המלצות לבחירת יועץ עסקי

המלצות לבחירת יועץ עסקי

איך נבחר יועץ עסקי?

כן אני יודע, זה נדוש, כול אתר של יועצים עסקיים כותב מאמא בנאלי של "איך להיות יועץ עסקי" וזה בכדי להתקדם בדירוג של מנועי החיפוש. נכון גם אני שואל אותה שאלה? ומעלה את השאלה במאמר. ולמה אני נזכר לעשות זאת אחרי שכתבתי 500 מאמרים עניניים לשימוש הציבור באתר שלי ובאתרי מאמרים מובילים?

האמת שכול פעם שאני נגלה לאתר של יועצים עסקיים או כאלה שמציעים עצות משום מה אני מתפתה להקליק, להרשם, ואולי לקלוט משהו שלא ידעתי עליו. אבל, כול ניסיון כזה רק יוצר אצלי אכזבה מרובה.

אני מקליק על האתר, כי מבטיחים לי שבמידה ואני ירשם אני  אני יקבל טיפים שימושיים בתחום היעוץ העסקי, היעוץ השיווקי, קידום האתר באינטרנט וכ"ד…ואני נרשם. מי לא רוצה לקבל טיפים טובים בכדי להצליח בעיסוקו.

אז אני מקליק, ובסדרה שמושכת אותי מספר דקות (מאחר ומנועי החיפוש מודדים את ייחודו של האתר בזמן השארות הלקוח בתוך האתר) אזי האתר שהקלקתי עליו עושה לי מבוך מסובך שרק אם אני יעבור אותו אני יקבל את הטיפ המובטח. ואז צעד אחר צעד אני נמשך באף, וטיפ עדיין לא קיבלתי, מראים לי מצגת של הוראות בנאליות שכול מעבר של תמונה לתמונה לוקחת יותר משתי דקות (זמן כפול ומכופל ממה שלוקח לעיין לקרוא אינפורמציה כול כך קצרה) וכך אני ממשיך במסע היסורים של האתר שמושך אותי באף שאפילו פינוקיו בנו של גפטו הסנדלר לא היה מתבייש בו!!!

ואז סוף כול סוף הגעתי לנקודה האחרונה, מייל נשלח לתיבת המייל שלי שמאשר שנרשמתי לאתר ..ועכשיו…עכשיו סוף כול סוף אני יקבל את הטיפ המובטח…ואוו..הצלחתי. עכשיו אני יהיה מצוייד בעוד טיפ לארסנל עצות הייעוץ שלי להצלחת לקוחותי.

ואז קורא הבלתי יאומן, מופיע לי הודעה כי מדובר בסדרה של עצות 10 במספר שאוכל לרכוש אותם תמורת 138 ש"ח בלבד…ואוו איזה באסה…ניתקתי ושוב נשבעתי שלעולם לא יובילו אותי שוב באף

דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן