הדרך לפתיחת עסק בחו"ל

הדרך לפתיחת עסק בחו"ל

בא לכם לפתוח עסק בחו"ל בארצות הברית לדוגמא

האמת, במהלך העשורים האחרונים אנו יכולים למצוא אלפי ישראליים שפתחו עסקים בחו"ל, חלק מהם הצליחו ואפילו הצליחו מאד וחלק מהם כשלו או שהתגעגעו לבית למשפחה (אבל עכשיו לטוס לחו"ל ובחזרה זה לא סיפור כזה גדול עקב מדיניות השמיים הפתוחים)

פתיחת עסק בחו"ל היא משאת נפשם של הרבה מאד יזמים ואנשים כאן בישראל, והאמת, זה אפשרי, זה לא קל יש הרבה מאד חסמים וקשיים אבל מי אנחנו הישראלים שנלחמים כל שנה בעזה ושומרים על בטחון המדינה יום ולילה שיפחידו אותנו בניסיון הקמת עסק בחו"ל. לא הכסף שם לא שונה, והקשיים לא פשוטים, ולהסתדר זה לא הכי קל אבל הפוטנציאל "ענק" ושווה לנסות.

אז מה סדר הפעולות

  1. חוקרים קצת על המדינה שרוצים להגיע אליה.
  2. לגבי מוצרים או שירותים אפשר לקבוע כל דבר שאתם רוצים לעשות או מכירים את הקטגוריה או אפילו למדתם את תחום העסק שתרצו לפתוח.
  3. מנסים למצוא חבר/איש משפחה/או קשר טוב אם מישהו שגר במדינה אליו תרצו לנסוע.
  4. קונים כרטיס טיסה זול ונוסעים.
  5. שם פוגשים את המכר הישראלי, מספרים לו על התכניות שלך, (לא מבטיחים לו שותפות או משהו דומה ואומרים לו כי אתם מוכנים לשלם לו עבור העזרה שייתן לכם)
  6. אם החלטתם לייבא מוצרים מישראל או מסין או מכל מקום אחר ולמכור את זה בארץ הנבחרת אז הפעולה שאתם צריכים לעשות זה 1) לבדוק אם אתם יכולים לפתוח תיק מס במדינה הרצויה 2) האם אתם יכולים לפתוח חשבון בבנק מקומי 3) אם חברות כרטיסי האשראי יסכימו לסלוק עבורכם כרטיסי אשראי.
  7. אחרי שהסתדרתם בסוגיות שהזכרתי (יכול מאד להיות שיהיו ארצות שלא נותנים לתיירים או לכאלה שמגיעים אליהם לפתוח תיקים במס או בבנק אזי כאן אתם יכולים להיעזר בחבר או בבן המשפחה) הולכים לאתר את ה-LOCATION לחנות.
  8. בודקים במס הכנסה ישראל מה מוטל עליכם אם אתם פותחים עסק בחו"ל איך אתם מדווחים כול עוד יש לכם דרכון ישראלי.
  9. בכדי לפתוח עסק בחו"ל אתם אמורים להשקיע מכספכם שלא כמו שכאן רבים פותחים עסקים ע"י אשראי בבנק או הלוואה בערבות מדינה על מנת לפתוח עסק בחו"ל אתם חייבים להצטייד בכסף מזומן לייבוא המוצרים, (יכול להיות שתרכשו מוצרים בארץ המכירה אבל גם שם עד שיכירו אתכם תצטרכו לשלם בכסף מזומן) לתשלום דמי השכירות ל-6 חודשים הראשונים, לריהוט ולמיתוג של החנות, לשכירת עובדים, ולקיום של לפחות 6 חודשים (אם החלטתם לפתוח משהו הקשור באוכל רחוב שזה מאד פופולארי ומסודר בארצות הניכר אזי לא תזדקקו לחלק מהפרמטרים שהזכרתי כאן)

כאן תקראו מה תפקידו של יועץ עסקי

לאחר שלמדתם, השכלתם, בדקתם את השטח, הבנתם את השיטה, אתם סגורים על מהות העסק, יש לכם פחות או יותר את העלויות הנדרשות, וגם לאחר שבדקתם אשרת שהות, ויזה או מגבלות בתחום הזה אתם מסכמים את הדברים ביחד עם יועץ עסקי ומגיעים לתובנות. כאן כבר נשקלת האפשרות (לאור התשובות שבאמתחתך) להציע או לתת אופציה לחבר הרחוק להיות שותף שלך במיזם.

סיכום והמלצות.

כפי שפתחתי במאמר זה יש אלפי ישראלים שפתחו עסקים בחו"ל והצליחו, יש גם שכשלו אבל בעסקים כמו בעסקים "גודל הסיכון הוא גודל הסיכוי" אבל זה יכול לקרות, זה לא בשמיים, ואם עושים זאת נכון ובשום שכל אפילו התארגנות של חבר שניים לעשות את המקפצה הזאת אז זה יהיה במסגרת "טובים השניים מהאחד" בתוספת הדרכתו המקומית של החבר בארץ שבחרתם.

אני באמת חושב שאנשים אם מוטיבציה ושלא רואים בעניים קשיים ועדיין הם צעירים ללא משפחות והתחייבויות ומבינים כי למען ההצלחה הם מחויבים בייעוץ יכולים להצליח ובגדול

בהצלחה

3696_434854796556186_1687629862_n

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן