הכניסה של רשתות אופנה זרות לישראל

הכניסה של רשתות אופנה זרות לישראל

ייעוץ עסקי,יועץ לעסקים, מה אנחנו חושבים…שרשתות בינלאומיות בתחום האופנה יכנסו לשוק הישראלי..והשוק הישראלי יגדל…או שלמעשה הוא רק יתכווץ…שאותם לקוחות פשוט יתפזרו עכשיו על יותר חנויות ורשתות….ואז כשאין לקוחות….מתחילים מבצעי סוף עונה כבר בתחילת העונה…ומבצעי סוף עונה זה למעשה הכותרת של הורדת מחירים…וכמה כבר אפשר להוריד מחירים…כןל השנה? טבעי הוא שחלקים מהשנה גובים מחיר סביר ובסוף עונה עושים מבצעים….מבחינת שוק האופנה כול המכירות הם במבצעים….עד מתי?…ונמשיך לענק הסופרמרקטים…כמה סופרמרקטים עוד אנו צריכים…האם יש יותר לקוחות או שלקוחות מתפזרים על יותר סופרמרקטים…וכאשר זה כך..אז מורידים מחירים בשביל להביא את הלקוחות….וכך זה מחלחל לכול עסק ועסק…..יש יותר עסקים…יותר עסקים מורידים מחירים….והשוק הולך אחורה, העסקים מפסידים או במקרה הטוב לא מרויחים….תזרים המזומנים הופך להיות שלילי….ואז מלווים…וכך השוק הולך במעגל סביב כאשר כול הזמן נופלים מהמעגל עסקים שמפילים עוד עסקים  וחוזר חלילה….השוק בישראל לא גודל..אין לו  גידול העומד ביחס לכמות ההיצע שמוצע ללקוח הישראלי…וכך נוצר מיתון וריסוק של עסקים…..לצערי רבים הם העסקים שלא יכולים להפרד מהשומנים, מהמיתוג, מהבושה….כי אם היו חושבים עסקית גרידא…היו מוצאים פתרונות כואבים אבל פחות כואבים מהתרסקות….רוצים ללמוד איך שורדים…דורון עמית

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן