המלצה לשיטת מכירה

יועץ שיווק לומד את הלקוח
המלצה לשיטת מכירה

חושבים כל היום על שיטות מכירה שתגרום לכם למכור יותר? הנה שיטה פשוטה ומוצלחת…  הקשבה אקטיבית !

מהי הקשבה אקטיבית?

האם כאנשי מכירות או אלה שמשווקים אנו צריכים לדבר, ולדבר ולספר על המוצר או השירות שלנו עד שהלקוח יירדם או ישחק במכשיר הסמארטפון שלו. 

ובכן, הפתעות לי עליכם, מכירות זה בראש ובראשונה "הקשבה" כאשר איש המכירות או זה שמבצע את המכירות "מקשיב" ללקוח שלו, אזי נוצר כאן אפקט מכירה נפלא בו הלקוח משתף אותך מבלי משים בבעיות או בנקודות החלשות שלו נקודות חלשות שיכולות ליצור אצל איש המכירות נקודות חוזקה במכירה.

הקשבה אקטיבית היא אומנם הקשבה אבל מאחר ואנחנו כבני אדם מכירים את שפת האדם בדיוק כמו שהאריה מכיר את תנועות הגוף של הלביאה או של הצבי אותו הוא הולך לטרוף, כך אנו בני האדם יודעים מהי שפת הגוף המשדרת אצל כול אדם ואדם.

אדם יכול להקשיב לרעו שהוא בתנוחת מנוחה, פסיבית, מקשיב, שומע, אבל גופו משדר מנוחה ורגיעה וכאילו מה שאור לו בר שיחו חולף לו מעלה לעומת הקשבה אקטיבית בו השומע מקשיב  לרעו תוך תפעול גופו לצלילי דבריו של המדבר, בתנוחות גוף, בפיתולי גוף המשקפים את דיבורו והתנהלות גופו של המדבר (במקרה שלנו הלקוח) לשקף ולייצר הקשבה אקטיבית אך משדרת רצון לשמוע עוד ועוד מדבריו של המדבר (הלקוח) והוא ישים לב כי המקשיב אכן מזדהה אתו במהלך ההקשבה, דבר אשר ימריץ אותו לדבר ולספר יותר כאשר הוא רואה מישהו מולו המשקף אותו במאת האחוזים וכי לדבריו יש אוזן קשבת.

 כ יועץ עסקי אשר חרט על אופן הפעולה שלו והדרכת לקוחות כיצד להתנהל עם לקוחות מבחינה אישית, ומתוך תובנה ברורה כי היום ההישרדות השיווקית הנעשית בין אנשי מכירות ללקוחות מחייבת קשר אישי, ושפה אישית ואנושית, אני רואה בסוג הקשבה אקטיבי מפתח ראשוני ליצירת קשר טוב עם אנשים בכלל וקונים בפרט. לא צריך ללכת כל כך רחוק כאשר חושבים על טכניקות מכירה כאלו או אחרות!

שיווק ומכירות רעיונות שיווק ומכירות 

חשוב שנפנים כי בדרך כלל אנדים אוהבים לדבר, בפרט אצלנו מדינת ישראל אשר יש לה מחלוקות רבות, וסיפורים רבים, כול אחד רוצה להשמיע את דברו לפעמים זה בתורו ולפעמים זה בהתפרצות, החוכמה במערכת יחסים בכלל ובמכירות בפרט היא לתת ללקוח לתת את נאומו עד תום ואילו המוכר חייב להקשיב ברמה שהיא מעבר להקשבה רגילה אלה הקשבה לה אני קורא הקשבה אקטיבית.

לאנשים יש המון מה להגיד, אם איש מכירות יידע ליצור מההקשבה האקטיבית שלו את תשומת הלב שהלקוח באופן אנושי וטבעי צריך אזי ישיג את מבוקשו בקלות ייתר ולא יצטרך לשבת ולחשוב כל הזמן על אסטרטגיות מכירה "חדשניות" ו"פורצות דרך".

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן