המלצות לבחירת יועץ עסקי

המלצות לבחירת יועץ עסקי

איך נבחר יועץ עסקי?

כן אני יודע, זה נדוש, כול אתר של יועצים עסקיים כותב מאמא בנאלי של "איך להיות יועץ עסקי" וזה בכדי להתקדם בדירוג של מנועי החיפוש. נכון גם אני שואל אותה שאלה? ומעלה את השאלה במאמר. ולמה אני נזכר לעשות זאת אחרי שכתבתי 500 מאמרים עניניים לשימוש הציבור באתר שלי ובאתרי מאמרים מובילים?

האמת שכול פעם שאני נגלה לאתר של יועצים עסקיים או כאלה שמציעים עצות משום מה אני מתפתה להקליק, להרשם, ואולי לקלוט משהו שלא ידעתי עליו. אבל, כול ניסיון כזה רק יוצר אצלי אכזבה מרובה.

אני מקליק על האתר, כי מבטיחים לי שבמידה ואני ירשם אני  אני יקבל טיפים שימושיים בתחום היעוץ העסקי, היעוץ השיווקי, קידום האתר באינטרנט וכ"ד…ואני נרשם. מי לא רוצה לקבל טיפים טובים בכדי להצליח בעיסוקו.

אז אני מקליק, ובסדרה שמושכת אותי מספר דקות (מאחר ומנועי החיפוש מודדים את ייחודו של האתר בזמן השארות הלקוח בתוך האתר) אזי האתר שהקלקתי עליו עושה לי מבוך מסובך שרק אם אני יעבור אותו אני יקבל את הטיפ המובטח. ואז צעד אחר צעד אני נמשך באף, וטיפ עדיין לא קיבלתי, מראים לי מצגת של הוראות בנאליות שכול מעבר של תמונה לתמונה לוקחת יותר משתי דקות (זמן כפול ומכופל ממה שלוקח לעיין לקרוא אינפורמציה כול כך קצרה) וכך אני ממשיך במסע היסורים של האתר שמושך אותי באף שאפילו פינוקיו בנו של גפטו הסנדלר לא היה מתבייש בו!!!

ואז סוף כול סוף הגעתי לנקודה האחרונה, מייל נשלח לתיבת המייל שלי שמאשר שנרשמתי לאתר ..ועכשיו…עכשיו סוף כול סוף אני יקבל את הטיפ המובטח…ואוו..הצלחתי. עכשיו אני יהיה מצוייד בעוד טיפ לארסנל עצות הייעוץ שלי להצלחת לקוחותי.

ואז קורא הבלתי יאומן, מופיע לי הודעה כי מדובר בסדרה של עצות 10 במספר שאוכל לרכוש אותם תמורת 138 ש"ח בלבד…ואוו איזה באסה…ניתקתי ושוב נשבעתי שלעולם לא יובילו אותי שוב באף

דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן