הייתרון בייעוץ עסקי מלווה

הייתרון בייעוץ עסקי מלווה

למה אני חייב יועץ עסקי?

למה ייעוץ עסקי רק יתרום לי לקידום העסק?

מה יכול לעשות יועץ עסקי שאני לא יכול לעשות?

האם באמת אני צריך יועץ עסקי?

מתי אני צריך להבין שאני צריך יועץ עסקי, או ייעוץ עסקי.

 הרבה שאלות, תשובה אחת! אתה לא צריך יועץ עסקי, אתם לא צריכים חברה ליעוץ עסקי, אתם חייבים ייעוץ עסקי או יועץ עסקי.

כמי- שהיה ב-שני המקומות: כמנהל, כבעלים, כיזם, של עסקים קטנים, גדולים ומעסיק מאות עובדים וכמי שמשמש היום יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, אימון עסקי, אני קובע קטגורית. כול עסק או בעל עסק כקטן כגדול לרוחב ולגובה "חייב יועץ עסקי, ליווי עסקי, או ייעוץ עסקי"

כ-יועץ עסקי היום, אני יודע מה תגידו: מה אני צריך יועץ עסקי, רואה החשבון מלווה אותי, יועץ המס מדריך אותי, אני מדבר עם העובדים שלי בגובה העיניים, המנהלים שלי מייעצים לי, בשביל מה יש לי עובדים ומנהלים שכירים? ומה אני צריך באמת יועץ עסקי או ייעוץ עסקי. יותר מזה בחברות גדולות ותאגידים עם מועצות מנהלים ודירקטורים אומרים לי המנכלים יש לי את מועצת המנהלים . מה אני צריך יועץ עסקי!

אנסה לענות לכם בתמצית התמציות על מנת שלא תשתעממו.

זה נהדר שיש עובדים, זה נהדר שיש מנהלים, זה נהדר שיש מועצת מנהלים, זה נפלא שיוצאים כולם ליום גיבוש ואתה מרגיש כמו מלך בין העובדים בדיוק כמו שנוחי דנקנר קרא לחברתו "גנדן" על שם של מקדש טיבטי שהוא האמין בו ובאנשיו, או אילן בן דוב שהתחבר אם האלים הבודהיזם והתהלך כתרנגול מנופח בין עסקיו כאשר מימינו ומשמאלו רצו אנשי ה-YESMEN ורק הגלימה הלבנה היתה חסרה על גופו. ה"שתן" שעולה לראש למנהלים של חברות או תאגידים הוא כול כך גבוהה ודומה כול כך לסוג מטאורים בעולם הבידור והראליטי, פורש לפניהם מסך עשן שכולו נובע מתוך אינטרסים אישיים "אינטרסים אישיים" של הסובבים. כן בכוונה אני מדגיש "אינטרסים אישיים" כי זו המציאות האמתית ה-קורת כיום בעולם העסקים, נוחי דנקנר אילן בן דוב ואחרים לא התרסקו בגלל שהם אנשים מוצלחים, בעלי חשיבה נכונה, עם דמיון רב, עם אומץ עסקי רב, אם אינטליגנציה גבוהה….הם התרסקו בגלל זה שהם היו לבד בפסגה גבוהה גבוהה והאמינו בהכתרת האלילים שהכתירו אותם העובדים, המנהלים, הסביבה, התקשורת….וזה מה שריסק אותם.. בדוק!

אותו דבר לגבי עסקים קטנים, עסקים בינוניים, ובכלל עסקים, שאתה בראש הפירמידה ה"קרציות" מקרצצות ויוצרות מציאות לא טבעית שרק יכולה להביא להרס רב! אז תגידו לי "מה השוני בין יועץ עסקי או אימון עסקי לבין מנהל או עובד" וההבדל הוא קטן אך משמעותי, כול אדם חושב על האינטרס שלו, אין אדם שלא חושב על טובתו המידית והאינטרס האישי, גם היועץ העסקי חושב על טובתו הוא והאינטרס האישי, רק להבדיל מעובדים, מנהלים, נותני שירותים רואי חשבון יועצי מס עורכי דין, יועצים עסקיים יודעים שההצלחה של מיועץ שלהם היא הצלחתם הם!

לא קבעתי כאן מוסכמות אנושיות חדשות, רק חידדתי לכם למה אתם חייבים יועץ או ייעוץ עסקי בעסקים שלכם.

ואם הייתי חושב כך כאשר הייתי מנכ"ל, בעלים של חברות, מעסיק של מנהלים ועובדים, היום הדברים היו נראים אחרת, ואת המסר הזה אני רוצה להעביר לבעלי עסקים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן