המלצות לפושטי רגל

המלצות לפושטי רגל

דורון עמית יועץ אסטרטגי יועץ לחברות במשבר….למען ההגינות עם כול נושא התספורות של הטיקונים הגדולים, הרי שיש בחוק ההוצאה לפועל סעיף שאם חייב יכול להציע 30% מערך החובות שלו לנושיו במסגרת הליך של פשיטת רגל אזי צריכים 75% מהנושים להסכים והחייב משלם את ה-30% לתיק החייב ובזה הוא מקבל הפטר וכול חובותיו נמחקים והוא יוצא אדם חדש לעולם….(כמובן מדובר כאן בהליך של פשיטת רגל…הווה אומר לחייב לא יכול להיות כסף או רכוש מעבר לאותם 30% שהרי עם כן כול הסכומים אשר ברשותו מחוייבים להכלל בהסדר הנושים) העניין הוא שהחייב יוצא ערום כערייה ללא פרוטה  בכיסו ורכוש באמתחתיו …..להבדיל מקרה זה עם כול אותם טיקונים אשר מציעים הסדרי חוב דהינו (תספורות) שם כופה הטיקון את חיתוך החוב במספר אחוזים רב אבל הוא ממשיך להיות בעל רכוש ובעל ממון ויכול לעשות עסקים מכאן ועד להודעה חדשה….ואני שואל היכן הצדק…צדק אני מחפש…לא בטוח שאני אמצא במקרים האלה צדק….כי הטיקון עטף את עצמו בכול כך הרבה הגנות שאפילו עם החלת החוק החדש כנגד תספורות העומד כרגע בפני הכנסת אני עדיין לא בטוח שתספורת זו לא חלק מהאסטרטגיה של הטיקון או בעל החוב לציבור באגרות החוב…..בהוצאה לפועל חייב נחשב כ"גנב"  כאשר הישרים מבינם בסך הכול נפלו עסקית….ואילו בחלונות הגבוהים אצל הטיקונים…שם הכול טהור ונקי ומדובר על כסף שנגזל מהציבור…מהעובדים, מהפנסיונרים וכך הלאה….ותשפטו אתם….רוצים לקרוא כתבות נוספות רציונליות ושפויות הקליקו דורון עמית.

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן