ההבדל בין ייעוץ עסקי לאימון עסקי

ההבדל בין ייעוץ עסקי לאימון עסקי

אימון עסקי!

מהו אימון עסקי?

כיצד נגשים לאימון עסקי?

האם יש הבדל בין ייעוץ עסקי לבין אימון עסקי?

לשאלה הרביעית אשיב בהצהרה חד משמעית, אימון עסקי ויועץ עסקי, זה בדיוק אותו דבר!

השאלה היא מי מעביר את האימון העסקי, האם זה אותם אלה שלמדו בקורסים אינסטנט של כוכבי ה-ריאליטי, או שאלה יוצאי צבא שסיימו את שירותם, או סוכני ביטוח שהבינו שביטוח ישיר הורג את הפרנסה שלהם,? 

אימון עסקי, או לאמן עסקית מנכ"ל חברה או בעל עסק זה בדיוק כמו יועץ עסקי מלווה, שלא רק מדריך ומלווה אלה גם כן עושה!

 למה אני מתכוון בעניין של עושה! ראו! האינרציה של העסקים והחברות שואבת את בעלי העסקים והמנכלים בראש ובראשונה אל תוך הבעיות, אל הדברים הבוערים של העסק, אל תזרים המזומנים שכול פעם מחדש צריך להכניס כסף לכיס ולשפוך פנימה אל תוך העסק והחברה. איש עסקים שיהיה ה-סופרמן הכי חזק בעיר יישאב ראשית לכול לבעיות, ולכן גם אם יהיה לו מאמן עסקי שיעוץ לו עצות, וגם עם יעבור קורס אינסטנט אצל אותם בוגרי כוכבי הראליטי או מי שהם הכשירו בקורסים מזורזים, לעולם אבל לעולם לא יבצעו את מה שלמדו, לא בגלל שהם רוצים, אולי הם כן רוצים לממש את התיאוריה שלמדו, הבעיה שעם תאוריה לא עוברים טסט, ובכדי לעבור טסט חייב המאמן, היועץ העסקי, המאמן, הקאוצ'ר, ללוות פיזית את העסק, להבין ולעסוק בכול תחומי העסק, להמציא בניהול ובכלכלה, להבין שיווק ולהמציא את העסק כול יום מחדש, להתמצא ולדעת להפעיל את שופרות הפרסום העכשוויים קרי "גוגל" ועולם האינטרנט, להביא חומרים מוגמרים ולשחות בתוך העסק בראש ובראשונה להביא אותו לאיזון ולפריצה. 

לזה אני קורא מאמן עסקי או מלווה עסקי. 

המלצתי לכול אלה שמתלבטים עם לקחת מאמן עסקי, יועץ עסקי, מלווה עסקי. קחו ובחרו את האדם או הארגון שיכול להביא לכם את מקסימום התוצאות במינימום ההוצאות. בחרו מישהו עם ניסיון ויכולת, כזה שילווה את העסק או החברה שלכם וייתן תמורה מלאה עבור כספכם, כזה שיכול להביא אתו הרבה ניסיון, אנרגיה, ידע, התמצאות, כלים לשיווק לפרסום, כזה שבאמת יחדש וירגש את הלקוחות והצוות שלכם גם יחד. 

למעשה מה שאני מתכון, קחו את הצוות שאיתי ואותי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן