המלצות למכירה נכונה

המלצות למכירה נכונה

האם המותגים הגדולים, החברות הגדולות, המפרסמים הגדולים, והחברות הממשלתיות לא יכולים להוריד מחירים?

האם לא הגיע הזמן, או האם זה לא הזמן לחשוב בצורה אחרת, להתקרב לצרכן בדרך אחרת, ליצור אמון מחודש עם הלקוח בשיטה אחרת,

האם זה שמפציצים אותנו בפרסומות מכול מקום: מהרדיו, מהטלוויזיה, מהאינטרנט, משלטי החוצות, מבתי השימוש, מהעלונים בתיבת הדואר, מהאפליקציות, בקיצור מכול עבר לא יכולים להפסק והיצרן יגיע לצרכן בגישה שונה, גישה בונה אמון!

מה היה קורה עם בנק גדול בישראל, שהציבור יודע על תרומתו לחברה, לעניי עירנו, לנוער במצוקה, ולכול ארגון הזקוק לכספים ולתמיכה, ותרומה זאת מוכרת לו גם לצרכי מס, והוא עושה מסעות יחסי ציבור ופרסום לתרומה שלו. יפסיק את הפרסום המסיבי שלו! יפסיק את התרומות המתוקשרות שלו! ופשוט ייגש ללקוח שלו ויכריז בפשטות. "לקוחותינו, אנו רוצים להחזיר את האמון שלכם בנו כ-בנק ולכן אנו מפסיקים פעילות מעוותת של "תרומה לקהילה" מתוקשרת ומקוזזת במס הנמוך שאנו משלמים למדינה ובמקום זה מפחיתים לכם את העמלות הגבוהות שאנו גובים עבור השירותים החיוניים שלנו אליכם" את המסר הזה שיעבירו בכתוביות בטלוויזיה, בעיתון, באינטרנט, ולא ישקיעו כספים על קמפיינים יקרים כאשר כול זה למען הלקוחות! זו מבחינתי תהיה "פצצה" של פרסום לבנק, "אמון של הלקוחות בבנק" "חסכון של לקוחות הבנק" ובכסף שהבנקים היו מזדכים במס במסעות התרומות שלהם, תשקיע המדינה שזאת אחריותה באותה אוכלוסייה הזקוקה לתמיכה! המסר הוא ברור! על תספרו לנו שאתם עושים טובה לאוכלוסייה חלשה, תראו לנו מה אתם עושים למען לקוחות הבנק, אנו מכירים אתכם, אנו לא צריכים לשמוע מהבוקר עד הערב את הקמפיינים שלכם, מאחר ואנו הלקוחות החדשים, הצרכנים החדשים, רוצים ליהנות מעלות מופחתת של העמלות שלכם. לא ביקשנו כי תגרעו מהרווחים שלכם, רק ביקשנו שתפנו את המשאבים של התרומות והפרסום שלכם להורדת העלויות שלנו אצלכם!

זה המסר שצריך לעבור, זאת הדרך החדשה איך לשמור על לקוחות, זוהי הצרכנות המתבקשת מתוך העם, קהל הלקוחות, שלא רואה עיין בעיין את בעל השליטה בבנק לעמלות שהוא נדרש לשלם!

זאת הייתה דוגמא לגבי בנק! זה ניתן להיעשות אצל רוב המותגים או התאגידים הגדולים בישראל, זה יקרב פי מיליון את הצרכן אל המותג, הצרכן יואב רגשית את המותג ולכן הוא יהיה לקוח שבוי של המותג!

המותגים וכול ענף הפרסום והשיווק בארץ ובעולם חייבים להפנים שהיום יש דרכים להגיע ללקוחות גם לא בהוצאות ענקיות של פרסום, תרומות, ויחסי ציבור. היום יש את הרשתות החברתיות שהם כאש בשדה קוצים, המותגים הגדולים יכולים להתקרב אל הלקוחות שלהם רק בעשיית פעולה אחת, הידוק האמון בין היצרן לצרכן, ויש מיליון דרכים לעשות זאת מבלי שזה יעלה כסף גדול ויאפשר למותג להיות ידידותי במחיר מול הלקוח!

כ-יועץ שיווק, אני מקווה שאצליח לשכנע מספר מותגים גדולים בישראל להיערך למדיניות כזאת, מדיניות שתביא רווחה ללקוח ולמותג גם יחד!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן