הדרך להגדלת מכירות

הדרך להגדלת מכירות

מכירות

איך מוכרים

איך מגבירים מכירות

האם באמת אנשים צריכים את מה שהם קונים

מה עושה לאנשים את הקנייה לחוויה רגשית

איך מובילים את האנשים לרכוש, לקנות, לבזבז.

 בלאק פריידי עוד המצאה נהדרת בכדי להוציא אנשים החוצה בטירוף לרכוש מוצרים שלא כול כך בטוח שהם צריכים אותם.

למעשה, אנשים, לא צריכים את מה שהם צורכים! אנשים נסחבים לרכישות רק כתוצאה מפעילותם של היצרנים, המשווקים בעזרת אנשי שיווק ופרסום מתוחכמים אומרים להם מה הם צריכים וכמה שהם צריכים את המוצרים שהם מוכרים.

האדם, בבריאתו, נזקק לכסות על מחלצותיו, לכלי נשק, ולמזון לפיו, המהלך האבולוציוני הביא את הקדמה ואת המותרות לפתחו של האדם והיום בן האנוש הוא "הר" של צריכת מוצרים.

אם מסתכלים רק ב-40 שנה האחרונות אנו יכולים ללמוד עד כמה התפתחה התרבות הצרכנית כאן בישראל שהביאה לחורבן של אנשים, לכמיהה של התהדרות במוצרים, לקריסה של חברות ויצרנים כתוצאה מהרצון לספק את הביקוש של האנשים מבלי משים לב לתנודתיות הרבה של כוחות השוק היצרניים והצרכנים כאחד.

נכון, לא ניתן להילחם בקדמה, אבל יש בה בקדמה הזאת, משהו שהורס את האנשים, משהו שגורם להם שהם חייבים ובכדי להשיג זאת יתאמצו יותר ויותר.

אנשים לוקחים הלוואות, מגדילים את מסגרות האשראי שלהם, מגהצים יותר את כרטיס האשראי שלהם ומרגישים אנחת רווחה שהבנק או נותן ההלוואה או חברת כרטיסי האשראי שלהם מספקים להם ממון נוסף בכדי לרכוש את המוצרים או השירותים הנכספים שלהם. אנחת רווחה שהופכת לאחר תקופה לבכי מר, ולפעמים למצב של פשיטת רגל עצמית. (לא אני לא מגזים) תרבות השפע גמרה אותנו.

הכול נכון, אבל בתופעה האנושית הזאת לא ניתן להילחם ומכאן באה התובנה כי אפשר למכור הכול לצרכן הישראלי (לא רק) עם רק יודעים לגרות את החושים והקולטנים הנמצאים במוחו של כול אחד ואחד מאתנו.

שיווק ומכירות, זו אומנות לשמה, וככול שהאומן יותר יצירתי ונועז כך יימכרו מוצריו, שיווק ומכירות זה לא עניין של מוצר כזה או אחר או שירות כזה או אחר, שיווק ומכירות זה יצירתיות בלבד. אני יכול להצביע לכם על אלפי מוצרים שאתם באמת לא צריכים אך אנשים ומוחות יצירתיים גרמו לכם להבין שבלעדיו חייכם יהיו ייסורים.

תאוריית השיווק, המכירות, והפרסום שלי לא משאירה ספק כי ניתן למכור כול מוצר לבן האנוש אם אורזים את המוצר או השירות באריזה העונה בדיוק לצרכים הקיימים והבלתי קיימים של הצרכן.

צריכים לדעת איך משווקים את המוצרים שלכם?

חושבים על רעיון חדש למוצר או שירות

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן