המלצות להקמת עסק חדש

המלצות להקמת עסק חדש

יועץ עסקי, הקמת עסק חדש, פתיחת עסק חדש, יועץ לעסקים חדשים. זהו אז החלטנו על עסק חדש. ישבנו, תכננו, חשבנו, גירדנו את הראש לפתור לבטים ומחשבות ואנו בדרך להקים את עסק חלומותינו. מה השלב הראשון שעושים? החוק מחייב אותנו להירשם ..כחברה ברשם החברות, או כעצמאי במשרדי מס ההכנסה, לפתוח תיק כעוסק זעיר? עוסק פטור? כול זה כמובן לאחר שחשבנו והבנו מה טוב עבורנו. בטח התייעצנו עם כמה חברים, מכרים, החבר הזה מכיר את הרואה חשבון הזה, והחבר השני מכיר את פקיד מס ההכנסה (הם מתפללים יחד בבית הכנסת) ואם האינפורמציה שקיבלנו הלכנו לרשום את עסקנו…בהמשך יצאנו אל אחד מבתי הדפוס גם כאן לפי המלצה של אחד החברים או המכרים או שלנו היה ניסיון עם בית דפוס וקבענו את צורת הפרסום שלנו, כרטיסי ביקור, לוגו, ניירת, חשבוניות, קבלות…המשכנו למצוא מקום לעסקינו אם זה עסק קטן שהחלטתם לנהל ממרתף הבית מה טוב אם לא אז או שזה פתיחת חנות או משרד, או בית מלאכה וכמו שאתם רגילים גם כאן התייעצתם אם חברים…ועכשיו צריך אתר אינטרנט ומי לא יותר מומחה מאותו חבר שעשה את האתר המדהים לחבר השני…אז כמובן הולכים אליו לפתוח אתר. הרי החבר עשה אצלו ובטח הוא מומחה! מצוידים אם אתר, וניירת, ורישום במוסדות הממשלתיים מתחילים לעבוד….מחלקים את דבר הפרסום, פותחים חשבון ב-GOOGEL-ADWORDS מנסים להגיע הכי גבוהה כמה שאפשר העיקר שהעסק החדש ירקום עור וגידים והנה אנחנו בדרך להגשים את החלום שלנו…ועכשיו העובדות…והם כואבות…חמישים אלף עסקים נפתחים בשנה שלושים אלף עסקים נסגרים בשנה…למה? למה זה קורא הרי המגזר העסקי הפרטי הקטן והבינוני מחזיק 50% מכוח העיסוק שלנו, המגזר הזה מעסיק יותר עובדים מכול מגזר אחר במשק הישראלי, המגזר הזה נותן עבודה לתלמיד בחופש, לחייל בחופשה, לסטודנט בלימודים, לאישה העובדת בקיצור לעם ישראל…אז למה כול כך הרבה עסקים כאלה נופלים? והתשובה נעוצה בהקמה…החשיבה שלנו כי עסק חושבים, מתכננים, ובונים שלא במקצועיות אלה בהתייעצות עם חבר/מכר/בן משפחה….טועה טעות מרה!!! בדיוק כמו פרח השתול בארוגה סדורה, ומקבל השקיה וזיבול נכון. כך עסק בפרט בהקמה (שלא לדבר על עסק פעיל) חייב יועץ מקצועי שילווה אותו מתחילת התהליך…כן זה עולה כסף. אבל זה עולה הרבה פחות כסף מהתוצאה העגומה שלא לקחתה לך יועץ עסקי, שיווקי עם ניסיון ורקע…תחשוב טוב. כמו שקבעת עם מנהל חשבונות חיצוני ואתה משלם לו חודש בחודשו. כך אתה חייב יועץ חיצוני לעסק שלך. לחלום שלך….תזכור עסק שנופל זה מכה קשה לזה שמקים אותו לו למשפחתו ולמכריו…היה זעיר…עולם העסקים העכשווי מלא חתחתים. אך גם מלא תשובות לשאלות ופתרונות. יועץ עסקי מקצועי ידע לתת לך אותם… דורון עמית יועץ עם ניסיון ענק..

ללמוד עוד על פתיחת עסק חדש הדרכה באנגלית

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן