המלצות לניהול עסק

העסקים מחכים ללקוחות!

בעלי עסקים מתפלאים מדוע הלקוחות לא מגיעים עליהם.

כמעט לכול עסק שאתה מגיע אתה שומע את המילה "חלש" "החודש היה נורא" "לא מבין למה הלקוחות לא מגיעים" "דיברתי עם החנויות ההם וגם הם אמרו שהחודש היה מאד חלש" "התקופה לא טובה" "האנשים לא יוצאים מהבית" בקיצור ולעניין "חלש" 

לעומת זאת כול בעלי העסקים פוגשים בימי שישי את רוב האנשים שהם מטיילים, אוכלים ארוחות בוקר, מטיילים בסופי שבוע, נכנסים לרשתות וממלאים את החנויות אחר הצהריים ובסופי שבוע, ועסקים ובעלי עסקים לא מבינים מה הולך כאן? 

ובכן, לאנשים אין בדיוק כסף, אנשים די מודאגים איך הם עומדים בהתחייבויות הכספיות שלקחו על עצמם, משכנתא, חינוך, רכב, ילדים, מזון, וכול ההוצאות שיוצאות בהוראת קבי או באמצעות כרטיסי אשראי. אנשים כן מבלים, הם הולכים למסעדות רק שעל המנות העיקריות הם מוותרים,  

איך בכול זאת שורדים עסקים? קראו

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מבין כי "אנחנו" הישראלים מתרגלים לכול מצב, ובכול מצב אנחנו מוצאים פתרונות כאלה ואחרות, חלק מהפתרונות שלנו זה היכולת ללכת לבנק, לחברת כרטיסי האשראי, למימון החוץ בנקאי, לסבא ולסבתא לדודה "הוא תמיד מוצא פתרון" ולכן אם בעלי עסקים שואלים מדוע החנויות או העסקים שלהם ריקים אז התשובה היא כי אזרחים עושים הכול על מנת לשרוד וסדר העדיפות שלהם הפך להיות שונה "את הספה נקנה כבר בשנה הבאה" "את המצעים נחכה לקבל מתנה באחד החגים" " בגדים אפשר להסתדר עם מה שיש" וכך גולשים הישראלים לחסכון ברכישה של מוצרים שאפשר לדחות את רכישתם ,צאו וראו מה קורה ברשתות שיווק המזון אשר ידעו כי הצרכן הישראלי חייב לרכוש מזון ועל הדרך הם כבר מציעים לו מוצרים שפעם היה נדרש ללכת לעסקים ייעודיים לרכוש אותם והיום הם כאן מתחת לאף אז מה זה משנה היכן אני קונה אותם ובפרט שהם מוצעים בזול, הם זמינים כאן ועכשיו, ובמקרה  אני "הלקוח" נפגש איתם בדיוק שגם חשבתי עליהם!

 כ יועץ שיווק, כאן בדיוק מנצחים בעלי המרכולים הגדולים ומכאן נובעים הרווחים כי זה בדיוק כמו כפפה ליד.

 לעומת זאת בעלי עסקים בקרנות רחוב, ברחובות, במרכזי קניות קטנים, בפעילויות עסקיות כאלה ואחרות "סובלים" סובלים מדלדול של לקוחות.

 אז מה עושים? סוגרים? לא, לא צריך לסגור, צריך להתאים את השוק אליך ולא לך את השוק, ומי שיהיה מספיק חכם פיקח ומבין עניין יוכל לעבור את הפאזה הזאת ולהמשיך. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן