הזדמנויות עסקיות לא חוזרות על עצמן

הזדמנויות עסקיות לא חוזרות על עצמן

יועץ עסקי, יועץ שיווק, יעוץ עסקי בדרום, יועץ עסקי במרכז, ליווי שיווקי…. הזדמנויות לא קורות הרבה בחיים…השוק של היום והשיווק של היום מספקים לנו הזדמנויות בלתי חוזרות…לא הרבה  מבינים כי בכדי לבלוט היום ולשווק נכון צריך להיות אחרים, שונים, מיוחדים, בעלי תעוזה, לא שגרתיים, ואפילו קצת משוגעים….זה לא אומר שבכדי לפרסם תחתונים צריך להראות נשים וגברים ערומים…זאת פרובוקציה הכי זולה ופשוטה להצגה…אלה זה אומר שצריך להפעיל את הדימיון ואת הראש לצד הימיני שלו בכדי ליצור גירוי מספיק חזק שידליק מנורה אדומה אצל הלקוח השבע….כאשר מכול דבר יש הכול והכול מכול דבר…כאשר מסעות הפרסום כבר לא עושים כלום ללקוח השבע, כאשר הבאנרים המקפצים בפתיחת אתרים נסגרים מיידית ב-X וזאת לפני שמישהו שם לב בכלל מה הם מפרסמים…הראש צריך לעבוד שעות נוספות על מנת לחדש ולרגש את הלקוח….לצערי עדיין לא כולם הבינו את החובה הזאת ולכן אנו ממשיכים לראות את העדר מובל לאותו מיראה ולאותה שוקת מיים שכבר התייבשה….בכדי לבלוט היום ולמכור…צריך לחדש, לרגש, להמציא, ולתחזק….דורון עמית יועץ שיווק. בנית מותג

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן