הלוואה בקליק

הלוואות לעסקים

אתה פותח את אתר האינטרנט של הבנק שלך ואם אתה לקוח טוב אז מיד קופצת לך הודעה "הלוואה ברגע" ואתה, כמו כל דבר טוב שאתה חושק בו בלי חשבון מקליק על "הלוואה ברגע" הכסף נכנס לחשבון במידי ואתה רגוע לימים הקרובים. "יהיה בסדר" אתה אומר לעצמך עד שאצליח להחזיר את ההלוואה "יהיה בסדר" ואני אומר לך שאם לקחתה את ההלוואה ברגע ותמשיך להתנהל כפי שאתה מתנהל ההלוואה הזאת תהיה זמנית "זמנית בלבד" עוד חודש תחפש את ההלוואה באתר הבנק אבל אז תמצא כי ניצלת את יכולת המשיכה שלך.

הלוואה היא דבר מצוין לעסק, שהרי המטרה שלה היא "למנף" את העסק הווה אומר: לתת אשראי בטוח יותר ללקוח וליהנות מתגמול שמן יותר או עמידה מול מתחרה, לרכוש ציוד אשר יכניס יותר כסף לעסק, להשקיע בפיתוח מוצר או שירות שיגדיל את מחזור המכירות, לשפר את המיקום להכנסת יותר לקוחות פוטנציאלים לעסק ובכלל כל אלמנט שיכול להגדיל את פעילות העסק להכנסה נוספת.

ההלוואות הטובות ביותר בעלות הנמוכה ביותר ניתן להשיג במערכת הבנקאית (לא זאת הנקראת "הלוואה בקליק) למעשה עלות הריבית חשובה מאין כמוה אבל לא עלות הריבית היא זאת שצריכה להישקל בבקשת ההלוואה אלה החישוב כמה כסף תביא הלוואה זאת לעסק או לחברה. עם הרווח שניתן יהיה להפיק מההלוואה הוא הרבה יותר גבוהה מריבית שפויה בבנק אזי עלות הריבית הופכת להיות בטלה בשישים.

הלוואות גרועות הם הלוואת בשוק אפור, הלוואות בקליק, והלוואות בחברות כרטיסי האשראי.

הלוואות מסוכנות לעסק הם הלוואות לכיסוי תזרים מזומנים, לשלם שיקים שוטפים, לכבד התחייבויות קודמות, לשלם משכורות או איחורים לתשלומי ביטוחים, מחזור הלוואות וכ"ד. במקרה כזה עדיף להזמין יועץ עסקי לבדוק את התנהלות העסק/החברה ולא להתחפר יותר בבוץ של עצמך.

עשרות אלפי עסקים וחברות מתרסקות כל שנה, את ההתרסקות ניתן לצפות כבר הרבה לפני שהם קורות, החוכמה היא לא ליפול עם העסק החוכמה היא כאשר מרגישים את תעוקת תזרים המזומנים, התחרות, וחוסר היכולת להמציא את העסק כול יום מחדש הינה לפנות לייעוץ עסקי מקצועי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן