המלצות לסגירת עסקת מכירה

המלצות לסגירת עסקת מכירה

במאמר זה אני רוצה לתרגל איתכם את התרגיל הבסיסי הנקרא סגירת עיסקה…לפי דעתכם כאשר אתם יושבים עם לקוח האם המטרה הבלתי מתפשרת שלכם היא לסגור עיסקה….האם המטרה  שלכם היא להביא את הלקוח לסגור עסקה…או האם הלקוח הוא זה שמביא אותכם לסגור עסקה…ואתם יודעים שהלקוח מביא אותכם לסגור עיסקה….תמיד העסקה תצא גרועה…אבל שאתם אלה שסוגרים את העסקה..העסקה יכולה להיות הרבה יותר טובה עבורכם….אבל האם באמת אתם צריכים לסגור עסקה?…..אולי נלך בחשיבה הפוך…אולי נפתח עסקה ולא נסגור עסקה? אולי נבוא מתוך תובנה שאנו באים לפתוח עסקה ולא באים לסגור את העסקה, אולי ניתן ללקוח מרווח זמן ונדבר איתו על ה ודע נלמד אותו יותר ונצבור לנו כלים אדירים שיוכלו לעזור לנו בסופו של דבר למכור את המוצר ללקוח במחיר ובתנאים שקבענו לעצמנו ואולי אם כמה שינויים…אולי אם נבוא במטרה לפתוח עם הלקוח עסקה…ונתקדם לעבר הפתיחה והיצירה והעניין והגירוי…הלקוח הוא זה בעצמו שירצה שכבר אתם תסגרו את העסקה…זכרו….עם לקוח לא סוגרים עסקה…עם לקוח רק פותחים עסקה…המחשבה הזאת תעזור לכם למכור…בגדול…דורון עמית יועץ שיווק בחיפה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן