הכול יכול לקרות בעסקים

הכול יכול לקרות בעסקים

 אסון גדול קרה "פלא פון נפלה למספר שעות"

ואוו, איזה עליהום, בתקשורת, בעיתונים, בטלוויזיה, ראיונות עם המנכ"ל הסמנכ"ל מנהל התפעול, מנהל התדרים, פקידת הקבלה והמנקה בכניסה.

הפיצוי ללקוחות יהיה 5 שקלים או 60 דקות או הזול או היקר משניהם.

והמזל הגדול של כולנו :פלא פון התרסקה בשעות הערב וחס וחלילה לא בשעת חירום" רחמנא ליצלן.

ואם זה היה קורה בשעת חירום "כולנו היינו בצרה גדולה"

תגידו? במלחמת תש"ח, במלחמת ששת הימים, במלחמת יום כיפור. הייתה פלאפון?

ומה כבר לא אומרים, בישראל הכול חפיף, בישראל סומכים על שיטת הסמוך. ועל ה-יהיה בסדר, ועל ה- "על תדאג". וכ"ו……..

והמנכ"ל והסמנכ"ל כול אחד מתפתל בתקשורת האחד אומר "התקלה מאחורינו" השני אומר " הסיבה לתקלה טרם הותרה" הקריינית בערוץ החדשות מודיע בדרמטיות המזכירה תחילתה של מלחמה "פלאפון קרסה" יו איזה חגיגה. אין כבר על מה לדבר. "פלאפון התרסקה" בטח איזה נתיך קפץ מהמקום והחגיגה בעיצומה.

ולא תאמינו, אפילו מסיבת עיתונאים הייתה, החברה כינסה, בוודאי איך לא מנצלים מאורע שכזה לחגיגת יחסי ציבור מהמשובחים שיש.

ומה עוד אומרים? שטוב שחיי אדם לא הלכו. איך? הכיצד? הרי לכול פועל מהשורה יש 2 מכשירים סלולריים בכיס אם זה לא עובד אז השני עובד, וכול שירותי ההצלה והעזרה עם תקשורת שלא מביישת את סרטי גימס בונד של שנות ה-70.

וכך מתגלגל לו סיפור, וזבוב שהופך לפיל, וכבר יש סיבות לזה שלא התקשר עם זאת כי לא בא לו ויש סיפור טוב לספר "פלא פון התרסקה" לא שמעת? והוא שאיחר הביתה כי עצר באיזה בר לשתות בירה ניצל את המצב כי האישה לא יכולה לשאול "היכן אתה"? ועובד שלא בא לו ללכת לעבודה ומצא סיבה שלא הודיע כי "פלאפון התרסקה" וכך התגלגלו להם מאות סיפורים, והכול בגלל תקלה של נתיך באחת מרשתות הסלולר בישראל. (להזכירכם יש כמה כאלה ויש גם את הקווים הרגילים בזק, הוט, ועוד. 

ואני שואל אתכם כ-יועץ עסקי או כמי שנותן ייעוץ עסקי "מה דברים לא קורים? נתיכים לא יכולים להישרף, בני אדם לא הולכים לישון בלילה ולא קמים בבוקר, מה תקלות טכניות לא קורות, כול שאר הסקטורים מושלמים? כולם מתפקדים כמו שעון שוויצרי? ריבון העולמים על מה המהומה. על סערה בכוס מים. גילוי נאות: בזמן התקלה שוחחתי ממכשיר האורנג שלי עם חבר שיש לו פלא פון, השיחה נותקה. אחרי דקה חזר אלי בן שיחי מקו נייח של בזק. מה קרה? רק טוב, כי לבן שיחי לא התחממה האוזן כמו טוסט שרוף והוא רק הרוויח בריאות בעוד אני מרגיש את הסלולרי שלי לוהט וכמעט מוציא עשן. אז יש גם פאן חיובי לסיפור הזה ל-"תקלה שעצרה את המדינה" 

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן