היכן כדאי להשקיע בעסקים

היכן כדאי להשקיע בעסקים

 הרי בסך הכול יש אנשים שיש להם כסף ורוצים לקבל את התשואה הטובה ביותר עבור כספם מבלי לסכן את כספם או להעמידו לטובת נוכלים המבטיחים תשואות ענק ובורחים עם הכספים כמו שלמדנו וקראנו בתקופה האחרונה..היום שהבורסה זו נדנדה אחת גדולה, שכול האנליסטים מדברים  ומנבאים…כאשר התוצאות העסקיות של החברות יורדות..ואולי צונחות כלפי מטה, כאשר שווי השוק של החברות הנסחרות בתל אביב או ניו יורק  נחתך בענק….כאשר מדינות עומדות לפני פשיטת רגל….מה בכול זאת עושים…היכן משקיעים? בפקמים של הבנקים..התשואה אפסית עם בכלל….במניות של החברות הסיכון ענק וכעובדה ניתן לראות את מחזור הפעילות בתל אביב,באגרות חוב מסחריות…חס וחלילה…שמה יש תספורות….אז מה כן….כמובן שהמפלט הראשון הינו אגרות חוב של המדינה…אומנם התשואות שם נמוכות אבל הם בהחלט מהוות עיר מקלט לשמירת ערך הכסף….אחר כך…ומכאן מתחילים מדרגות הסיכון….זה ללכת על אגרות חוב קונצרניות  אבל כאן לקחת את הסיכון לתספורות כאלה…אחר כך ללכת למדדים של החברות הענקיות במשק הישראלי או הבינלאומי כמו מניית טבע ששם אנו יודעים בבטחה שהתמהיל העסקי של החברה נצרך ויציב וכול עוד יהיו מחלות יהיו תרופות….או בזק למשל שנסחרות ביחד במדדים המובילים…או אפילו להרחיק לכת ולהשקיע במדדים בעולם בעולם כאשר מדובר על חברות עם מחזור מסחר גבוהה במיוחד שזעזועים כאלה ואחרים יכולים לפגוע בו פחות…..נכון הוא גם לבדוק את האופציה של הקומודיטיס המתכות והנפט…גם שם יכולות להיות הפתעות לטובה. דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן