המלצות להקמת עסק

פיתוח עסקי
המלצות להקמת עסק

אם היה כול כך קל להקים עסק-אזי כולם היו מקימים עסקים-ורוב אזרחי ישראל היו בעלי עסקים. אבל לא כך הדבר.

להקים עסק זה לא הדבר הפשוט ביותר (לא שזה בלתי אפשרי) אבל עסק שיש לו מטרה ברורה. עם מוצר או שירות ייחודי או מוצר בר קיימא שיוצרים לו ייחודיות. אזי כדאי להתחיל בתהליך.

ייעוץ להקמת עסק הוא הכרחי וצריך לדעת לעשות את זה נכון. במאמר זה נכתוב בכלליות על המלצות להקמת עסק חדש, מה צריך לקחת בחשבון, מהם השלבים והדברים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליהם וכו'.

לאחר מכן תוכלו ליצור איתנו קשר ונדאג לעזור לכם לחשוב גם על הנקודות הקטנות !

לבחור מוצר, לקבוע עלות והוצאות שוטפות

המצרך הראשון להקמת העסק: מוצר/שירות/ייחודי/בלעדי/או מוצר בר קיימא עם יכולות בידול למוצר הקיים (הווה אומר המתחרה)…

המצרך השני להקמת העסק הוא קביעת עלות המוצר/שירות: לצורך זה אנו לוקחים בחשבון רק את עלות המוצר בפועל לדוגמא אם זה מוצר מיובא מחו"ל אנו מחשבים (מחיר המוצר+ עלות ההובלה + המכס + השינוע המקומי + עלות האחסון + עלות המימון. באם התשלומים לספק נעשו באשראי) אחרי שחישבנו את העלויות הגענו לעלות המכר. (עלות המוצר)

המצרך השלישי להקמת העסק הוא קביעת ההוצאות השוטפות של העסק לצורך המכירה מה שנקרע (תקורות) לתוך כול התחשיב הזה יש לקחת בחשבון (שכירות-הוצאות תקשורת + אחזקת מקום+ הוצאות שיווק + עלות שכר+ חשמל + ארנונה + עלות מימון שוטף + עלויות שינוע + עלויות שיווק +

ועוד מספר אלמנטים הקשורים ספציפית לאותו מוצר)

הקמת עסק חדש לבחור קודם כל מוצר

לקבוע מחיר מכירה ולבדל

המצרך הרביעי להקמת העסק הוא קביעת מחיר המכירה. קביעת מחיר זה תלויה בהרבה משתנים…הראשון שבהם הם: עלות המכירה + עלות התקורה (ההוצאות השוטפות) כמובן שאת עלות התקורה צריך לחלק לכמות משמעותית של המוצר כי לא ניתן להעמיס את כול הוצאות התקורה על פריט אחד…משתנה נוסף חשוב אך מסוכן זה ההתחשבות במחיר השוק…(יכול להיות מצב שאחרי חישוב עלות המכר שהוא הרווח הגולמי (מחיר מכירה מינוס מחיר קניה) + עלות התקורה המחיר לא עומד בתחרות עם מוצרים דומים בשוק…אבל כאן מגיע המצרך החמישי של הקמת העסק.

המצרך החמישי להקמת העסק הוא בידול המוצר. בידול המוצר הוא הפריט הקטנטן אבל זה שיכול לקבוע עם אתם הולכים להרוויח או להתגלגל…אין מוצר קיים או חדש שלא ניתן למצוא לו בידול.. בפשטות ובחוכמה שיווקית לכול מוצר או שירות יש את הבידול שלו…המשחק הוא רק איך מטפלים במוצר ובבידול שלו…לצורך זה אני ממליץ מאד לקחת יועץ עסקי או יועץ שיווקי שיידע לבדל את המוצר שלכם לרמה כזאת ששני המרכיבים העיקריים במוצר שלכם עלות המכר והתקורות ישאירו רווח נאה ליזם….

בייעוץ תמיד נגדיר את בידול העסק

מאמר זה לא מדבר על ענף השירותים ששם המהלכים ודרך החשיבה החשבונאית שונים אך לא מהותיים.
דורון עמית מספק ייעוץ להקמת עסק כבר שנים רבות ויכול לתרום לכם רבות. צרו קשר.

קישורים לשירות לקוחותינו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן