היכן כדאי להשקיע בפירסום

היכן כדאי להשקיע בפירסום

המלצות היכן כדאי להשקיע בפרסום המוצר או השירות שלך.

חשוב לי להביא בפני הקוראים את המפנה הדרמתי שמתחולל בעולם הפרסום מזה עשור. מה שהיה קודם פרסום ברבים וביקוש ע"פ הפרסום הפך להיות ביקוש ע"פ דרישה וזאת באמצעות מנועי החיפוש האינטרנטיים.

ההמלצה הראשונה שלי לעסקים המפרסמים דרך האינטרנט  ושידם אינה משגת לפרסם את עסקם במנועי החיפוש והם מנסים לעשות זאת דרך דף Facebook שלהם נכונה אכזבה רבה כי רק 30% מסך המחפשים באינטרנט עבור מוצרים או שירותים אכן נעזרים ב-FACEBOOK.

71% מאזרחי מדינת ישראל מקליקים על אתרי השוואת המחירים בבואם לרכוש מוצר, ואילו 70% מקליקים על גוגל בשביל לאתר את הספקים למוצר שהם מחפשים. מה שהופך מסעות פרסום ברדיו, בטלוויזיה, בעיתונות ללא כדאית בעליל.

זה לא שמדיה זאת לא חשובה, היא חשובה מאד אבל למספר מאד מצומצם של חברות בישראל המפרסמות "מיתוג" ולא פרסום מכוון.

יותר ויותר עסקים צריכים להופיע נכון במנועי החיפוש, איך עושים זאת שיש רק 3 תוצאות חיפוש גבוהות ממומנות בצד הימני של מנוע החיפוש. את זה לעולם לא נדע, כמו בכול דבר זה עניין של סימן שאלה גדול, האם זה דף הנחיתה שמעלה את הפרסום לשלושת התוצאות הראשונות בראש העמוד, האם זה המרבה במחיר, האם זה נוסח המודעה. אי אפשר לדעת וכול מי שאומר לכם שהוא יודע את התשובה הוא טועה ומטעה. סוד זה שמור אצל ספקיות מנועי החיפוש בדיוק כמו התוצאות האורגניות העולות משאילתה במנוע החיפוש.

ההמלצה שלי לכול הפחות מניסיון בתחום הוא לכתוב את הכותרת נכון ותואמת את המילים אותם מחפש הלקוח המקליק על השאילתה, להעלות דף נחיתה בתוך האתר של הלקוח ולא מחוצה לו העונה בדיוק למה שהשואל מקליק, וכמובן להוסיף מספר טלפון לנוסח המודעה וזאת לחסוך בהקלקות (לכול אלה שחוששים כי השואלים נהנים להקליק בכוונה על האתר אני רוצה להגיד שיש להם טעות מרה כי דווקא לקוחות השואלים לתוצאות במנועי החיפוש ערים לעובדה שהקלקה עולם למפרסם כסף ולכן הם מסתפקים במספר הטלפון ולא בהקלקה) כמובן לא בהכללה אך זאת המגמה.

פרסום נכון במנוי החיפוש, הוא הפרסום הנכון לעסקים.

התקשרו לקבל ייעוץ פרסומי

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן