המוח הוא כלי שיווקי אדיר

המוח הוא כלי שיווקי אדיר

זהו! מישהו מכם חושב שמיצינו את כול האסטרטגיות, והטקטיקות של שיווק ומכירות..אז הוא חושב!!! עולם השיווק והמכירות המרתק כפי שניתן לתאר אותו מקבל תפנית אדירה ביחד עם התקדמות הטכמולוגית של חקר המוח והתנהגות האדם…מסתבר שטכניקות ישנות שעבדו לפני שנים רבות שנלמדו מחכמים גדולי דור כמו הרמב"ם והרבה מאד אחרים מיושמים היום כאסטרטגיות שיווק לאחר שהובחנו בחדרי ה-MRI  וכול הסורקים התהודיים שקיימים…למעשה לבנות היום אסטרטגיה בהסתמכות על המדע וההתנהגות האנושית של כול אחד מאיתנו מביא את עולם השיווק והמכירות ליכולות נשגבות כול עוד משתמשים בטכנולוגיה בצורה הנכונה…לצערי אני עדיין קורא ספרים בתחום השיווק והמכירות אשר עדיין ממשיכים לעסוק וללמד את אותם שיטות שכבר שכחנו…ועד אשר נפנים את שיטות ותהליכי המכירה העכשווים יקח זמן רב..ולצערי זמן שאין לנו…או יותר נכון אין לשוק העסקי שגם כך במצוקה…בוא לשמוע את דורון עמית יועץ שיווק בהרצליה ורמת השרון

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן