היתרון בייעוץ עסקי עם ניסיון

היתרון בייעוץ עסקי עם ניסיון

ברשותכם, נתחיל מ-הסוף!

למה לשכור את הצוות ודורון עמית?

כי הצוות ודורון עמית מתחילים פעילות כבר בתחילת הייעוץ: קובעים את מצב העסק, מגבשים דרך לפעולה בשבועיים הראשונים בצד הניהולי, הכלכלי, ולפי הצורך בצד השיווקי מכירתי, מציפים את תזרים המזומנים ועושים לאיזונו, משתמשים בכספים הקיימים ולא מתמהמהים עם תכניות עסקיות להבאת עוד הלוואות (הלוואה כמוה ככדור אקמול להשתקת כאבי "שחמת הכבד") ממסגרים מחדש את מסגרות האשראי בבנקים ובונים מסגרות חדשות, עושים רביזיה מידית בכול הקשור לשיווק, מכירות, ופרסום. בודקים את צד המיסוי ומבררים אם העסק לא משלם מקדמות בזמן שהוא מפסיד תזרימית, עוברים על הניירת החשבונאית ומפיקים את התוצאות להמשך הפעולות, כול זאת  מתבצעות כבר בחודש הראשון ומקבלות את התפנית הנדרשת בעסקים ובחברות  כאן ועכשיו.

ישנם עסקים או חברות אשר הצורך שלהם הוא בקביעת אסטרטגית שיווק, במכירות ובפרסום, פעולות אלה מתבצעות כדבר שבשגרה ובמהירות הרצויה וזאת עצם קיומו של הסטודיו והצוות שלנו בתחום ה: "קופירייטינג" גרפיקאים, עיצוב דפי נחיתה באינטרנט "גוגל" ודפוס דיגיטאלי. פרסום ושופרות פרסום בעלויות נמוכות ומקצועיות.

למדנו כי השקעה בצוות אשר יוצר הכנסה לעסק ממכירות עדיפה על השקעה בצוות כלכלנים אשר תפקידם להביא נתונים בדוחות אקסל לבנקים או לממנים, על מנת להזרים עוד הלוואה לחברה שתעזור לשקיעתה יותר מהר!

עובדה!  עסק טוב צריך להיות ב+ ולא במינוס. וזאת המטרה שלנו בליווי עסקים וחברות.

דורון עמית אינו מרצה בפני בעלי עסקים, על מנת ללמד אותם איך מנהלים בשיטת ה"אינסטנט" וזמנו כולו מוקדש לעסק או החברה הנמנית בין לקוחותיו, דורון עמית הוא לא יוצא תוכנת ראליטי, דורון עמית הוא לא בעל תעודה מאחד מהקורסים הקבלניים ליצירת אנשי קאוצי'נג ויועצים למיניהם אשר צצו בעקבות תוכניות הראליטי,

דורון עמית יזם בנשמה מגיל 21, היה בעלים ומנהל חברות, עסקים, מיזמים, מותגים, העסקת מאות עובדים, כזה שהתרסק והתעצם, חווה את העולם העסקי והשיווקי מצד הבעלים ולא המנהלים השכירים, סיכן את כספיו, הרוויח, הפסיד, וכזה שידע לקחת את הניסיון האדיר שלו ולתרגם אותו בעבודתו כיועץ ומלווה עסקי תוך שהוא לומד ומשתלם בטכנולוגיה העסקית החדשה. דורון עמית הוא אדם אחראי שיודע לקבל לידו עסק ולהצעיד אותו ניהולית, פיננסית, ושיווקית קדימה תוך שהוא משתמש בכישרונות הניהול, ביצירתיות, ביכולות השיווק, המיתוג, הבידול והפרסום.

הצוות ודורון עמית אינם נקראים יועצים, הם "מלווים חברות להצלחה ולשגשוג", הם מכירים את השוק הישראלי, התנודות שהשוק העסקי עבר בעשורים האחרונים, והתובנות שהושגו הם אלה אשר מיושמים בעסקים ובחברות קרי לקוחותיהם.

לא, זאת לא הצהרה פרסומית, זו הצהרה הדומה לשבועתו של רופא לעשות הכול שלמטופל יהיו חיים בריאים וטובים! במקרה שלנו מדובר בעסקים וחברות חפצי חיים.

רוב העסקים והחברות נדרשות לייעוץ עסקי, הן בייעוץ, הן בייעוץ וליווי, הן בתחום הכלכלי והניהולי והן בתחום השיווק, המכירות, הפרסום והמיתוג. דרישה אשר הצוות ודורון עמית יכולים למלאה במקצועיות ובמהירות רבה. אתם תופתעו עד כמה מהר התוצאות מגיעות.

בכדי לא להפסיד איזון וזינוק לעסק שלכם, התקשרו  

התקשורת כולה פרגנה לפרויקט של דורון עמית: לחץ…

אחד מפרויקטים היזמות של דורון עמית (לחץ)

אחד מפרויקט היזמות של דורון עמית (לחץ)

אחד מפרויקט היזמות של דורון עמית (לחץ)

אחד מפרויקט היזמות של דורון עמית (לחץ)

אחד מפרויקט היזמות של דורון עמית (לחץ)

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

איך מבטיחים את התשלום מהלקוח/דרכי פעולה

הלקוח פשוט לא מאמין לנו

הלקוח פשוט לא מאמין לנו! רקע בשני העשורים האחרונים ההתנהגות וההבנה שלנו מאד השתנתה, אם זה בגלל הטכנולוגיה, אם זה בגלל הגלובליזציה, אם זה בגלל

דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

מעבדות לחירות תעסוקתית

ליווי עסקי לעובד, בדרכו לעצמאי כיום, כאשר אנשים רבים נמצאים בביתם – אנשים רבים אינם תרים את הרחובות, ואינם רוכשים בדיוק את אותם שירותים ומוצרים

היועץ העסקי רוצה להיות שותף לכם

מה זה השטויות האלה? משבר נוראי ושמו "קורונה"

ממשקפיו של יועץ עסקי: מי יבין או יידע מה קורה בחדרי חדרים של קובעי המדיניות במשבר הנוראי הזה ששמו "קורונה" מי יכול בכלל לדעת מאיזו

עסקים בהתאוששות
דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

איך עסקים מתארגנים אחרי מגפת הקורונה

בקצרה – התשובה לכך היא שיועץ עסקי מעניק תשובות, ומבט ציפור על עסק. ולכן – כאשר אנחנו נכנסים בחזרה, או לראשונה – לזירה העסקית, ואנחנו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן