הדרך למציאת משרד פרסום בירושלים

הדרך למציאת משרד פרסום בירושלים

 

נכון, לא הרבה מהעסקים בירושלים פונים למשרד פרסום וזאת למרות שירושלים היא העיר הגדולה ביותר בישראל עם מספר התושבים הרב ביותר במדינה. למה? מה הסיבה שלפי סטטיסטיקה חברות עסקיות בירושלים או בכלל עסקים בירושלים לא פונים לקבלת ץמיכה,עזרה שיווקית,קונספט פרסום למשרדים בירושלים.

אז ראשית, נכון, אפשר לספור על יד אחד את מספר משרדי הפרסום בירושלים.

שנית אני מאמין שעדיין אנשים נעולים על כי משרד פרסום זה מן גוף גדול שעוסק אך ורק בלקוחות גדולים המפרסמים בתקציבים גדולים וקבועים מראש.

ומה בסך הכול מחפש לקוח ירושלמי ממשרד פרסום, פלליר מושך ומסקרן, מדית פרסום לא יקרה, לא להתחייב לקמפיין ולתקציב פרסום כפי שנהוג במשרדי פרסום, וזרוע שיווקית שתוכל לעזור לו למנף שיווקית ומכירתית את העסק שלו. ענף הפרסום לצערי יצר לו תדמית שרק גופים גדולים יכולים להגיע ולפנות למשרדי פרסום ומכאן הטעות של מרבית העסקים שלא הפנימו כי יש משרדי פרסום שמראש המטרה שלהם לטפל בלקוחות קטנים בינוניים ואפילו גדולים מבלי התחיבות בסיסית לקמפיין ארוך ויקר.

פרסום באקלים שלנו הוא חובה לעסקים, שהרי רק חנויות בקניונים יכולות להרשות לעצמם להפחית ברמות הפרסום וזה כתוצאה מכמויות האנשים המבקרים בקניון ויכולת העסק לבדל ואו להבליט את מוצריו בעיני עשרות אלפי לקוחות. עסק הנמא בקרן רחוב או שירות הניתן ללקוחות מבתי משרדים בירושלים..חייב לתמוך מערכת שיווק ופרסום בעלויות נמוכות וזה אפשרי-דורון עמית יועץ פרסום מנהל את HDP משרג הפרסום הכולל בירושלים

www.doronamit.co.il

www.hdp.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן