הייתרון בייעוץ עסקי מלווה

הייתרון בייעוץ עסקי מלווה

למה אני חייב יועץ עסקי?

למה ייעוץ עסקי רק יתרום לי לקידום העסק?

מה יכול לעשות יועץ עסקי שאני לא יכול לעשות?

האם באמת אני צריך יועץ עסקי?

מתי אני צריך להבין שאני צריך יועץ עסקי, או ייעוץ עסקי.

 הרבה שאלות, תשובה אחת! אתה לא צריך יועץ עסקי, אתם לא צריכים חברה ליעוץ עסקי, אתם חייבים ייעוץ עסקי או יועץ עסקי.

כמי- שהיה ב-שני המקומות: כמנהל, כבעלים, כיזם, של עסקים קטנים, גדולים ומעסיק מאות עובדים וכמי שמשמש היום יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, אימון עסקי, אני קובע קטגורית. כול עסק או בעל עסק כקטן כגדול לרוחב ולגובה "חייב יועץ עסקי, ליווי עסקי, או ייעוץ עסקי"

כ-יועץ עסקי היום, אני יודע מה תגידו: מה אני צריך יועץ עסקי, רואה החשבון מלווה אותי, יועץ המס מדריך אותי, אני מדבר עם העובדים שלי בגובה העיניים, המנהלים שלי מייעצים לי, בשביל מה יש לי עובדים ומנהלים שכירים? ומה אני צריך באמת יועץ עסקי או ייעוץ עסקי. יותר מזה בחברות גדולות ותאגידים עם מועצות מנהלים ודירקטורים אומרים לי המנכלים יש לי את מועצת המנהלים . מה אני צריך יועץ עסקי!

אנסה לענות לכם בתמצית התמציות על מנת שלא תשתעממו.

זה נהדר שיש עובדים, זה נהדר שיש מנהלים, זה נהדר שיש מועצת מנהלים, זה נפלא שיוצאים כולם ליום גיבוש ואתה מרגיש כמו מלך בין העובדים בדיוק כמו שנוחי דנקנר קרא לחברתו "גנדן" על שם של מקדש טיבטי שהוא האמין בו ובאנשיו, או אילן בן דוב שהתחבר אם האלים הבודהיזם והתהלך כתרנגול מנופח בין עסקיו כאשר מימינו ומשמאלו רצו אנשי ה-YESMEN ורק הגלימה הלבנה היתה חסרה על גופו. ה"שתן" שעולה לראש למנהלים של חברות או תאגידים הוא כול כך גבוהה ודומה כול כך לסוג מטאורים בעולם הבידור והראליטי, פורש לפניהם מסך עשן שכולו נובע מתוך אינטרסים אישיים "אינטרסים אישיים" של הסובבים. כן בכוונה אני מדגיש "אינטרסים אישיים" כי זו המציאות האמתית ה-קורת כיום בעולם העסקים, נוחי דנקנר אילן בן דוב ואחרים לא התרסקו בגלל שהם אנשים מוצלחים, בעלי חשיבה נכונה, עם דמיון רב, עם אומץ עסקי רב, אם אינטליגנציה גבוהה….הם התרסקו בגלל זה שהם היו לבד בפסגה גבוהה גבוהה והאמינו בהכתרת האלילים שהכתירו אותם העובדים, המנהלים, הסביבה, התקשורת….וזה מה שריסק אותם.. בדוק!

אותו דבר לגבי עסקים קטנים, עסקים בינוניים, ובכלל עסקים, שאתה בראש הפירמידה ה"קרציות" מקרצצות ויוצרות מציאות לא טבעית שרק יכולה להביא להרס רב! אז תגידו לי "מה השוני בין יועץ עסקי או אימון עסקי לבין מנהל או עובד" וההבדל הוא קטן אך משמעותי, כול אדם חושב על האינטרס שלו, אין אדם שלא חושב על טובתו המידית והאינטרס האישי, גם היועץ העסקי חושב על טובתו הוא והאינטרס האישי, רק להבדיל מעובדים, מנהלים, נותני שירותים רואי חשבון יועצי מס עורכי דין, יועצים עסקיים יודעים שההצלחה של מיועץ שלהם היא הצלחתם הם!

לא קבעתי כאן מוסכמות אנושיות חדשות, רק חידדתי לכם למה אתם חייבים יועץ או ייעוץ עסקי בעסקים שלכם.

ואם הייתי חושב כך כאשר הייתי מנכ"ל, בעלים של חברות, מעסיק של מנהלים ועובדים, היום הדברים היו נראים אחרת, ואת המסר הזה אני רוצה להעביר לבעלי עסקים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן