הלוואה בקליק

הלוואות לעסקים

אתה פותח את אתר האינטרנט של הבנק שלך ואם אתה לקוח טוב אז מיד קופצת לך הודעה "הלוואה ברגע" ואתה, כמו כל דבר טוב שאתה חושק בו בלי חשבון מקליק על "הלוואה ברגע" הכסף נכנס לחשבון במידי ואתה רגוע לימים הקרובים. "יהיה בסדר" אתה אומר לעצמך עד שאצליח להחזיר את ההלוואה "יהיה בסדר" ואני אומר לך שאם לקחתה את ההלוואה ברגע ותמשיך להתנהל כפי שאתה מתנהל ההלוואה הזאת תהיה זמנית "זמנית בלבד" עוד חודש תחפש את ההלוואה באתר הבנק אבל אז תמצא כי ניצלת את יכולת המשיכה שלך.

הלוואה היא דבר מצוין לעסק, שהרי המטרה שלה היא "למנף" את העסק הווה אומר: לתת אשראי בטוח יותר ללקוח וליהנות מתגמול שמן יותר או עמידה מול מתחרה, לרכוש ציוד אשר יכניס יותר כסף לעסק, להשקיע בפיתוח מוצר או שירות שיגדיל את מחזור המכירות, לשפר את המיקום להכנסת יותר לקוחות פוטנציאלים לעסק ובכלל כל אלמנט שיכול להגדיל את פעילות העסק להכנסה נוספת.

ההלוואות הטובות ביותר בעלות הנמוכה ביותר ניתן להשיג במערכת הבנקאית (לא זאת הנקראת "הלוואה בקליק) למעשה עלות הריבית חשובה מאין כמוה אבל לא עלות הריבית היא זאת שצריכה להישקל בבקשת ההלוואה אלה החישוב כמה כסף תביא הלוואה זאת לעסק או לחברה. עם הרווח שניתן יהיה להפיק מההלוואה הוא הרבה יותר גבוהה מריבית שפויה בבנק אזי עלות הריבית הופכת להיות בטלה בשישים.

הלוואות גרועות הם הלוואת בשוק אפור, הלוואות בקליק, והלוואות בחברות כרטיסי האשראי.

הלוואות מסוכנות לעסק הם הלוואות לכיסוי תזרים מזומנים, לשלם שיקים שוטפים, לכבד התחייבויות קודמות, לשלם משכורות או איחורים לתשלומי ביטוחים, מחזור הלוואות וכ"ד. במקרה כזה עדיף להזמין יועץ עסקי לבדוק את התנהלות העסק/החברה ולא להתחפר יותר בבוץ של עצמך.

עשרות אלפי עסקים וחברות מתרסקות כל שנה, את ההתרסקות ניתן לצפות כבר הרבה לפני שהם קורות, החוכמה היא לא ליפול עם העסק החוכמה היא כאשר מרגישים את תעוקת תזרים המזומנים, התחרות, וחוסר היכולת להמציא את העסק כול יום מחדש הינה לפנות לייעוץ עסקי מקצועי.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן