ההתערבות הפיננסית בפעילות העסק

ההתערבות הפיננסית בפעילות העסק
ההתערבות הפיננסית בפעילות העסק

במצב העסקי בשנת 2020, הרבה עסקים או חברות נמצאות במצב אשר בו הן צריכות לגייס משאבי מימון חיצוניים, על מנת להמשיך בהתפתחות תקינה בטווח הארוך. נושא זה הנו חשוב באופן ניכר והוא בעל השפעה ישירה על הצלחתו של העסק או החברה שלכם. תחילה צריך להבין כיצד תוכלו לגייס מקורות מימון, מומלץ לכם לפנות לחברה ותיקה ומומחית בתחום, אשר היא מומחית בייעוץ פיננסי בכל השלבים האמורים.

מה כוללת בתוכה התכנית העסקית?

עבור הפוטנציאל העסקי של הארגון שלכם יש השפעה באופן ישיר על גיוס מקורות מימון, מפאת סיבה זו יש לבצע סקר שוק, לדעת מי הם המתחרים שלכם, לוודא באיזה שלב נמצאת החברה שלכם, לערוך ביצוע מעמיק של הנתונים הקיימים, ולוודא מהו היקף הפוטנציאל של התחום בו אתם נמצאים וכיוצא בזה.

מה הם מקורות המימון אשר מוצעים לכם כיום?

עבור בחירה של מקורות מימון לחברה או לעסק שלכם, יש השלכה באופן ישיר על ההצלחה העסקית שלכם. מקורות המימון אשר מוצעים לכם כיום מתחלקים לשני סוגים – חוץ בנקאיים וכן בנקאיים. מקורות מימון חוץ בנקאיים ניתן להשיג בקרב גופים פיננסיים ובקרב חברות פרטיות, כמו משל – חברות אשראי וחברות ליסינג. מקורות מימון בנקאיים מוצעים בפניכם על ידי כל הבנקים המסחריים, אשר מציעים לכם מגוון נרחב של הלוואות מפתות בכל מיני מסלולים השונים בתנאים שלהם, כמו למשל – הערבות והביטחונות אשר נדרשים, הזמן של ההלוואות, ההצמדה והריבית וכיוצא בזה.

מהם מקורות המימון שלכם?

גיוס מקורות מימון על ידי חברה אשר מעניקה שירותים פיננסיים

מכיוון שכיום הנכם יכולים ליהנות ממגוון נרחב של מקורות מימון, על מנת שתבצעו את הבחירה של מקורות המימון בצורה הכי אפקטיבית, כדאי לכם לשכור את שירותיה של חברה אשר תיתן בידכם את המענה של שירותי ייעוץ פיננסי, כולל ניהול כספים. חברה כזאת הינה בעלת ידע פרקטי ותיאורטי אשר נדרש בעבורכם. באופן כזה יינתן לכם ליווי פיננסי אישי וכן שירות מיטבי בכל שלבי הפרוצדורה, אשר כולל – בקשת הלוואות והתכנון של ההחזרים, בחינה של מצב החברה שלכם, עשיית בחירה במקורות מימון, סקירה של החלופות למקורות מימון, ניתוח התכנית העסקית שלכם וכיוצא בזה. את כל האפיקים האלה תבצעו בהתאמה אישית על פי הצרכים המסוימים שלכם ועל פי היכולת העסקית שלכם.

לקריאת מאמרים נוספים:

תכנון פיננסי לבד לא מנהל את החברה/עסק

ייעוץ כלכלי לעסקים: כלכלן או קלקלן

איך משיגים אשראי לעסק

כיצד תבנו אסטרטגיה עסקית עבור העסק או עבור החברה שלכם?

על מנת שתוכלו לבנות אסטרטגיה עסקית עבור העסק או עבור החברה שלכם, אתם זקוקים לליווי יועץ פיננסי אשר יעבוד במקביל אליכם. הפרוצדורה הזאת מורכבת משלושה שלבים, כלהלן –

ביצוע ניתוח של הפרמטרים העסקיים בחברה או בעסק שלכם: ראשית כל, יועץ פיננסי ינתח את הפרמטרים של החברה או של העסק שלכם, את הסביבה העסקית הרחוקה והן הקרובה שבה הנכם פעילים ואת קהל היעד שלכם. שלב זה מתאפיין בזיהוי של הן החולשות והן החוזקות של הארגון שלכם, ומאפיין מה בפעילות שלכם מעכב את ההישגים שלכם ומה מניב הישגים טובים. השלב הבא הוא ביצוע ניתוח קהל היעד שלכם, תוך הישענות על לקוחות פוטנציאליים ועל לקוחות בפועל.

אסטרטגיה עסקית

הניתוח של קהל היעד עשוי לכלול בתוכו סקר שוק, כדי שאפשר יהיה לזהות מה הם צרכי הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ומהו המענה האידיאלי עבורם. השלב הבא בניתוח של קהל היעד הינו בחינת המתחרים שלכם והמוצרים או השירות שאותם הם מעניקים. ישנה חשיבות עבור הניתוח של הסביבה העסקית אשר היא רחוקה מהארגון שלכם, הווה אומר – חברות ומורים זהים שלכם אשר הם אינם המתחרים שלכם על לקוחות פוטנציאליים, למען קבלת השראה מן המודל העסקי אשר עובד בשבילן.

המסלולים השונים: עליכם להבין מה טומן בחובו כל מסלול, מה היתרון של בחירה במסלול כל שהוא, מהו האורך של המסלול, מהי מידת הסיכון שתקרה לכם באם תבחרו במסלול ספציפי וכיוצא בזה. לשלב זה ישנה חשיבות באופן מכריע, מפאת הסיבה שרק באמצעות ניתוח פרטני אודות כל מסלול, תוכלו לשקלל באופן מיטבי את הסיכונים מול היתרונות לבחור מה היא האסטרטגיה הכי נבונה עבור הארגון שלכם.

ביצוע הבחירה של האסטרטגיה העסקית: שלב זה כולל בתוכו אפיון ברור של יישום האסטרטגיה העסקית בכל התחומים של העסק או של החברה שלכם – איך האסטרטגיה שאותה תבחרו תשפיע על הפעולה של כל אגף או עובד בארגון שלכם וכיצד עליכם לגייס אותם לשינוי המתחולל שעשוי להיות ניכר באופן רב.

בגמר שלושת השלבים שלהלן, אתם בעלי אסטרטגיה עסקית באופן איכותי, שבאמצעותה תוכלו להנהיג את הארגון שלכם לעבר המטרות שהצבתם עבורכם בצורה היעילה ביותר.

אף לאחר גמר שלבי התכנון והגיבוש של האסטרטגיה העסקית עבור העסק או עבור החברה שלכם, לא הסתיימה בעבורכם המשימה ועליכן לדאוג לערוך אותה בפועל באמצעות תחזוקה של יום יום, באמצעות השתלמות לעובדים והפנמה של הערכים שלכם וכן באמצעות אכיפה של נהלים חדשים אשר אותם קבעתם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן