המלצה, היה בטוח וחזק במוצר שאתה מוכר

המלצה, היה בטוח וחזק במוצר שאתה מוכר

קוראי היקרים…בלי אומץ ובלי תאוזה אף דבר לא היה מגיע למה שהגיע ואף אדם לא יכול היה להצליח במה שהצליח…אומץ ותאוזה זה עשייה של דברים שאתה מאמין בהם בבטחון ובתעוזה…מעשה שעושה איש עסקים או יזם מצליח  בעסקים או בבורסה מה שבשביל אדם אחר דורש אומץ ותעוזה….איש מכירות עומד מול לקוח ונוקב במחיר  מבלי להסס כאשר איש מכירות אחר עומד ומהסס עם להגיד את המחיר או לא.. משקיע בשוק ההון נותן פקודת מכירה  כמעט שבשגרה כאשר משקיע אחר ממשיך להתיעץ….יזם הוגה רעיון הפרוטה לא נמצאת בכיסו  אבל החלום והאומץ מזניקים אותו מקו המירוץ  כאשר יזם אחר עדיין עסוק בפחד אם לצאת או לא….חנות פנויה בקניון, אתה יודע שהמחיר יקר, הבעלים לא מורידים, אבל תחושת הבטן שלך אומרת לך על זה עוד שנתיים כבר תכסה את הרכישה…איש אחר עומד בצד..שואל בודק מסתכלמתמהמהה מפסיד וחוזר הביתה לחלומות….חלום ואומץ הם המתכון לעשות משהו מצליח…מי שחושב שיש בכיסו סכום כסף איתו הוא מתכנן על בטוח ליצור מיזם ולהצליח….תמיד הבלתי אפשרי יכול לקרות והוא קורה וכול ההון ההתחלתי יורד לתימיון….אין בטחון בעשייה של עסקים….יש רק אומץ ותעוזה….שאלתי חבר לא מזמן..מדוע עלי לעבור כול כך הרבה עיקולים חדים ומסוכנים בניהול העסק..והוא ענה לי בפשטות מי שלא עושה אין לו עיקולים יש לו חיים משעממים ומי שעושה נתקל בעיקולים…וזאת האמת של החיים….

doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן