החלק החשוב בעבודת יועץ עסקי

הפן הנוסף והחשוב בהחלטה להעסיק יועץ עסקי בעסק בחברה ובארגון.

 אין עוררין על העסקת יועץ עסקי או ליווי עסקי לעסק/לחברה/לארגון. היתרונות שבהעסקת פיגורה שכזאת יש לה ערך רב המאפשר את קיום העסק מכול מדרגה בו הוא נמצא, ראייה ניהולית מקצועית בתוככי העסק, יד מקצועית בניהול שהרי ברור הדבר שבעסקים קטנים ובינוניים לא מעסיקים יועצים בשכר מלא או סמנכ"לי כספים ובדרך כלל בעל העסק או החברה הוא זה שמנהל את כול אגפי החברה וזאת למרות שאולי אין לו הכשרה לכך והכשרתו היא בתחום מקצועיות העסק.

שכירת יועץ עסקי לעסק או לחברה טומנת בחובה ערובה להצלחת העסק, לביסוסו, לניהולו, ל תזרים המזומנים שלו לאפשרות פיתוחו, התקדמותו, שגשוגו ולא משנה באיזה מצב הוא נמצא כיום בשפל, בהישרדות, בשוויון וגם בשגשוג.

נכון הדבר גם לעסקים או מיזמים חדשים אשר גם הם עומדים להתמחות במקצועיות שלהם אבל עדיין חדשים בתחום העסקים, הניהול, התכנון, הראייה קדימה דבר אשר יועץ עסקי או מלווה עסקי יכול ללכת ולהוביל אותם להצלחה גם בפן הניהולי והעסקי תוך שהוא מקנה להם בטחון מקסימלי להצלחת המיזם.

גם כאלה אשר מחפשים בנרות זכייניות של מותגים או לא מותגים בישראל מחויבים בייעוץ עסקי טרם הכניסו את ההסכם או החוזה לפתח משרדו של עורך הדין על מנת שיעבור על התנאים והסעיפים המשפטיים של ההסכם.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מודע לתובנה העוברת אצל בעלי עסקים וחברות האומרת כי מספיק לי ההתייעצות של רואה החשבון או עורך הדין שלי  ומכאן באה הטעות הענקית שעושים רוב בעלי העסקים והחברות במדינת ישראל.

אני יכול להציף מאות מקרים של חברות ועסקים שחשבו כך וכאשר הגיע עת השפל הבינו כי טעו, לפעמים זה היה מאוחר מידי.

כ יועץ עסקי הפן הנוסף שרציתי לדבר עליו הוא הקשר בין הבנק אתו העסק או החברה עובדים לבין יועץ עסקי או מלווה עסקי. בואו נשים עובדה ברורה "הבנק יודע בדיוק מה קורה בעסק או החברה שלכם" "הבנק יודע טוב מאד שעסק בקשיים קשה לו להתנהל" "הבנק מבין את הנפשות הפועלות בעסק או בחברה ויודע לזהות חוסר הבנה ומקצועיות עם הבנק" "הבנק רוצה בראש ובראשונה לדעת שהעסק או החברה מתנהלים נכון" יותר נכון מתנהלים מקצועיות מבחינת הניהול והכספים. כאשר הבנק רגוע מהבחינה הזאת אזי הוא פתוח יותר לבקשות של הלקוח.

עוד על איך מנהלים את העסק

הבנק יודע שרואה חשבון הוא לא יועץ עסקי והמעורבות שהוא יכול לתרום לעסק הוא בפן החשבונאי, הבנק יודע שעורך דין לא מטפל בניהול העסק ולכן גם כאן הוא אטום, הבנק מבקש או סמנכ"ל כספים בחברות גדולות או יועץ ומלווה עסקי בעסקים קטנים בינוניים וגדולים.

הדבר נכון גם לגבי מיזמים ועסקים חדשים, כאשר לבנק יש בטחון כי יד מקצועית תומכת את המיזם החדש גם התנהלותו מול הגוף החדש היא אחרת.

בנק רוצה לדעת ולהיות בטוח שהעסק מנוהל ביד מקצועית ומכאן התובנה מדוע יועץ עסקי או מלווה עסקי חשוב שיהיה בעסק או בחברה ואפילו בארגונים.

הכותב הוא מומחה בתחום הניהול והפיתוח העסקי העכשווי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן