מה זה הלוואות חוץ בנקאיות

מה זה הלוואות חוץ בנקאיות

מתן ייעוץ עסקי בדרום, לא להלוואות כספיות מחוץ לכותלי הבנק, היזהרו מיועצים מזויפים.

היזהרו ממי שמציע לכם תוכנית עסקית אך בפועל מציע לכם הלוואה בשוק אפור!

גם לתחום הייעוץ העסקי חדרו אנשים אשר רוצים למכור את כספם ב"לבן", לבן ליועצים שחור ל-מיועצים. כן הכול אפשרי בהלוואות החוץ בנקאיות, הכול אפשרי, הכול מותר, והכול אפשרי.

יש לשים הבדל גדול בין חברה המעניקה ייעוץ עסקי באזור הדרום, לבין חברה שדרך ה-ייעוץ במימון עסקי תוצאה של תוכנית עסקית, מציעה לכם כסף לבן שיעשה לכם שחור. 

ההפרדה בין היועץ העסקי לבן הגוף שמממן את הכספים לצורך ההלוואה חייב שיהיה נפרד לחלוטין, עד היום לא שמעתם על גוף ייעוץ עסקי שגם מלווה מהחדר השני במשרדו כספים למימון עסקים בריביות והחזרים נוקשים. 

הנוסחה לקבלת מימון עסקי בערבות מדינה או ע"י קרנות לעסקים של הבנקים הגדולים, הם הכתובות העיקריות של עסקים הנדרשים להלוואות לצורך עסקם. 

אך בישראל כמו שבישראל, יש הרבה גופים המעוניינים למכור כספים, ולא לפי הקריטריונים הבנקאים, וזה ניתן לעשות במסווה של חברות המתחזות לחברות רציניות הן במשרדים שלהם והן באתרי האינטרנט שלהם, התחזות שגורמת לאנשים ליפול לתוך פח עמוק, להישאר עם התוכנית העסקית ביד ועם הרבה כסף בחוץ. 

תהליך של כתיבת תוכנית עסקית הוא תהליך קצר, גם הבקשה למימון בערבות מדינה לוקחת זמן קצר, נכון שעסקים או בעליהם אין להם היסטוריה טובה עם מערכות הבנקאיות בישראל, אזי לא יוכלו ליהנות מכספי קרן של מדינה או בנק. אך עסקים אלה אסור שיעשו את הדבר הכי לא נכון וילוו כספים מצדדים שאינם מפוקחים ע"י בנק ישראל או שאינם נוקטים בקריטריונים לא טבעיים. 

כמו בכול סיטואציה, אפשר לצאת מכול בור או מכול חור, כול עוד עסקיך היו חוקיים, ההלוואות שנלקחו נלקחו ממוסדות בנקאים ואז גם עם עסק נקלע לצרה תמיד יש אפשרות לעזור, לעקוף, ולהתנהל בדרך חוקית, סבירה, מקובלת בכדי לעבור את המשבר. 

זכרו, לא מכבים שריפות בדלק, שריפה מכבים במים!

קראו עוד על תוכנית עסקית

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן