הלוואות, חייב הלוואה, היכן משיגים הלוואות, הלוואות לעסקים

הלוואות, בואו נדבר על הלוואות, בואו נראה היכן עוד נשאר לנו לקבל הלוואות!

 אנו חייבים להבין שהלוואות מיועדות לכמה מטרות.

 *           הזרמת הון חוזר לחברה

*           התפתחות עסקית למען הכנסת עוד כסף לחברה

*           מימון יזמות חדשה

ברוב המקרים הלוואות נלקחות ע"י בעלי עסקים וחברות לצורך מחזור הלוואות, תשלום התפעול השוטף של העסק או החברה, כיסוי התחייבויות הן בממסרים והן בהוראות קבע, ולרוב תחילתם של לקיחת הלוואות למטרות אלה הם למעשה מזמנים את המפתחות לסגור את העסק, החברה, המפעל או בית המלאכה.

ברוב המקרים עסקים או חברות גמרו את כול המימון שעמד לרשותם בבנקים, בחברות כרטיסי האשראי, אפילו בקרנות בערבות מדינה (הלהיט התורן שמככב עדיין במערכת הבנקאית) ומחפשים היום רק בכדי לשרוד כספים או הלוואות נוספות על מנת להחזיק את העסק או החברה בכול מחיר, יש מי שמרחיק לכת ולוקח משכנתא יותר גדולה על בית המגורים שלו דבר שמסכן אותו ואת משפחתו, ועוד יותר מזה כבר ראיתי עסקים וחברות אשר לא חוששים לפנות למלווים בריבית רק בכדי לעבור עוד חודש בעסק המקרטע.

כמי שנותן ייעוץ עסקי, יש מצבים שאכן עסקים גמרו, חיסלו, השמידו, את כול מקורות המימון שלהם ולא נותרה להם אפילו אגורה שחוקה אחת מהיכן לקבל כספים זאת מהצד האחד אבל לפתע פתאום התעוררה בהם התובנה שאולי העסק לא מנוהל נכון, לא מתועל נכון כספית ולוגיסטית, ואולי עם אשכור יועץ עסקי או מלווה עסקי יש תקוה שהעסק יוכל לעמוד על הרגליים, לחזור לעצמו ואולי אפילו לתרום תרומה להחזר ההלוואות ויציאה מעבדות לחירות כמו שקורה בהרבה מאד עסקים שבעל העסק או החברה בוודאי מכיר אחרי שיועץ מקצועי נכנס לעסק שלהם.  

אם כך הדבר, צריך למצוא את הכסף, במקרים כאלה שאני נתקל עם עסקים וחברות גדולות אשר אני מגיע עליהם ומציע את שירותי המקצועיים אני נתקל בשאלה "ומהיכן אוכל לשלם ליועץ עסקי עבור עבודתו" שהרי המצב שלי "על הקרשים".

מה עדיף פשיטת רגל או עזרה מקצועית

כ יועץ עסקי הדבר נכון, החשיבה נכונה, אבל בית העסק ממשיך לשלם על האיפון החדש ועכשיו בטח גם יזמין את האיפון ה-5-S , הפרמיות לביטוחים האישיים משולמים, הביטוח הלאומי משולם במלואו (בפרט לעוסקים מורשים" המקדמות למס הכנסה רצות קדימה, הרכבים ממשיכים לנסוע, העובדים ממשיכים לקבל משכורות, הפרסום בגוגל או בדפי העיתון מתנוססים כול שבוע, התייעלות  בעסק עדיין לא נעשתה, הגברת המכירות עדיין לא נעשתה, מכאן יש את הכסף לשלם ליועץ עסקי שהרי: כמה שתשלמו ביטוח או ביטוח לאומי במקרה שחס וחלילה העסק קורס "לא תקבלו אגורה שחוקה אחת" , הרכבים יילקחו ע"י חברות הליסינג, האיפון ייעצר ע"י חברת הסלולר, ומכאן כדור השלג רק מתגלגל.

לקחתם יועץ עסקי, הוא נכנס לעסק או לחברה, הוא עושה ניקיון ייסודי, הוא מאתר מקומות רזים להפוך אותם לרזים יותר, הוא בודק את מבנה האשראי ולרוב משפר אותו, ראשו פנוי להוצאות וראשו פנוי למכירות.

זאת ההחלטה אשר אנשי עסקים בעלי עסקים ומנכלים של חברות צריכים להסתכל עליהם, ולא לחשוב כי מסל ההוצאות הדל הנמצא היום בעסק או בחברה לא ניתן להציל את החברה להביא אותה לאיזון וגם לשגשוג.

חשבו על כך 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן