכניסה של מפעילים וירטואליים הרי שרק הסקטור הסלולרי ילך וידרדר ורמת הרווחיות שלו תלך ותקטן.( מה שאומר שבעולם העסקים בניגוד למה שנלמד באוניברסיטאות כלכלה הינה קלקלה) חשבו כמה כסף הושקע בחברות הסלולר בתשתיות, בפרסום, במיתוג ומה לא ואילו לשנים הקרובות לא נראה בעיין כי חברות אלה אכן יוכלו להציג רווחים עם לא הפסדים… וכך זולג המצב לעוד הרבה מגזרים במשק…וכאן אני רוצה לגעת בתחום של העסקים הקטנים…עסקים שמהווים כמו שאמרנו קרוב ל-50% מהתוצר הלאומי שלנו…ובמגזר זה עם ידעו בעלי העסקים לנווט את הניהול שלהם בדרך נכונה, בהקטנת הוצאות ותקורות, בניהול שונה עם שימת דגש על רכש נכון, דילוג בין טיפות הגשם הנוחתות על המגזר, שיווק נכון, מכירות נכונות…שדרוג המיתוג של המוצר או השירות שמוכרים, אזי הגיבנת הקטנה שהם סוחבים יכולה להיות לא משמעותית לעומת העסקים הגדולים עם הגיבנות והוצאות הגבוהות….דווקא לעסקים קטנים יש אופק בתקופת שפל הולכת ומתמשכת….ישנם אנשים שיודעים לנצל תקופות שפל להצלחה….גם המגזר העסקי הקטן והבינוני יכול לראות הזדמנות לשגשוג והצלחה בהדרכה נכונה של יועץ עסקי או ייעוץ עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן