הלוואה בקליק

הלוואות לעסקים

אתה פותח את אתר האינטרנט של הבנק שלך ואם אתה לקוח טוב אז מיד קופצת לך הודעה "הלוואה ברגע" ואתה, כמו כל דבר טוב שאתה חושק בו בלי חשבון מקליק על "הלוואה ברגע" הכסף נכנס לחשבון במידי ואתה רגוע לימים הקרובים. "יהיה בסדר" אתה אומר לעצמך עד שאצליח להחזיר את ההלוואה "יהיה בסדר" ואני אומר לך שאם לקחתה את ההלוואה ברגע ותמשיך להתנהל כפי שאתה מתנהל ההלוואה הזאת תהיה זמנית "זמנית בלבד" עוד חודש תחפש את ההלוואה באתר הבנק אבל אז תמצא כי ניצלת את יכולת המשיכה שלך.

הלוואה היא דבר מצוין לעסק, שהרי המטרה שלה היא "למנף" את העסק הווה אומר: לתת אשראי בטוח יותר ללקוח וליהנות מתגמול שמן יותר או עמידה מול מתחרה, לרכוש ציוד אשר יכניס יותר כסף לעסק, להשקיע בפיתוח מוצר או שירות שיגדיל את מחזור המכירות, לשפר את המיקום להכנסת יותר לקוחות פוטנציאלים לעסק ובכלל כל אלמנט שיכול להגדיל את פעילות העסק להכנסה נוספת.

ההלוואות הטובות ביותר בעלות הנמוכה ביותר ניתן להשיג במערכת הבנקאית (לא זאת הנקראת "הלוואה בקליק) למעשה עלות הריבית חשובה מאין כמוה אבל לא עלות הריבית היא זאת שצריכה להישקל בבקשת ההלוואה אלה החישוב כמה כסף תביא הלוואה זאת לעסק או לחברה. עם הרווח שניתן יהיה להפיק מההלוואה הוא הרבה יותר גבוהה מריבית שפויה בבנק אזי עלות הריבית הופכת להיות בטלה בשישים.

הלוואות גרועות הם הלוואת בשוק אפור, הלוואות בקליק, והלוואות בחברות כרטיסי האשראי.

הלוואות מסוכנות לעסק הם הלוואות לכיסוי תזרים מזומנים, לשלם שיקים שוטפים, לכבד התחייבויות קודמות, לשלם משכורות או איחורים לתשלומי ביטוחים, מחזור הלוואות וכ"ד. במקרה כזה עדיף להזמין יועץ עסקי לבדוק את התנהלות העסק/החברה ולא להתחפר יותר בבוץ של עצמך.

עשרות אלפי עסקים וחברות מתרסקות כל שנה, את ההתרסקות ניתן לצפות כבר הרבה לפני שהם קורות, החוכמה היא לא ליפול עם העסק החוכמה היא כאשר מרגישים את תעוקת תזרים המזומנים, התחרות, וחוסר היכולת להמציא את העסק כול יום מחדש הינה לפנות לייעוץ עסקי מקצועי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן