הלוואה בקליק

הלוואות לעסקים

אתה פותח את אתר האינטרנט של הבנק שלך ואם אתה לקוח טוב אז מיד קופצת לך הודעה "הלוואה ברגע" ואתה, כמו כל דבר טוב שאתה חושק בו בלי חשבון מקליק על "הלוואה ברגע" הכסף נכנס לחשבון במידי ואתה רגוע לימים הקרובים. "יהיה בסדר" אתה אומר לעצמך עד שאצליח להחזיר את ההלוואה "יהיה בסדר" ואני אומר לך שאם לקחתה את ההלוואה ברגע ותמשיך להתנהל כפי שאתה מתנהל ההלוואה הזאת תהיה זמנית "זמנית בלבד" עוד חודש תחפש את ההלוואה באתר הבנק אבל אז תמצא כי ניצלת את יכולת המשיכה שלך.

הלוואה היא דבר מצוין לעסק, שהרי המטרה שלה היא "למנף" את העסק הווה אומר: לתת אשראי בטוח יותר ללקוח וליהנות מתגמול שמן יותר או עמידה מול מתחרה, לרכוש ציוד אשר יכניס יותר כסף לעסק, להשקיע בפיתוח מוצר או שירות שיגדיל את מחזור המכירות, לשפר את המיקום להכנסת יותר לקוחות פוטנציאלים לעסק ובכלל כל אלמנט שיכול להגדיל את פעילות העסק להכנסה נוספת.

ההלוואות הטובות ביותר בעלות הנמוכה ביותר ניתן להשיג במערכת הבנקאית (לא זאת הנקראת "הלוואה בקליק) למעשה עלות הריבית חשובה מאין כמוה אבל לא עלות הריבית היא זאת שצריכה להישקל בבקשת ההלוואה אלה החישוב כמה כסף תביא הלוואה זאת לעסק או לחברה. עם הרווח שניתן יהיה להפיק מההלוואה הוא הרבה יותר גבוהה מריבית שפויה בבנק אזי עלות הריבית הופכת להיות בטלה בשישים.

הלוואות גרועות הם הלוואת בשוק אפור, הלוואות בקליק, והלוואות בחברות כרטיסי האשראי.

הלוואות מסוכנות לעסק הם הלוואות לכיסוי תזרים מזומנים, לשלם שיקים שוטפים, לכבד התחייבויות קודמות, לשלם משכורות או איחורים לתשלומי ביטוחים, מחזור הלוואות וכ"ד. במקרה כזה עדיף להזמין יועץ עסקי לבדוק את התנהלות העסק/החברה ולא להתחפר יותר בבוץ של עצמך.

עשרות אלפי עסקים וחברות מתרסקות כל שנה, את ההתרסקות ניתן לצפות כבר הרבה לפני שהם קורות, החוכמה היא לא ליפול עם העסק החוכמה היא כאשר מרגישים את תעוקת תזרים המזומנים, התחרות, וחוסר היכולת להמציא את העסק כול יום מחדש הינה לפנות לייעוץ עסקי מקצועי.

 

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו