הלוואות זה רעל לעסקים

הלוואות זה רעל לעסקים

נתון מדאיג שעולה מאחד מחברות הסקרים המכובדות במדינת ישראל מצביע כי בחודשים ינואר עד אפריל 2012  היקף ההלואות שנלקחו לטובת עסקים עמד על 3.3 מיליארד שקל שזה 30% מעבר לרבעון קודם ומהווה שליש מהיקף ההלואות הניתנות מחוץ למערכת הבנקאית…עיקר ההלואות הניתנות הם בשוק הפרטי כלומר חברה כמו חברת ביטוח עם תזרים מזומנים חיובי מלווה לחברה תעשייתית כמו "שטראוס"  הלואות  הפרטיות שלא מחויבות פרסום תשקיף מקדים  ונסגרות מול הגוף המוסדי שנותן אותם…המעגל של ההלואות המתגלגלות בשווקים הישראלים הן עם הם הלואות ישירות של הבנקים, הן הם עם הלואות שניתנות ע"י גורמים חוץ בנקאים, אין אם זה הלואות שניתנות במסגרת הנפקה של אגרות חוב וכ"ד כול זה מראה תוצאה אחת ברורה…המשק הישראלי מתגלגל…. הוא לא מייצר כסף בכדי להניע את פסי היצור או ההוצאות של העסקים…זה מתחיל במשקי הבית עובד את העסקים הקטנים דרך החברות הגדולות והטיקונים…..כיועץ עסקי אני רואה בור שנפער עם קושי אדיר לכסות אותו בשלב מסויים, יש לזכור שאנו נמצאים בתקופה לא טובה הן בשוק הארצי והן בשוק העולמי ולדעתי והצעתי לחברות לוות…הצתמצמו אבל לעומק ולרוחב….השוק שלכם לא יגדל כפי שגדל פעם…אתם חייבים להתאים תחזיות אחרות לתוכניות העסקיות שלכם…דורון עמית יועץ עסקי

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן