המלצות להקמת עסק

פיתוח עסקי
המלצות להקמת עסק

אם היה כול כך קל להקים עסק-אזי כולם היו מקימים עסקים-ורוב אזרחי ישראל היו בעלי עסקים. אבל לא כך הדבר.

להקים עסק זה לא הדבר הפשוט ביותר (לא שזה בלתי אפשרי) אבל עסק שיש לו מטרה ברורה. עם מוצר או שירות ייחודי או מוצר בר קיימא שיוצרים לו ייחודיות. אזי כדאי להתחיל בתהליך.

ייעוץ להקמת עסק הוא הכרחי וצריך לדעת לעשות את זה נכון. במאמר זה נכתוב בכלליות על המלצות להקמת עסק חדש, מה צריך לקחת בחשבון, מהם השלבים והדברים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליהם וכו'.

לאחר מכן תוכלו ליצור איתנו קשר ונדאג לעזור לכם לחשוב גם על הנקודות הקטנות !

לבחור מוצר, לקבוע עלות והוצאות שוטפות

המצרך הראשון להקמת העסק: מוצר/שירות/ייחודי/בלעדי/או מוצר בר קיימא עם יכולות בידול למוצר הקיים (הווה אומר המתחרה)…

המצרך השני להקמת העסק הוא קביעת עלות המוצר/שירות: לצורך זה אנו לוקחים בחשבון רק את עלות המוצר בפועל לדוגמא אם זה מוצר מיובא מחו"ל אנו מחשבים (מחיר המוצר+ עלות ההובלה + המכס + השינוע המקומי + עלות האחסון + עלות המימון. באם התשלומים לספק נעשו באשראי) אחרי שחישבנו את העלויות הגענו לעלות המכר. (עלות המוצר)

המצרך השלישי להקמת העסק הוא קביעת ההוצאות השוטפות של העסק לצורך המכירה מה שנקרע (תקורות) לתוך כול התחשיב הזה יש לקחת בחשבון (שכירות-הוצאות תקשורת + אחזקת מקום+ הוצאות שיווק + עלות שכר+ חשמל + ארנונה + עלות מימון שוטף + עלויות שינוע + עלויות שיווק +

ועוד מספר אלמנטים הקשורים ספציפית לאותו מוצר)

הקמת עסק חדש לבחור קודם כל מוצר

לקבוע מחיר מכירה ולבדל

המצרך הרביעי להקמת העסק הוא קביעת מחיר המכירה. קביעת מחיר זה תלויה בהרבה משתנים…הראשון שבהם הם: עלות המכירה + עלות התקורה (ההוצאות השוטפות) כמובן שאת עלות התקורה צריך לחלק לכמות משמעותית של המוצר כי לא ניתן להעמיס את כול הוצאות התקורה על פריט אחד…משתנה נוסף חשוב אך מסוכן זה ההתחשבות במחיר השוק…(יכול להיות מצב שאחרי חישוב עלות המכר שהוא הרווח הגולמי (מחיר מכירה מינוס מחיר קניה) + עלות התקורה המחיר לא עומד בתחרות עם מוצרים דומים בשוק…אבל כאן מגיע המצרך החמישי של הקמת העסק.

המצרך החמישי להקמת העסק הוא בידול המוצר. בידול המוצר הוא הפריט הקטנטן אבל זה שיכול לקבוע עם אתם הולכים להרוויח או להתגלגל…אין מוצר קיים או חדש שלא ניתן למצוא לו בידול.. בפשטות ובחוכמה שיווקית לכול מוצר או שירות יש את הבידול שלו…המשחק הוא רק איך מטפלים במוצר ובבידול שלו…לצורך זה אני ממליץ מאד לקחת יועץ עסקי או יועץ שיווקי שיידע לבדל את המוצר שלכם לרמה כזאת ששני המרכיבים העיקריים במוצר שלכם עלות המכר והתקורות ישאירו רווח נאה ליזם….

בייעוץ תמיד נגדיר את בידול העסק

מאמר זה לא מדבר על ענף השירותים ששם המהלכים ודרך החשיבה החשבונאית שונים אך לא מהותיים.
דורון עמית מספק ייעוץ להקמת עסק כבר שנים רבות ויכול לתרום לכם רבות. צרו קשר.

קישורים לשירות לקוחותינו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן