מה זה הלוואות חוץ בנקאיות

מה זה הלוואות חוץ בנקאיות

מתן ייעוץ עסקי בדרום, לא להלוואות כספיות מחוץ לכותלי הבנק, היזהרו מיועצים מזויפים.

היזהרו ממי שמציע לכם תוכנית עסקית אך בפועל מציע לכם הלוואה בשוק אפור!

גם לתחום הייעוץ העסקי חדרו אנשים אשר רוצים למכור את כספם ב"לבן", לבן ליועצים שחור ל-מיועצים. כן הכול אפשרי בהלוואות החוץ בנקאיות, הכול אפשרי, הכול מותר, והכול אפשרי.

יש לשים הבדל גדול בין חברה המעניקה ייעוץ עסקי באזור הדרום, לבין חברה שדרך ה-ייעוץ במימון עסקי תוצאה של תוכנית עסקית, מציעה לכם כסף לבן שיעשה לכם שחור. 

ההפרדה בין היועץ העסקי לבן הגוף שמממן את הכספים לצורך ההלוואה חייב שיהיה נפרד לחלוטין, עד היום לא שמעתם על גוף ייעוץ עסקי שגם מלווה מהחדר השני במשרדו כספים למימון עסקים בריביות והחזרים נוקשים. 

הנוסחה לקבלת מימון עסקי בערבות מדינה או ע"י קרנות לעסקים של הבנקים הגדולים, הם הכתובות העיקריות של עסקים הנדרשים להלוואות לצורך עסקם. 

אך בישראל כמו שבישראל, יש הרבה גופים המעוניינים למכור כספים, ולא לפי הקריטריונים הבנקאים, וזה ניתן לעשות במסווה של חברות המתחזות לחברות רציניות הן במשרדים שלהם והן באתרי האינטרנט שלהם, התחזות שגורמת לאנשים ליפול לתוך פח עמוק, להישאר עם התוכנית העסקית ביד ועם הרבה כסף בחוץ. 

תהליך של כתיבת תוכנית עסקית הוא תהליך קצר, גם הבקשה למימון בערבות מדינה לוקחת זמן קצר, נכון שעסקים או בעליהם אין להם היסטוריה טובה עם מערכות הבנקאיות בישראל, אזי לא יוכלו ליהנות מכספי קרן של מדינה או בנק. אך עסקים אלה אסור שיעשו את הדבר הכי לא נכון וילוו כספים מצדדים שאינם מפוקחים ע"י בנק ישראל או שאינם נוקטים בקריטריונים לא טבעיים. 

כמו בכול סיטואציה, אפשר לצאת מכול בור או מכול חור, כול עוד עסקיך היו חוקיים, ההלוואות שנלקחו נלקחו ממוסדות בנקאים ואז גם עם עסק נקלע לצרה תמיד יש אפשרות לעזור, לעקוף, ולהתנהל בדרך חוקית, סבירה, מקובלת בכדי לעבור את המשבר. 

זכרו, לא מכבים שריפות בדלק, שריפה מכבים במים!

קראו עוד על תוכנית עסקית

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן