הלוואות לשכירים בישראל

הלוואות לשכירים בישראל

יעוץ עסקי, אימון אישי למנהלים, יועץ שיווקי. יועץ עסקי במרכז…גם השכירים במשק מגיעים למצב בו הם צורכים הלואות….האשראי בבנק נגמר (האוברדרפט) כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים כבר מלאים ותפוסים.  ובנוסף אם אפשר לקחת הלואה מהמעביד שגם הוא לוקח הלואות אז למה לא…אבל..מה שמעניין הוא שמי שצורך את ההלואות זה לא אלה שמשתכרים  4500 ש"ח אלה אותו מעמד ביניים שמרויח בים 8000 שח ויותר…מה שמעושש את התזה שלי כי מעמד הבינים בישראל נשחק ונמחק….השאלה מהיכן תגיע הישועה לאותם אלפי אקדמאים שעובדים ומסתכרים אך השכר אינו יכול להחזיק את כלכלתם…ומכאן בא אולי הפתרון שכול עובד צריך לקבל על עצמו ולנסות לעשות קצת כסף בצד..כי עד מתי יוכל להעזר בהוריו  ומה הוא הגבול לקבלה של הלואות או פריטת חסכונות…האופק במקומות העבודה לא נראים וורדים כול כך…המצב הכלכלי והעיסוק בכלל לא מסבי רפנים ולכן לדעתי לכול שכיר יש את היחודיות שלו שידע ביחד עם יועץ נכון לקחת ולהרים משהו אישי משלו….אולי מכאן תוכל לבוא לו ולמשפחתו הישועה….דורון עמית יועץ עסקי, ליווי אישי, יעוץ לעסקים קטנים

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן