המלצות למכירות בעסק

המלצות למכירות בעסק

דורון עמית יועץ לשיווק….במאמר זה אני מבקש להקנות לכם טכניקה כיצד לעבור מספר שלבים בחתירה שלכם אל מול מכירה….המאמר שלי אני מבסס כמובן על מחקרי המוח האנושי אשר תוצאותיו הולכים ומשפיעים על התנהלותינו בתחום השיווק בשנים האחרונות…למעשה עד לפני עשור ואולי פחות היו ספרי הפסיכולוגיה הספרים המנצחים בתחום השיווק אך מיום המצאת ה-MRI והיכולת לחזות תהליכים במוח האדם בזמן פעולה התובנות שהתקבלו אפשרו לנו להבין יותר כיצד פועל האדם בקבלת ההחלטות שלו מה שתורגם לתחום השיווק והמכירות….בוא נפרט תהליך מכירה עם לקוח כאשר אני מיישים חלק מהתובנות שהבנו כתוצאה מחקר המוח….1. פענחו יחד אם הלקוח שלכם את נושא "שברון הלב שלו" שאני אומר שברון לב אני מתכוון לבעייה קיימת אצל לקוח במודע ובתת מודע שהמוצר שאני מציע לו יכול לפתור לו את שברון הלב……2…ספרו ללקוח את הרעיון העומד מאחורי המוצר שלכם…נסו לקשור עם הרבה דימיון את הרעיון כיצד הוא פותר את השברון….כאן תצטרכו להשתמש בדימויים שונים ולאוו דווקא מעולמו של הלקוח……..3..ספרו ללקוח על היתרון של המוצר שלכם…דברו איתו על הייתרון שבסביבת המוצר אותו הוא רוכש…אם מדובר על מתקן לגלידה בייתית…ספרו לו על הילדים כמה יהנו מללקק את הגלידה הביתית ואיך הם ילדיו יוכלו להתגהות בפני חבריהם שיש להם מכונה לגלידה ביתית בבית…כמה זה יעשה טוב לילד וכמה זה יעשה טוב ללקוח (לעולם על תדברו על מכונת הגלידה אלה מה מכונת הגלידה תעשה לו) 4. לכו למוח הקדמון והתחילו לדבר בשפתו…תנו לו מחיר נמוך….הווה אומר חלקו את המחיר ל-4 תשלומים ותנו את התשלום הראשון כמחיר……דברו איתו לרגש עם דיברנו על מכונת גלידה ביתית דברו איתו על הרגש כפי שהזכרתי קודם…ספרו ללקוח כמה המכונה יפה ותהיה כרהיט מתקדם בבית שלו…בקיצור פרטו לו כיד הדימיון….השתמשו בכלים אלה ואם תרצו לשמוע יותר התקשרו-דורון עמית יועץ שיווק

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן